OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

Behind the wall # 85 // Cassanova z Kolonie rozšiřuje obzory

19. ledna 2018 v 6:29 |  Behind The Wall Newspaper
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
CASSANOVA KOLONIE ROZŠIŘUJE SVÉ OBZORY O DALŠÍ ŽENY
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
- Nedávné události nás donutily si urovnat veškeré věci v hlavě a pořádně se zamyslet, copak se to s naším Cassanovou Kolonie Leonardem Cowellem vlastně děje! V jednu chvílí vypadá, že by z něj byl snad spořádaný otec, který se potají učí přebalovat dětské prdelky a v druhý okamžik jej najdeme v ženské náruči. Kdežto ne jenom Gideoniny. Na obzoru se objevily hned další dvě potencionální ženušky. Že by si bral příklad z pana Sebatiana Morgersterna a chtěl si taktéž ze závisti založit svůj vlastní harém a nebo si naopak hledá nějakou další ženušku jako náhradu?

Abychom pravdu řekli, tak nám to spíše připadá jako kdyby si hledal další a další ženy na jinačí práce. Jednu na domácnost už očividně má a druhá, která se objevila na scéně je místní kuchařka, takže i tuto sféru má pokrytou. Ale co ta třetí? Její místo má náležet kde? To bychom rádi věděli a snad to zjístíme, co nejvíce, abychom Vás mohli i nadále udržet v obraze.

Samostatné vyjádření pana Cowella k této situaci se nám ovšem nedostalo, jelikož nechtěl na naše výzvy reagovat, takže přesně nevíme jak se spisovatelsky říká "kde je tomu zakopaný pes" ale i tak věříme, že se pravdu dozvíme již brzy. V době, kdy budeme vyčkávat jak se to ještě vyvrbí se milé dámy můžete u něj i nadále hlásit a vrhat se mu kolem krku, třeba si Vás všimne a vybere si právě Vás jako další náhradnici či ženušku na určitý post, který ještě není obsazen.
VašeRedaktorka novin Behind The Wall
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama