OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

Existovat či neexistovat?

29. října 2017 v 18:30 |  Aktuality
- Jistě, jste si mohli na naší facebookové stránce všimnou postu o tom, že se neví zda bude mít tato hra ještě nějakou tu budoucnost. Tato nezodpovězená otázka neustále visí ve vzduchu a prozatím na ni nikdo nezná odpověď. Je pravda, že uzavření se opravdu zvažuje, pro nespokojeněnost některých hráčů.

Nebylo by rozhodně jednoduché se s hrou rozloučit a bezcitně ji smazat. Zahodit veškerou snahu a práci, která skoro dva roky byla denodenně vynaložena jenom, aby vše klapalo jak to má být. Ale někdy je to nutnost.

Proto se obracím na Vás hráče a čtenáře tohoto článku - jaký je Váš pohled na situaci? Chcete ať se Archa uloží na nějakou dobu k ledu / smaže úplně s tím, že bude nejspíše nahrazena zcela jinou hrou a tématikou nebo ji ponechat a udělat menší úpravy, aby se vše nějak vylepšilo?

Své názory můžete vyjádřit v komentářích tohoto článku - nemusíte se bát, že by to vedlo k nějakým následkům v nesnášenlivosti nebo tak. Vyjádření můžete klidně provést anonymně pokud se na to necítíte.

Volba je jenom na Vás
EmmaJames
Správce The Ark
 


Komentáře

1 Popc0rn Popc0rn | 29. října 2017 v 22:41 | Reagovat

Když to je těžký. Já se svých postav a her odmítám vzdát, ale evidentně potřebuješ pauzu či změnit 'obor' :( Za mě nerušit a dál pokračovat. Spokojená jsem tak jak Archa je. Nepotřebuji převratné novinky a tak. Hlavně že mám tebe a Bellamyho :D
Ale dej si chvilku pohov a pauzu. Nejlíp bez správcovství. Aby sis odpocala a nevkročila do další rozbouřené řeky.

2 001 001 | 30. října 2017 v 13:03 | Reagovat

Po té vší práci by to byla škoda takže za mě existovat.

3 Vivienne Vivienne | 30. října 2017 v 20:41 | Reagovat

Hm... strašně dlouho jsem si ten komentář připravovala a jak ho teď píšu, všechno jsem zapomněla :DD

No... prostě.. asi tak jako Popina :3 Jestli si myslíš, že si nechám zabít moje miláčky a jejich spřízněné duše (které o tom občas ani neví, ehm ehm Jaelyn :D), tak to jsi pěkně na omylu :D
Ráda bych, aby to tu stálo dále, ale přeci jen... jde hlavně o tebe, jak to zvládáš a toto všechno. Měla by ses rozhodnout tak, aby to pro tebe bylo dobré a jelikož vím, že mě miluješ a svého stalkera se nevzdáš, tak dělej hlavě to, co je dobré pro tebe, i kdyby to znamenalo zrušit stránky, na kterých jsi makala tak dlouho. Kompromis by byl to dát na nějakou dobu k ledu, urovnat si to v hlavě, a pokud bys chtěla, tak se poté vrátit a znovu to tu rozjet... a pokud ne, tak ne, my to vždycky budeme respektovat.

No... začínám se do toho motat, takže.... končím :D

4 Potenciální hráč Potenciální hráč | 4. listopadu 2017 v 11:11 | Reagovat

Záleží, jaká by byla ta nová hra, o které je zmínka. Věrní hráči Vás budou následovat kamkoli, nové věci jsou přitažlivé pro nové hráče. Možná by stálo za to zmínit, jaká by ta eventuální nová hra byla. V každém případě určitě ale NĚCO hrát.
Btw nová hra nemusí být v každém případě úplně nová, co třeba i nějaká hra z minulosti, která byla chytlavá? Těším se na reakci :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama