OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

Prosinec 2017

Behind the wall #84 // Opět těhule anebo jenom vypočítavá lest ze strany Carrano?

28. prosince 2017 v 13:54 Behind The Wall Newspaper
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
OPĚT TĚHULE A NEBO JEN VYPOČÍTAVÁ LEST ZE STRANY SNELL-CARRANO?
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
- Jak nám nadpis napovídá, tak nám bylo z tajného zdoje uvedeno, že je opět paninka Jennifer Snell - Carrano v očekávání. Rovněž nám bylo prozrazeno, že neskutečná láska našich dvou velitelů Padesátky je očividně jenom na oko, jelikož jejich vztah je podroben ne jedné velké zkoušce důvěry a hádky na sebe nenechají moc dlouho čekat, takže vykukují zpoza rohu. Snaží se nám snad Carrano ukázat, že si za každou cenu dokáže udržet svého muže na uzdě, i když se "prý" po něm dívá jiná, která by moc ráda nahradila nynější manželku Carrano? Jde tedy jenom o nelítostné pohrávání si s city chudáka Bellamyho Carrana, který si momentálně procházel až smrtelnou nemocí a nebo šlo o snahu mu otevřít oči a dát mu snad nějaký důvod na uzdravení, aby hraná idilka lásky mohla na veřejnosti dál pokračovat. To prozatím nemůžeme posoudit, ale slibujeme, že jakmile něco budeme vědět, tak budete první, kdo si o tom přečte! (pozn. redaktora - tedy hned po nás, zajisté) Rozhodně si troufáme napsat, že se máme ještě o této dvojici co dočíst v budoucnu.
VašeRedaktorka novin Behind The Wall


Behind the wall #83 // Má ráda Brickman muže s mocí?

28. prosince 2017 v 13:47 Behind The Wall Newspaper
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
MÁ RÁDA BRICKMAN MUŽE S MOCÍ?!
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
- Toho, že slečna Brickman pendluje mezi dvěmi muži, by si ne nevšiml pouze slepý. To, co se ale dříve tolik neprojevovalo, byl její neuspokojený chtíč po mužích s pevnou rukou. Ale její dušička si již může oddychnout! Povedlo se ji totiž klofnout hned dva snad nejvíce obávanější a nejvlivnější tvářičky: ministra financí Jamese Greytona a jeho zástupce + nejlepšího kamaráda Sebastiana Morgernsterna. Chce si tímto snad něco slečinka Brickman dokázat a přiživovat se na slávě svých miláčků a nebo opravdu jde o nefalšovanou lásenku, která si nedokáže vybrat toho pravého Romea pro naší Julii? Doufáme, že to nebude nakonec tak tragické jako samotné dílo jednoho z nejznámnějších spisovatelů.
Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall

Vánoční nadílka od The Ark pro hráče

25. prosince 2017 v 21:35 Aktuality
- Rozbalování dárečků pod stromečkem a převážná projeva radosti na našich tvářích je již za námi a jediné čemu teď čelíme jsou nacpaná břicha jídlem či cukrovím, které nás neustále láká abychom si dále a dále braly další. I my toto známe, ale rádi bychom naše úžasné hráče odměnily, protože si jich vážíme a tak jim nadělíme menší dáreček v podobě vylepšeních pro své postavy a mnoho dalšího :)

Zároveň bychom Vám rádi popřáli hezké prožití vánočních svátků a všechno nejlepší do nového roku :)

Uživatelka popc0rn - 100 bodů, quest level navýšen o 2.5, jeden hráčem zvolený krystal
Uživatelka Vivina - 100 bodů, quest level navýšen o 2.5, jeden hráčem zvolený krystal
Uživatel AlexanderMortimer - 100 bodů, quest level navýšen o 2.5, jeden hráčem zvolený krystal
EmmaJames
Správce The Ark

PS: Prosím napište do komentářů k jaké postavě chcete body a odměnu přidělit :) Děkuji

Behind the wall #82 // Divoká jízda slečen či nesouhlas monogamie?

25. prosince 2017 v 20:28 Behind The Wall Newspaper

- Jak už název napovídá, půjde o pikantní informace. Z opravdu věrohodných zdrojů jsme se dověděli že slečna Anabeth Yew a slečna Seraphine Silverwood obě navštívili bar a opravdu dobře se bavily. Ovšem co přesně se dělo? Zprvu to vypadalo docela nevinně jako když se střetnou dvě neznámé dívky které si sednou a ot'ukávají se, dají si společně nějakou tu skleničku aby se více uvolnily a mohly si více popovídat o tom co jejich srdíčka trápí. Seraphine má také opravdu zvláštní seznamovací schopnosti, ano narážíme přesně na to když si tato slečna zapíchla vidličku do ruky. Naštěstí jí ale Anabeth opravdu ochotně pomohla. Obě do sebe kopaly skleničky jednu za druhou, Anabeth tedy byla chytřejší a přebrala zodpovědnost a s alkoholem se ke konci brzdila. Když je přestalo bavit popíjení alkoholu, vrhly se na sebe.. tedy na parket, kde se začaly více sbližovat. Ne jeden muž si v baru všiml že se obě slečny k sobě mají. Nešlo jen o 'nenápadné' doteky ale můžeme potvrdit že padlo i několik polibků. Co na to řeknou polovičky se kterými se často stýkají a se kterými byly viděny?
VášRedaktor novin Behind The Wall

Výročí aktivity hráčů na The Ark

12. prosince 2017 v 14:48 Aktuality
Dnešní příspěvek bude trochu netradiční, a to protože, se budeme bavit o výročí hráčů a jejich postav :):

Uživatelka popc0rn - dva roky aktivní (5.12.2015 první postava)
Uživatelka Thampir - dva roky aktivní (5.12.2015 první postava)
Uživatel AlexanderMortimer - rok a 10 měsíců aktivní (21.2.2016 první postava)
Uživatel Minatosuegewara - rok a 8 měsíců aktivní (13.dubna 2016 první postava)
Uživatelka Vivina - 3 měsíce aktivní (10. září 2017 první postava)
Uživatelka Barb - 9 dnů aktivní (3.12.2017 první postava)

Gratulujeme k Vašemu osobnímu výročí a moc děkujeme za společné chvíle, které snad i nadále budou přetrvávat :)

Vánoční soutěž #1

8. prosince 2017 v 20:16 Eventy
Prvního prosince jsme Vás informovali o tom, že pro Vás plánujeme menší Vánoční hry pro Vaše pobavení a získání menších dárečků pro Vaše postavy, pokud se Vám povede úkoly vyřešit či jinak splnit :) A dnes pro Vás přinášíme první úkol v podobě čtyř kratších hádánek. Své odpovědi prosím zasílejte na náš herní mail "theark@seznam.cz" do neděle 10. prosince do 23:59.

1) Jsem ozdobou jak na nebesích, tak občas i na vrcholku Vánočního stromku. Kdopak jsem?

2) Můžeme je najít jak v knihách Harryho Pottera, tak i v Pánu Prstenů, kdežto jiní pomáhají poslušně s dárky. Kdo to je?

3) Jakou Vánoční koledu mají rodiče nejraději na Vánoce?

4) Někteří jim říkají cetky jiní zase ne. I přes to všechno je věšíme na stromečky společně s jinou výzdobou v bytě. Můžeme je najít v různých tvarech, barvách či velikostech. O čem mluvím?

Mikulášská nadílka od The Ark pro hráče

8. prosince 2017 v 9:54 Aktuality
Období Mikuláše je doba, na které se těší každé dítě až dostane nějakou tu Mikulášskou nadílku plnou sladkostí, které bude moct na posezení sníst. My sice něco takového splnit nemůžeme, ale i přes to na všechny své hráče myslíme a rádi bychom je odměnily za jejich aktivu a příspěvky do her v podobě nápadů. Jsem moc ráda, že i nadále Vás hra a osudy Vašich psotav baví utvářet a snad společně prožijeme ještě další společné příjemné chvíle :)

Uživatelka popc0rn - 20 bodů na rozdělené dle své volby postavy, prášek posílení schopnosti/blokace (max. 5 použití)
Uživatelka Vivina - 20 bodů na rozdělené dle své volby postavy, prášek změny vzhledu (max. 5 použití)
Uživatel AlexanderMortimer - 20 bodů na rozdělené dle své volby postavy, prášek dočasného štěstí (max. 5 použití)
Uživatelka Barb - 20 bodů na rozdělené dle své volby postavy, prášek dočasného štěstí (max. 5 použití)
Uživatelka Thampir - 20 bodů na rozdělené dle své volby postavy, prášek změny vzhledu (max. 5 použití)

Takže ještě jednou sice trochu opožděně, ale veselého Mikuláše Vám přeje

EmmaJames
Správce The Ark

PS: Prosím napište do komentářů k jaké postavě chcete body a odměnu přidělit :) Děkuji

Jae-Sun Lee | Barb

3. prosince 2017 v 12:34 Charaktery

JAE-SUN LEE

(Barb)
Body: 20
Majetek: prášek dočasného štěstí (max. 5 použití)
---------------------------------------------------------
Status: ŽIVÝ
Věk: 19 let
Rasa: Člověk
Výška: 188 cm
---------------------------------------------------------
FACECLAIM: Nam Joo Hyuk
---------------------------------------------------------
Povaha - Jea-Sun Lee, chlapec, o kterém se málo ví, ale hodně povídá. Pro některý je člověk, kterého raději ignorují, pro ostatní je nevyzpytatelný spratek. Povídá se o něm spoustu věcí, však málo je lež a málo je pravdou. Jde o to, jak moc se věci mění, když jdou neověřené z ruky do ruky. Sám Jae se za žádnou velkou osobnost, o které by se mělo mluvit nepovažuje, avšak nikdo není způsobilý na to, aby to s ní vydržel. Jae-Sun Lee je po pravdě nepředvídatelný egoistický génius. Každý, kdo zná Jaeho, tak ví, že se jedná spíše o tišší typ. Mladík není tolik namyšlený svým vzhledem jako svou inteligencí. Jeho IQ je nadprůměrně vysoké ale tím, že se většinu času chová jako nezkrotný drzý spratek, si o něm lidé dělají různé obrázky. Už jenom jeho vystupováním příjde ostatním jako kriminálník a delikvent, což on není. Ba naopak, i přes jeho zahořklost umí být nápomocný a většinou je on ten, který zachraňuje slečny v nesnázích. Jde spíše o jeho divoký styl, který je více jak specifický. Jae si dělá co chce a co uváží za vhodné. Někdy se může stát, že si vezme něco, co nesmí, či vypůjčí něco bez optání a poté to nevrátí i kdyby chtěl, jenže to je Jae a takový už zůstane. Jaemu ke štěstí stačí jenom pár věcí. Jídlo, spánek, fyzická zátěž a nějacé ti přátelé, kteří přežijí jeho přechytralý kecy, hluboko zakořeněnou zahleděnost a moc klidný, až chladný přístup, jako by mu bylo vlastně všechno jedno. Své chování nijak neovlivňuje. Ke všem se chová stejně, ať jde o kohokoliv, takže jaký bude Váš vztah, to závisí jedině na Vás. Pokud překousnete jeho náturu, je jasné, že Vás nebude přehlížet jako ty, kteří nezvládli jeho povahu. Jae se nedoprošuje vztahů, u kterých ví, že o něj dotyčný nemá zájem, proto většinou je většinou ignoruje a těsní ze svého myšlení. Tedy pokud by ho daná osova vážně něčím nezaujala. Nemá rád, když ho někdo odsuzuje, což se stává celkem často, ale nemůžeme říct, že to mladík nedělá, i když se to snaží co nejvíce vymezit. Stejně tak se co nejvíce snaží vymezit lež, co mu dodává upřímnosti, opravdu hodně upřímnosti. Má to své dobré i špatné stránky. Dobré jsou ty, že víte, jak na tom s ním doopravdy jste a co si o Vás doopravdy myslí. Špatná je ta, že to většinou vyvolává konflikty. Dále k jeho egoismu patří překypující sebedůvěra a důvěra v tom co dělá. Většinu času se však toulá po okolí nebo na sobě tvrdě maká jelikož nemá specifické schopnosti nebo síly, snaží se si všechno tohle vykompenzovat svou nadprůměrnou logikou a sílou, kterou stále buduje. U nepoddajného člověka jako je on ale můžete spoprocentně počítat s perfektně odvedenou prací, pokud se jemu samotnému bude zamlouvat. I přes všechno tohle můžete zjístit, že se jedná o vcelku fajn kluka, se kterým se člověk v rámci možnosti nenudí. Jediná snad jeho nejhorší vlastnost je jeho nebezpečný rasismus vůči "zrůdám", kdy umí být velice nepříjemně hnusný. Ale všechno tohle má svůj důvod. Celé tohle jeho chování má svůj důvod. Proč takový je? To ví jenom on sám. Z čehož vyplývá, že se jedná o člověka, který se nerad dělá o své problémy. Můžete u něj najít i špetku důvěry a soucitu. Nerad způsobuje hádky, což si s jeho osobností dost protiřečí, ale pokud o něm padne zlé slovo, dělá, že to přeslechl a v duši panuje osobní boj, jestli to je pravda nebo ne, jestli ho má uškrtit nebo ne. Pokud však padne zlé slovo o lidech, na kterých mu záleží, nezná bratra, takže můžeme usoudit, že umí být přehnaně ochranitelský a majetnický. Jestli mu na Vás záleží jen tak snadno nerozeznáte. Jeho chování je stejně nevyspytatelné ale jeho tendence ochraňovat je silnější, takže hlavní faktor toho, že Vás má rád. Většinu věcí rád zařizuje o samotě a jedná se o vůdčí typ. Když je tedy potřeba, vždy se do té role položí první. Stává se z něj však i vůdčí typ v různých prkotinách Je to bezvýhradně typ člověka, který nesnáší prohru. Při okolnostech, kdy je potřeba řádně myslet, zanechává hlavu chladnou, zdraví rozum a lépe věci promýšlí a poté se do akce řítí. Má hodně dobrou schopnost rychlého úsudku. Samozřejmě má světlé i temné dny, kdy se mu daří, jak by si on sám představoval. I přes jeho sílu, chytrost a mazanost je vcelku nešikovný svým věkem, proto jeho strategické vlastnosti zaostávají a aby se vše povedlo, jak chce, musí být štěstí velice štědré.
Prostě se toho musí ještě dost naučit. Většinou se zdržuje na hlasitých a více zalidněných místech. Ocení, když si k němu sednete, seznámíte se, pokecáte a třeba z toho taky něco bude, že ? Jeho smysl pro humor je hodně zvláštní, vlastně není vůbec dobrý. Dokonce se umí usmívat, ale abyste viděli upřímný úsměv, tak si budete muset počkat. Třeba Vás naláká svým úsměvem a pak nic neřekne, což se taky hodně stává nebo Vás dokáže zahrnout tolik moudrostí a narcismem, že radši odejdete. Jae-Sun Lee je shnutím jedno velké, stále měnící se bludiště bez východu. Jako Rubikova kostka, kterou by nezvládl správně sestavit ani samotný Ernest Rubik.
---------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------
Specializace - Runner
Úroveň - 7 - Grounder
Quest Level - 0.0
Schopnost - Až na nadprůměrnou inteligenci a fyzickou sílu nemá specifické schopnosti
-----------------------------------------------------------------------------------------
Minulost:

Vánoční soutěže (informativní článek)

1. prosince 2017 v 6:45 Aktuality
Vánoční doba nám už pomalu, ale jistě stepuje netrpělivě za dveřmi a s tím přichází ruku v ruce i ono šílenství, kdy se všichni snaží sehnat dárky pro své blízké a kolikrát zapomínáme na sebe samotné v takovémto shonu.

Jelikož sami moc dobře víme jaké to je, tak jsme se rozhodili Vám tuto dobu zpříjemnit menšíma hrama o různá vylepšení pro Vaší postavu ať se pobavíte a můžete si od toho shonu odpočinout. Navíc máte možnost jak získat pro své postavy navýšení herních bodů, tak i quest level a nebo celkově nějaké lepší vylepšení pro ní (např. nějakou zbraň, krystal, zvířátko magické ...)

Pomalu, ale jistě se už v našich hlavách začínají rodit nápady na tyto menší soutěže, takže v následujících dnech (pravděpodobně do neděle) můžete očekávat už první soutěž, která bude za určitý obnost bodíků pro Vámi určenou postavu, pokud se Vám povede úkol splnit.

Dále pokud se nám to povede, tak pro každého hráče bude připraven adventní kalendář rovněž plný odměn ( jenom s rozdílem, že si odměny budeme moct vyzvednout vždy na konci jednoho týdne než je to zvykem u klasických advenčních kalendářů) Takže se můžete těšit na čtyři týdny plné odměn, které pro Vás připravujeme :)

A nazávěr pokud půjde vše jak má být bychom pro Vás připravili záhadný Vánoční event plný iluzí, magie a samozřejmě, že Vánoční nálady a atmosféry :)

Tak snad se máte na co těšit a toto zpříjemnění stresového období bude pro Vás uklidňující zábava :)

Správce The Ark
EmmaJames