OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

Leden 2018

Behind the wall # 87 // Nezvládá konkureci! Proto se připravuje do boje o srdce krále Grounderů!

21. ledna 2018 v 15:44 Behind The Wall Newspaper
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
NEZVLÁDÁ KONKURENCI! PROTO SE PŘIPRAVUJE DO BOJE O SRDCE KRÁLE GROUNDERŮ!
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
- Není tomu tak zase dávno, kdy musela tato chudinka čelit platonické lásce patnactileté dívenky a už je v pořadí zase další ženská. Aby tomu nebylo málo, tak se jedná o Miu Berger, která kromě toho, že se jedná o dcerušku již zesnulého Khala Bergera, ale rovněž o matku dítěte Aelrica. Jak to vypadá tak jedna věc za druhou se děje v životě této křehké blondýnky, která nemá navýběr a bude muset vyrazit do boje, aby si udržela své postavení budoucí královny Grounderů!

Aby toho nebylo málo, tak se k nám dostala zpráva o tom, že Aelric v poslední době projevuje sociopatické až psychopatické projevy, které mají za následek újmu na jeho zdraví, ale i psychickém stavu Vivienne! Kdo by řekl, že taková jemná květinka si toho bude prožívat tolik, když už to vypadalo, že si našla lásku svého života, na které může oči nechat!

Bude i nadále si naivně myslet, že nastanou nějaké světlejší zítřky a ona se bude moct konečně soustředět na svatební povinnosti, na které se očividně moc těší a to i přes to, že před ní ještě král grounderů nepoklekl na jedno koleno a nevyřkl onu otázku, ale na druhou stranu ji chápeme, každý potřebuje nějaký světlejší okamžik v životě, kterého by se mohl držet.
VašeRedaktorka novin Behind The Wall

Behind the wall # 86 // Desert a jeho slabost pro ženy se závazky!

21. ledna 2018 v 15:09 Behind The Wall Newspaper
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
SLABOST PRO ŽENY SE ZÁVAZKY?!
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

- Co může chutnat lépe než zakázané ovoce, že ano? Své o tom ví Archie Desert. A o čem že to vlastně mluvíme? Tento nezkrocený divoch si našel svou múzu, které se nechce jen tak vzdát. Podle toho, co jsme viděli, by byl ochotný pro ní jit nakonec světa. O jaké té vyvolené se bavíme? O nikom jiném než samotné Jaelyn Lemeryen, která učarovala ne jedno mužské srdce, díky čehož si u nás vysloužila přezdívku Královna srdcí.

To, co ze začátku vypadalo jako nevinné přátelství se zvrhlo v naprostou posedlost! Není snad dne, aby Archie Desert nebyl Jaelyn nablízku a to i přes to, že je zasnoubená s Christianem Carranem, který pravděpodobně někde v koutě brečí nad možnou ztrátou partnerky. I po tragické ztrátě paměti, která stále nedošla ke konečnému vyřešení se pan Desert nechce od slečny Lemeryen ani hnout a dokonce se ji i nasáčkoval do bytu, kde je pečený vařený.

Bude tento románek nějak i nadále pokračovat a opravdu Archie nakonec získá Jaelyn Lemeryen jenom pro sebe s tím, že dá Christianovi Carranovi jeden velký kopanec do pozadí a vátězný výsměch a nebo se stane tragické zlomení srdce, kdy bude opět jeho náruč otevřená pro jiné, které by jej mohly chápajícně utěšit?! Uvidíme...
VašeRedaktorka novin Behind The Wall

Behind the wall # 85 // Cassanova z Kolonie rozšiřuje obzory

19. ledna 2018 v 6:29 Behind The Wall Newspaper
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
CASSANOVA KOLONIE ROZŠIŘUJE SVÉ OBZORY O DALŠÍ ŽENY
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
- Nedávné události nás donutily si urovnat veškeré věci v hlavě a pořádně se zamyslet, copak se to s naším Cassanovou Kolonie Leonardem Cowellem vlastně děje! V jednu chvílí vypadá, že by z něj byl snad spořádaný otec, který se potají učí přebalovat dětské prdelky a v druhý okamžik jej najdeme v ženské náruči. Kdežto ne jenom Gideoniny. Na obzoru se objevily hned další dvě potencionální ženušky. Že by si bral příklad z pana Sebatiana Morgersterna a chtěl si taktéž ze závisti založit svůj vlastní harém a nebo si naopak hledá nějakou další ženušku jako náhradu?

Abychom pravdu řekli, tak nám to spíše připadá jako kdyby si hledal další a další ženy na jinačí práce. Jednu na domácnost už očividně má a druhá, která se objevila na scéně je místní kuchařka, takže i tuto sféru má pokrytou. Ale co ta třetí? Její místo má náležet kde? To bychom rádi věděli a snad to zjístíme, co nejvíce, abychom Vás mohli i nadále udržet v obraze.

Samostatné vyjádření pana Cowella k této situaci se nám ovšem nedostalo, jelikož nechtěl na naše výzvy reagovat, takže přesně nevíme jak se spisovatelsky říká "kde je tomu zakopaný pes" ale i tak věříme, že se pravdu dozvíme již brzy. V době, kdy budeme vyčkávat jak se to ještě vyvrbí se milé dámy můžete u něj i nadále hlásit a vrhat se mu kolem krku, třeba si Vás všimne a vybere si právě Vás jako další náhradnici či ženušku na určitý post, který ještě není obsazen.
VašeRedaktorka novin Behind The Wall