OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

Behind the wall #80 / Neočekávaný požár v muzeu!

26. října 2017 v 1:00 |  Behind The Wall Newspaper


- V Kolonii vypukl požár v nočních hodinách! Tato katastrofa se odehrála přímo v samotném muzem, čekali by jste to? Prozatím nasbírané důkazy nasvědčují tomu, že by mohlo jít o schválně založený požár, i když totožnost onoho žháře se zatím neví. Veškeré kamerové záznamy se prohledávají, ale prozatím se nic nenašlo. Tato srdcervoucí událost si vyžádala devět zraněných, kteří byli okamžitě převezeni do nemocničních prostorů s podezřením na otravu kouřem a různé stupně popálenin. Ovšem ani bez oběti na životě se to neobešlo. Vyšetřování stále pokračuje, ale údajně zesnulá byla běloška menšího vzrůstu a hnědýma vlasama. Její přesná totožnost se prozatím neví a není určena.

Bezpečnostní služba Kolonie by ráda vyzvala všechny svědky, aby se k nim přihlásili a podařilo se jim tak pachatele usvědčit dříve než někomu něco dalšího provede.

Dobrou zprávou ale je ten fakt, že požár proběhl jenom v osobních prostorách personálu muzea, takže žádná z expozic nebyla nakonec poničena a veškeré obrazy byly v dostatečné vzdálenosti od požáru :)
Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama