OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

Vánoční soutěže (informativní článek)

1. prosince 2017 v 6:45 |  Aktuality
Vánoční doba nám už pomalu, ale jistě stepuje netrpělivě za dveřmi a s tím přichází ruku v ruce i ono šílenství, kdy se všichni snaží sehnat dárky pro své blízké a kolikrát zapomínáme na sebe samotné v takovémto shonu.

Jelikož sami moc dobře víme jaké to je, tak jsme se rozhodili Vám tuto dobu zpříjemnit menšíma hrama o různá vylepšení pro Vaší postavu ať se pobavíte a můžete si od toho shonu odpočinout. Navíc máte možnost jak získat pro své postavy navýšení herních bodů, tak i quest level a nebo celkově nějaké lepší vylepšení pro ní (např. nějakou zbraň, krystal, zvířátko magické ...)

Pomalu, ale jistě se už v našich hlavách začínají rodit nápady na tyto menší soutěže, takže v následujících dnech (pravděpodobně do neděle) můžete očekávat už první soutěž, která bude za určitý obnost bodíků pro Vámi určenou postavu, pokud se Vám povede úkol splnit.

Dále pokud se nám to povede, tak pro každého hráče bude připraven adventní kalendář rovněž plný odměn ( jenom s rozdílem, že si odměny budeme moct vyzvednout vždy na konci jednoho týdne než je to zvykem u klasických advenčních kalendářů) Takže se můžete těšit na čtyři týdny plné odměn, které pro Vás připravujeme :)

A nazávěr pokud půjde vše jak má být bychom pro Vás připravili záhadný Vánoční event plný iluzí, magie a samozřejmě, že Vánoční nálady a atmosféry :)

Tak snad se máte na co těšit a toto zpříjemnění stresového období bude pro Vás uklidňující zábava :)

Správce The Ark
EmmaJames
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama