OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

Behind the wall # 87 // Nezvládá konkureci! Proto se připravuje do boje o srdce krále Grounderů!

21. ledna 2018 v 15:44 |  Behind The Wall Newspaper
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
NEZVLÁDÁ KONKURENCI! PROTO SE PŘIPRAVUJE DO BOJE O SRDCE KRÁLE GROUNDERŮ!
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
- Není tomu tak zase dávno, kdy musela tato chudinka čelit platonické lásce patnactileté dívenky a už je v pořadí zase další ženská. Aby tomu nebylo málo, tak se jedná o Miu Berger, která kromě toho, že se jedná o dcerušku již zesnulého Khala Bergera, ale rovněž o matku dítěte Aelrica. Jak to vypadá tak jedna věc za druhou se děje v životě této křehké blondýnky, která nemá navýběr a bude muset vyrazit do boje, aby si udržela své postavení budoucí královny Grounderů!

Aby toho nebylo málo, tak se k nám dostala zpráva o tom, že Aelric v poslední době projevuje sociopatické až psychopatické projevy, které mají za následek újmu na jeho zdraví, ale i psychickém stavu Vivienne! Kdo by řekl, že taková jemná květinka si toho bude prožívat tolik, když už to vypadalo, že si našla lásku svého života, na které může oči nechat!

Bude i nadále si naivně myslet, že nastanou nějaké světlejší zítřky a ona se bude moct konečně soustředět na svatební povinnosti, na které se očividně moc těší a to i přes to, že před ní ještě král grounderů nepoklekl na jedno koleno a nevyřkl onu otázku, ale na druhou stranu ji chápeme, každý potřebuje nějaký světlejší okamžik v životě, kterého by se mohl držet.
VašeRedaktorka novin Behind The Wall
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama