OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

Behind the wall # 86 // Desert a jeho slabost pro ženy se závazky!

21. ledna 2018 v 15:09 |  Behind The Wall Newspaper
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
SLABOST PRO ŽENY SE ZÁVAZKY?!
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

- Co může chutnat lépe než zakázané ovoce, že ano? Své o tom ví Archie Desert. A o čem že to vlastně mluvíme? Tento nezkrocený divoch si našel svou múzu, které se nechce jen tak vzdát. Podle toho, co jsme viděli, by byl ochotný pro ní jit nakonec světa. O jaké té vyvolené se bavíme? O nikom jiném než samotné Jaelyn Lemeryen, která učarovala ne jedno mužské srdce, díky čehož si u nás vysloužila přezdívku Královna srdcí.

To, co ze začátku vypadalo jako nevinné přátelství se zvrhlo v naprostou posedlost! Není snad dne, aby Archie Desert nebyl Jaelyn nablízku a to i přes to, že je zasnoubená s Christianem Carranem, který pravděpodobně někde v koutě brečí nad možnou ztrátou partnerky. I po tragické ztrátě paměti, která stále nedošla ke konečnému vyřešení se pan Desert nechce od slečny Lemeryen ani hnout a dokonce se ji i nasáčkoval do bytu, kde je pečený vařený.

Bude tento románek nějak i nadále pokračovat a opravdu Archie nakonec získá Jaelyn Lemeryen jenom pro sebe s tím, že dá Christianovi Carranovi jeden velký kopanec do pozadí a vátězný výsměch a nebo se stane tragické zlomení srdce, kdy bude opět jeho náruč otevřená pro jiné, které by jej mohly chápajícně utěšit?! Uvidíme...
VašeRedaktorka novin Behind The Wall
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama