OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

Seraphine Silverwood | Vivina

21. října 2017 v 23:48 |  Charaktery

SERAPHINE SILVERWOOD

(Vivina)

Body: 15
Majetek:
---------------------------------------------------------
Status: ŽIVÁ
Věk: 25 let
Rasa: Člověčina

Výška: 170 cm
---------------------------------------------------------
FACECLAIM: Megan Fox
---------------------------------------------------------
Povaha - Pokud jste někdy chtěli potkat někoho doopravdy divného, měli byste si vybrat právě ji, protože je úžasný příklad podivného individua. Její povaha je víceméně snadná na popsání. Nebo ne? To ani ona sama neví. Vidí samu sebe jako krásnou dívku, která však zahořkla na cokoliv, co se týče lásky. Pro každého má naprosto okouzlující odpověď plnou sarkasmu či ironie. Je pro ni těžké někomu věřit a její srdce bylo už dvakrát zlomeno, proto bude nějakou dobu trvat, než se zase spraví. A také to bude stát hodně úsilí. Pokud se toho Seraph vůbec dožije vzhledem k jejímu lidskému původu a možnosti smrtelného úrazu. Jinak je možné si s ní popovídat o čemkoliv, s tím není problém, je vlastně docela ukecaná, ale to se děje až po pár panácích vodky či něčeho podobného. Pokud se neptáte na rodinu, lásku nebo podobné věci, které jsou většinou dost probírané téma, bude vás mít ráda. Jinak je ale poměrně samotářský typ.

Většinu času tráví ve své práci. A když není tam, najdeme ji sedět u baru nad sklenkou dobrého alkoholu či v nevěstinci, kde si užívá ať už buďto s dívkou nebo chlapcem. Nevidí v tom rozdíly, jde jí hlavně o nezávazný sex, jelikož ji zatím nikdo neokouzlil a neměl s ní tu trpělivost, aby se dostal pod tu chladnou slupku a zlomené srdce, kde se vlastně skrývá ta vyděšená malá holčička, která si tady prošla už pár věcmi. Pochopitelně by se nakonec ráda usadila a měla třeba i děti a podobně, vždyť už na to má věk, ale zatím se nikdo takový neobjevil, a tak to nechává být a čeká, až si to za ní přijde samo. Její loajálnost si zasloužil Odboj, ve kterém se účastní především akcí, kde se dá pořádně s někým porvat, tím si ventiluje frustraci. Anebo také chodí do posiloven, kde ji můžete naleznout u boxovacího pytle.

Má zálibu v tetováních, sama už jich pár má: na levé části žeber, pravé lopatce, pravé části zad a na vnitřní straně levého zápěstí. Ví o sobě, že je pěkná, nedostatkem sebevědomí rozhodně netrpí a je pro ni charakteristické docela vyzývavé oblečení a to občas i v práci. Vždy na ni uvidíte alespoň minimální podpatek a rozpuštěné vlasy. Vidět ji plakat by byl zázrak, jelikož je ten typ, který drží pocity uvnitř sebe a nedává je najevo. Je pro každou blbost, i když se může zdát chladná, má ráda legraci, jen ji sama neumí vytvářet, to jí zrovna moc nejde.

Neumí plavat ani zpívat, ani nic podobného. Jen se umí docela dobře vlnit. Ne že by dělala snad nějaké klasické tance či něco podobného, jen má prostě rytmus v těle a to je pak pohled jako pro bohy. Co se týče typu jejích životních lásek… nemá nikoho určitého ani co se týče vzhledově, pohlavím nebo povahou. Prostě jí ten člověk jen musí sednout a musí ji doplňovat, ale zároveň mít nějaké věci s ní společné. Například to, že bude mít rád/a jídlo. Protože ona ho zbožňuje, pořád by do sebe něco cpala a sama si vaří, i když ze začátku měla neustále podpálenou kuchyň a málem popáleniny třetího stupně, ale zvládla to. Takže je takový živitel Odboje, když mají nějaké schůzky. Když nepřijde minimálně s pekáčem koláčků, očividně je něco špatně.
---------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------
Specializace - Mechanik
Úroveň - 2 - Střední úroveň prověření
Quest Level - 0.0

Schopnost - jakožto člověk žádnou nemá, ale je zdatná bojovnice a vyzná se ve strojích a podobných technických serepetičkách
-----------------------------------------------------------------------------------------
Minulost: Její život začíná na Arše, kde se narodila do rodiny mechaniků, tudíž ve stopách svých rodičů nadále pokračuje. Je to už nějaký pátek, co přišla na tento svět dvěma milujícím se lidem Luně a Steveovi. Byla jejich poklad, zbožňovali ji a stejně tak i ona je. Navíc byla člověk, takže neměli v podstatě žádné problémy.

Ty se však ukázali zhruba v jejích třech letech, když běžela po chodbě, zakopla, zlomila si kotník, ale vesele si utíkala kulhavě dál. Necítila to, ani nevěděla, že by si nějak ublížila. Když rodiče zjistili, že nějak špatně chodí, vzali ji k lékaři, ten ji poslal na rentgen a oni jí zjistili, že má zlomený kotník. A Seraphine to jen vesele s úsměvem na tváři pozorovala, když jí ho rovnali a dávali do sádry. V ten moment zjistili, že její receptory bolesti nefungují tak, jak by měli. Neposílají signály do mozku, tudíž její schopna cítit fyzickou bolest. Emoční ano, s tím nebyl problém, ale u fyzické to prostě nešlo. Mohla se s klidem nabodnout na nůž, ale necítila by to. A proto ji museli začít hlídat, dokud si sama nezačala uvědomovat, že musí být opatrná, aby se jí něco nestalo.

Rostla a rostla, až jí najednou bylo deset let, byla to už velká holka s krásně velikými světle modrými kukadly, černými vlásky jako uhel a divokým jazýčkem. V ten rok se jí narodil bratříček. Takový malý uřvaný uzlíček. Zamilovala se do něj už od prvního pohledu a slíbila se, že ho bude na do smrti hlídat, aby se mu nic nestalo.
Nikdy neměla zrovna moc kamarádek, vlastně naopak se jich stranila, i když ve škole jí to šlo, byla chytrá, jen z některých věcí musela být omluvena kvůli jejímu handicapu. Ona to ale nebrala jako nevýhoda a stále to nebere. Tak necítí bolest… no a? Hlavní je, že má emoce, což mnoho lidí na Arše postrádalo. Raději však svůj čas trávila s bratříčkem, který se jmenoval Johnatan. Učila ho, jak chodit, mluvit a jak si urvat hračku pro sebe, protože už odmala to bylo takové malé trdlo, které si nedokáže dupnout, když něco chce.

A tak rostla a společně s ní její bratříček. Dokončila školu a stala se jednou z nejlepších mechaniček na Arše, vážně jí to pálilo a do toho měla i hodně nabídek na různé schůzky, protože co si budeme povídat, sexy a chytrá holka, která se nebojí říct svůj názor, je vážně k sežrání. Ona je ale všechny odmítala. Nezajímali ji, ona milovala jenom svého brášku, který už pomalu vlezl do puberty. Neberte to ale nějak incestně tu její lásku k němu, milovala ho jako bratra, ale tak moc že pro nikoho jiného v jejím srdci nezbylo místo.

Dokud nepoznala jednu dívku, Alcielle, která ji naprosto učarovala. Nikdy netušila, že může být i homosexuálkou, protože vždy dokázala ocenit jen sexy chlapa, ale tato nevinná dívka jí otevřela očí ohledně toho, že Seraphine není proti srsti být ani s chlapem ani ženou. A tak se o její srdce musel Johnatan prát s Alcielle a jelikož Seraph už byla dospělá dívka a chtěla trochu lásky od někoho svého věku, projížděl ten boj na plné čáre. Jeho starší sestřička ho naprosto vypustila z hlavy, už si neměl s kým hrát, a tak se snažil upoutat její pozornost.

Jednou k nim do bytu přišli bezpečáci s tím, že zatýkají jejich syna za krádež nějakých přídělů navíc a podobných blbostí. V tu dobu to šlo totiž s Archou do háje, a tak se řešili všechny sebemenší přestupky. Seraph se o svého mladšího brášku prala, ale prohrála a oni ho odvedli. Doteď netuší, proč to udělal, nedostala to z něj, ale naprosto ji to zničilo a nebýt Alcielle, neměla by pro co žít, protože neměla čas se s rodiči pořádně stýkat.

O nějakých pár měsíců později se dozvěděla o projektu Padesátka. Kam měl být poslán i její bratříček. Nedbala na prosby své přítelkyně a přihlásila se též. Musela ho ohlídat, tam dole to nemuselo být bezpečné a on je ještě malé trdlo, které by si mohlo ublížit. Přitom bylo větší riziko, že tam umře ona, jelikož by ani necítila, kdyby ji probodl oštěp. Nakonec ji přijali, že může s nimi letět dolů. Loučení s Alcielle jí zlomilo srdce, od té doby ho ještě nikdo nestihl slepit.

Dostala se na zem společně s dalšími 49 lidmi. Ze začátku to šlo hladce, sice se jí nelíbilo, jak ti idioti tomu velí, jelikož se jejich IQ očividně blížilo nule, ale držela pusu zavřenou a spolupracovala, jelikož nechtěla být další James, kterého by vyhnali. Svým způsobem ale obdivovala jeho činy proti jejich velení. Nikdy to ale nepřiznala.
Pak to ale začalo jít všechno k čertu. Groundeři na ně měli spadeno a museli utéct do Kolonie z jejich tábora. A přitom útěku zemřel její milovaný bráška. Ona též málem umřela, ale ta psychická bolest z další milované osoby ji naprosto zničila. Málem se do Kolonie ani nedostala, jelikož tam s jeho tělem chtěla zůstat a nechat se zabít, ale ostatní jí to nedovolili. A pochopitelně to začala dávat za vinu jejich velení, protože tohle všechno byla jejich vina. Od té doby je nenávidí z celého srdce. Oni totiž mohou za to, že její malý, patnáctiletý bráška, ještě dítě, zemřel.

Když se objevili v Kolonii, skončila v psychiatrické léčebně, kde si nějakou dobu pobyla, protože se z toho nemohla vzpamatovat, ale nakonec se tak stalo. Musela to udělat, ten pobyt tam ji ubíjel, a tak se hecla. Prostě to zvládne, protože tak by to Johnatan chtěl. A tak se také stalo, po pár měsících odtamtud vyšla jako nová osoba plná nenávisti, která našla zalíbení v tetování, kterých už pár má a alkoholu. A návštěvách nevěstince a barů.

Co byl ale pro ni zlomový bod, kromě přidání se do týmu mechaniků, bylo vstoupení do Odboje, kde jsou lidé, kteří stejně jako ona nesnáší Padesátku. Možná byla její součástí, ale už k nim více nepatří. Od té doby se s těmi lidmi účastní různých akcí. Jediné s čím nesouhlasila, byla spolupráce s Bergerem, o kterém si také myslela, že je naprostý debil. Teď ale mrtvý, takže je to jedno.
 


Komentáře

1 Erin Blood Moon Erin Blood Moon | Web | 22. října 2017 v 0:03 | Reagovat

Ta je sexy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama