OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

Caim Gilderson | EmmaJames

21. října 2017 v 21:38 |  Charaktery

CAIM GILDERSON

(EmmaJames)
Body: 115
Majetek:
---------------------------------------------------------
Status: ŽIVÝ
Věk: 35 let
Rasa: Drakovec

Výška: 187 cm
---------------------------------------------------------
FACECLAIM: Jensen Ackles
---------------------------------------------------------
Povaha - Během svého řekněme krátkého života si už prožil ne jednu křivdu a velkou zradu, což utvořilo jeho charakter a on se tak stal nedůvěřivý k lidem. Dost pozorně si vybírá s kým se bude bavit a hlavně o čem. Dalo by se o něm říct, že jeho srdce od smrti dědečka je neustále zlomené a truchlí po něm, takže možná i tohle je důvod, proč se někdy k lidem chová jak ke kusu hadru. Jediný kdo o něm ví něco více je gang z Impéria, který má své lidi snad v každém klanu ať jde už o Groundery nebo jiné. Což je jistá výhoda a díky toho může sehnat to, co jiní sehnat nikde nedokáží.

Sice to moc neukazuje, ale dokáže být vtipný a někdy až komický jenom, aby nebyla nuda a nebo neviděl lidi smutné, ale takhle jeho stránka je už hluboko zakopaná a málokomu se podaří ji znovu vidět.

Našel si zálibu v alkoholu, takže je díky toho kolikrát nevypočitatelný, ale s jedním se rozhodně počítat dá a to, že ho pozdě v noci najdete v baru. Občas ztratí o sobě ponětí, že stojí na pódiu s flaškou piva a buď ukazuje své divné pohyby, které se těžko dají přirovnat k tanci a nebo mikrofonem v ruce, kdy se snaží předstírat karaoke. Díky chlastu tak dokáže na chvilku zapomenout na to, co všechno se stalo. Bojí se totiž spánku, že by se mu zdálo zase o dědovi a nebo hůře o rodičích a to jak je chladnokrevně zabil.

Dalo by se u něj říci, že by bylo lepší jej šatit než živit, protože je pořádný jedlík, ale nikdy stejně nepřibere díky jeho dobrého spalování tuku. Jeho nejlepší den v životě by byl, kdyby mohl od rána do večera jíst, proto se taky učí pomalu vařit, aby nemusel umřít hlady.

Je pořádným magnetem na ženy, čehož on rád využívá a je si toho vědom. Takže není divu, že v jeho posteli se jich už několik vystřídalo a on se ani neobtěžuje si jejich jména pamatovat. Sice by to nikdy nepřiznal nahlas, ale jednou by se chtěl usadit. Mít milující manželku a děti.
-----------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------
Práce - Dealer / Majitel lékárny
Úroveň - 5 - Úroveň vyhnance
Quest Level - 0.0

Schopnost - Změna vlastního vzhledu bez předlohy - tato schopnost mu umožňuje na sebe vzít podobu jakékoliv lidské osoby podle jeho proferencí. Ve používání schopnosti je již relativně zkušenější, takže vydrží déle být v podobě toho druhého, ale jsou vyjímky jako o dost vyšší lidé či vypracovanější lidé jako kulturisti, u kterých potřebuje větší koncentrování a hlavně snahu udržet si "převlek", což je mnohdy náročné a on musí potom odpočívat a šetřit se nějakou dobu.
-----------------------------------------------------------------------------------------
Minulost:Narodil se v "zlaté" kolébce jménem Impérium do jedné z nejznámnějších a nejbohatších rodin tohoto kraje. Už od mala jej rodiče zásobovali různým přepychem jak to jenom šlo a mohl mít na cokoliv si vzpomenul, ale na úkor toho, že na něj nikdy neměli čas a tak si veškerou pozornost musel vyřvávat problémama. Jediný přísun pravidelné pozornosti dostával ze strany svého dědečka, který jej vychovával více než jeho vlastní rodiče. Ti raději měli nos ponořený do pracovních záležitostí. Rád vzpomíná na ty časy, kdy chodil za dědou do práce (vlastnil velkou lékárnu, která měla být později přepsána na otce Caima) a sledoval jak jeho hrdina pomáhá lidem v jejich trápení. To pro něj byly ty nejlepší časy, co mohly být.Jenomže rodičům vadilo, že tráví s dědečkem tolik času, jelikož si mysleli, že je už dědek jedna bláznivá, moc starý na nějaké vychovávání a hlavně, že je senilní, takže se snažili držet Caima od něj dál. Tehdy se u něj projevila jeho vzdorovitá povaha, kdy začal utíkat za dědou do lékárny, aby jej mohl vidět a cítit něco, co by se dalo nazvat jako rodičovská láska. Rodiče na to ovšem přišli a odstřihli jej od prarodičů úplně a ty donutil odejít do Kolonie, když se Caima snažili různě zaměstnávat a nechávat ukazovat před veřejností s tím jak jsou spořádáná rodinka, ale to Caim vydržet nemohl, takovou přetvářku. V pubertě se u něj začalo více a více projevovat vzdorovité období, kdy kašlal i na školu, i přes to, že mu platili domácího učitele a párkrát týdně docházel na přezkoušení do školy, kde se hlavně učil komunikaci ve společnosti a různé potřebné mravy. To nebylo nic pro něj a tak raději začal chodit za školu a stýkat se s pochybnýma lidma až nakonec skončil s kontakty u jednoho gangu, který se jej ujal. Teprve až tam se začal cítit dobře. Když byl relativně mezi svými vrstevníky a pochybnými existencemi, které často řeší věci násilím.

Čas plynul dál a jeho dědeček zemřel s tím, že odkázal lékárnu právě Caimovi, ale rodiče si najali lidi na to, aby zpochybnili závěť a v konečném procesu jim tento majetek padl do rukou (obávali se tak, že o syna příjdou a mohl by odejít do Kolonie). S budovou měli velkolepé plány jak ji strhnou a přestaví na nějaký více prosperující podnik jako je vinárna, obchod s dražším zbožím či cokoliv jiného, co by jim mohlo vynášet o dost lépe než nějaké blbé prášky, ve kterých rozhodně budoucnost neviděli (domnívali se, že Impérium stejně získá moc nad Kolonií, která jim musí jednou podlehnout)Zpráva o prodeji budovy se k němu dostala až z několikáté ruky, protože rodiče se nijak neměli k tomu, aby mu to řekli, ale i tak ho to pořádně vytočilo. Musel jít tuto "novinku" zapít do baru, kde potkal své známé z gangu, kteří se ihned zajímali o to, co se děje a slíbili Caimovi pomoc k získání toho, co mu právně náleží, i když papíry říkají něco jiného. Nemohl snést myšlenku, že jediný majetek po dědovi by byl rozprodán či zohaven něčím jako je přestavba na nějaký pajzl, i kdyby šlo o pěti hvězdičkový podnik, pro něj by to byl prostě jenom hnusný pajzl, který mu vzal něco jako domov, protože potají za dědou utíkával jako malý kluk.Chtělo to týdenní plánování s neustálým ohlížením se přes rameno, aby na ně nikdo nepřišel, ale v den prodeje se sešel celý gang na místě o něco dříve a takzvaně se o tuto nepříjemnou situaci postarali, kdy z nenápadného vražení se přešlo do mlácení až po vyhrožování smrtí. Rodiče nakonec souhlasili, že podepíšou papíry, kde přepisují lékárnnu na Caima, ale to co nevěděli bylo to, že je obral i o veškeré peníze a nechal jim jenom velmi malou částku na pořízení nějakého bytu. Na peníze si dává hodně pozor, i když občas přispívá gangům, když je potřeba, ale jinak je pořádný šetřílek a neustále si projíždí účetnictví a stav svého konta, aby jej někdo neokradl, což by si dovolil málokdo, protože mnoho lidí slyšelo o tom, co udělal rodičům a bojí se jaké následky by to mělo pro ně. Jeho rodiče se s tím ovšem nesmířili a najali si špeha, který se měl ke Caimovi dostat a zabít jej, aby měli své peníze zpátky, jenomže on na to přišel a od té doby na svých rukou nosí krev svých rodičů, které za jejich pošetilost a pokus jej zabít jednoduše zabil. Od té doby se Kolonie stala jeho útočištěm už úplně na 100%.

Jeho dealerské schopnosti jsou až překvapující. Ale nenechte se zmást, nejde o klasického dealera, ale o člověka, který Vám sežene jakékoliv prášky jsou potřeba či druhy drog, o kterých se některým může jenom zdát. S jeho přístupem k léčivům a ještě ke všemu schopností je skoro nemožné pro něj něco nesehnat a policie si doteď láme hlavu, kdo by vlastně za tím vším mohl být, protože pravou identitu pachatele neznají.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama