OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

Říjen 2017

Existovat či neexistovat?

29. října 2017 v 18:30 Aktuality
- Jistě, jste si mohli na naší facebookové stránce všimnou postu o tom, že se neví zda bude mít tato hra ještě nějakou tu budoucnost. Tato nezodpovězená otázka neustále visí ve vzduchu a prozatím na ni nikdo nezná odpověď. Je pravda, že uzavření se opravdu zvažuje, pro nespokojeněnost některých hráčů.

Nebylo by rozhodně jednoduché se s hrou rozloučit a bezcitně ji smazat. Zahodit veškerou snahu a práci, která skoro dva roky byla denodenně vynaložena jenom, aby vše klapalo jak to má být. Ale někdy je to nutnost.

Proto se obracím na Vás hráče a čtenáře tohoto článku - jaký je Váš pohled na situaci? Chcete ať se Archa uloží na nějakou dobu k ledu / smaže úplně s tím, že bude nejspíše nahrazena zcela jinou hrou a tématikou nebo ji ponechat a udělat menší úpravy, aby se vše nějak vylepšilo?

Své názory můžete vyjádřit v komentářích tohoto článku - nemusíte se bát, že by to vedlo k nějakým následkům v nesnášenlivosti nebo tak. Vyjádření můžete klidně provést anonymně pokud se na to necítíte.

Volba je jenom na Vás
EmmaJames
Správce The Ark

Behind the wall #81 / Problémy v ráji velitelů Padesátky

29. října 2017 v 18:18 Behind The Wall Newspaper


- Zmohlo manželství Carrana natolik, že si raději z něj vzal dovolenou a nechal se zavřít v nemocnici, kde již jeho žena nemá být připuštěna na popud jeho nedávno nalezené matky? Určitě jste si taky všimli, že v poslední době se manželství rodinky Carrano neukazuje v tom nejlepším světle a často tento páreček můžeme vidět na jiné straně místnosti. Očividně i v ráji jsou problémy. Že by měl už Bellamy dost té veškeré šarády a neměl jak se říká koule poslat svou manželku k šípku a poslat ji papíry, tak raději se nechá zavřít do nemocnice? Podle nás určitě a rozhodně vše k tomu nasvědčuje více a více. Už jenom to, že je můžete vidět v neustálém hádání a to i na veřejnosti a ke všemu v práci! Praní špinavého prádla by nemělo být až tak okaté.

Co si myslíte Vy? Vydrží to těmto hrdličkám a nebo budou první, kteří ukážou, že příjmení Carrano opravdu nestojí za to a šťastného konce se jen tak někdo nedožije?

Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall

| Smazané postavy # 8

28. října 2017 v 15:43 Neaktivní postavy / Smazané postavy
- Opět probíhá velká čistka neaktivních postav, jejichž hráči se neobjevili déle jak týden bez omluvy ani jednomu Správci. V souladu s pravidly místnosti tudiž máme vyhrazené právo Vaší postavu smazat a uvolnit tak vzhled pro nové uchazeče.


Behind the wall #80 / Neočekávaný požár v muzeu!

26. října 2017 v 1:00 Behind The Wall Newspaper


- V Kolonii vypukl požár v nočních hodinách! Tato katastrofa se odehrála přímo v samotném muzem, čekali by jste to? Prozatím nasbírané důkazy nasvědčují tomu, že by mohlo jít o schválně založený požár, i když totožnost onoho žháře se zatím neví. Veškeré kamerové záznamy se prohledávají, ale prozatím se nic nenašlo. Tato srdcervoucí událost si vyžádala devět zraněných, kteří byli okamžitě převezeni do nemocničních prostorů s podezřením na otravu kouřem a různé stupně popálenin. Ovšem ani bez oběti na životě se to neobešlo. Vyšetřování stále pokračuje, ale údajně zesnulá byla běloška menšího vzrůstu a hnědýma vlasama. Její přesná totožnost se prozatím neví a není určena.

Bezpečnostní služba Kolonie by ráda vyzvala všechny svědky, aby se k nim přihlásili a podařilo se jim tak pachatele usvědčit dříve než někomu něco dalšího provede.

Dobrou zprávou ale je ten fakt, že požár proběhl jenom v osobních prostorách personálu muzea, takže žádná z expozic nebyla nakonec poničena a veškeré obrazy byly v dostatečné vzdálenosti od požáru :)
Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall

Behind the wall #79 / Myslí Vivienne na vdavky?

25. října 2017 v 23:14 Behind The Wall Newspaper


- Naše nebojácná princeznička už není tak nebojácná! A co tomu všemu pomohlo? Že by obavy ze ztráty bývalého divošského následovníka trůnu Grounderů Aelrica Neffrese? Očividně ANO! Před nějakou dobou nebyla již jediná v bytě Neffrese, když si dovedl domů mladinkou slečinku, která na něm oči mohla nechat. Začala se cítit proto Vivienne ohrožená? My si troufáme opět říct ANO! Podle reakcí, které se k nám dostaly to vypadá, že byla tak rozhozená až si začala představovat společný život a tímto divochem. Že by se ji ozvaly opět mateřské pudy, které zkrotí jenom svatební zvony, zástupy družiček a bělostné šatičky, které z ní udělají princeznu, aby na ní mohli všichni oči nechat?


Rozhodně Vám slibujeme, že tuto prazvláštní situaci budeme i nadále sledovat a přinášet Vám novinky o tomto žhavém páru, o kterém drbe celá Kolonie za jejich zády!

Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall

Seraphine Silverwood | Vivina

21. října 2017 v 23:48 Charaktery

SERAPHINE SILVERWOOD

(Vivina)

Body: 15
Majetek:
---------------------------------------------------------
Status: ŽIVÁ
Věk: 25 let
Rasa: Člověčina

Výška: 170 cm
---------------------------------------------------------
FACECLAIM: Megan Fox
---------------------------------------------------------
Povaha - Pokud jste někdy chtěli potkat někoho doopravdy divného, měli byste si vybrat právě ji, protože je úžasný příklad podivného individua. Její povaha je víceméně snadná na popsání. Nebo ne? To ani ona sama neví. Vidí samu sebe jako krásnou dívku, která však zahořkla na cokoliv, co se týče lásky. Pro každého má naprosto okouzlující odpověď plnou sarkasmu či ironie. Je pro ni těžké někomu věřit a její srdce bylo už dvakrát zlomeno, proto bude nějakou dobu trvat, než se zase spraví. A také to bude stát hodně úsilí. Pokud se toho Seraph vůbec dožije vzhledem k jejímu lidskému původu a možnosti smrtelného úrazu. Jinak je možné si s ní popovídat o čemkoliv, s tím není problém, je vlastně docela ukecaná, ale to se děje až po pár panácích vodky či něčeho podobného. Pokud se neptáte na rodinu, lásku nebo podobné věci, které jsou většinou dost probírané téma, bude vás mít ráda. Jinak je ale poměrně samotářský typ.

Většinu času tráví ve své práci. A když není tam, najdeme ji sedět u baru nad sklenkou dobrého alkoholu či v nevěstinci, kde si užívá ať už buďto s dívkou nebo chlapcem. Nevidí v tom rozdíly, jde jí hlavně o nezávazný sex, jelikož ji zatím nikdo neokouzlil a neměl s ní tu trpělivost, aby se dostal pod tu chladnou slupku a zlomené srdce, kde se vlastně skrývá ta vyděšená malá holčička, která si tady prošla už pár věcmi. Pochopitelně by se nakonec ráda usadila a měla třeba i děti a podobně, vždyť už na to má věk, ale zatím se nikdo takový neobjevil, a tak to nechává být a čeká, až si to za ní přijde samo. Její loajálnost si zasloužil Odboj, ve kterém se účastní především akcí, kde se dá pořádně s někým porvat, tím si ventiluje frustraci. Anebo také chodí do posiloven, kde ji můžete naleznout u boxovacího pytle.

Má zálibu v tetováních, sama už jich pár má: na levé části žeber, pravé lopatce, pravé části zad a na vnitřní straně levého zápěstí. Ví o sobě, že je pěkná, nedostatkem sebevědomí rozhodně netrpí a je pro ni charakteristické docela vyzývavé oblečení a to občas i v práci. Vždy na ni uvidíte alespoň minimální podpatek a rozpuštěné vlasy. Vidět ji plakat by byl zázrak, jelikož je ten typ, který drží pocity uvnitř sebe a nedává je najevo. Je pro každou blbost, i když se může zdát chladná, má ráda legraci, jen ji sama neumí vytvářet, to jí zrovna moc nejde.

Neumí plavat ani zpívat, ani nic podobného. Jen se umí docela dobře vlnit. Ne že by dělala snad nějaké klasické tance či něco podobného, jen má prostě rytmus v těle a to je pak pohled jako pro bohy. Co se týče typu jejích životních lásek… nemá nikoho určitého ani co se týče vzhledově, pohlavím nebo povahou. Prostě jí ten člověk jen musí sednout a musí ji doplňovat, ale zároveň mít nějaké věci s ní společné. Například to, že bude mít rád/a jídlo. Protože ona ho zbožňuje, pořád by do sebe něco cpala a sama si vaří, i když ze začátku měla neustále podpálenou kuchyň a málem popáleniny třetího stupně, ale zvládla to. Takže je takový živitel Odboje, když mají nějaké schůzky. Když nepřijde minimálně s pekáčem koláčků, očividně je něco špatně.
---------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------
Specializace - Mechanik
Úroveň - 2 - Střední úroveň prověření
Quest Level - 0.0

Schopnost - jakožto člověk žádnou nemá, ale je zdatná bojovnice a vyzná se ve strojích a podobných technických serepetičkách
-----------------------------------------------------------------------------------------
Minulost: Její život začíná na Arše, kde se narodila do rodiny mechaniků, tudíž ve stopách svých rodičů nadále pokračuje. Je to už nějaký pátek, co přišla na tento svět dvěma milujícím se lidem Luně a Steveovi. Byla jejich poklad, zbožňovali ji a stejně tak i ona je. Navíc byla člověk, takže neměli v podstatě žádné problémy.

Ty se však ukázali zhruba v jejích třech letech, když běžela po chodbě, zakopla, zlomila si kotník, ale vesele si utíkala kulhavě dál. Necítila to, ani nevěděla, že by si nějak ublížila. Když rodiče zjistili, že nějak špatně chodí, vzali ji k lékaři, ten ji poslal na rentgen a oni jí zjistili, že má zlomený kotník. A Seraphine to jen vesele s úsměvem na tváři pozorovala, když jí ho rovnali a dávali do sádry. V ten moment zjistili, že její receptory bolesti nefungují tak, jak by měli. Neposílají signály do mozku, tudíž její schopna cítit fyzickou bolest. Emoční ano, s tím nebyl problém, ale u fyzické to prostě nešlo. Mohla se s klidem nabodnout na nůž, ale necítila by to. A proto ji museli začít hlídat, dokud si sama nezačala uvědomovat, že musí být opatrná, aby se jí něco nestalo.

Rostla a rostla, až jí najednou bylo deset let, byla to už velká holka s krásně velikými světle modrými kukadly, černými vlásky jako uhel a divokým jazýčkem. V ten rok se jí narodil bratříček. Takový malý uřvaný uzlíček. Zamilovala se do něj už od prvního pohledu a slíbila se, že ho bude na do smrti hlídat, aby se mu nic nestalo.
Nikdy neměla zrovna moc kamarádek, vlastně naopak se jich stranila, i když ve škole jí to šlo, byla chytrá, jen z některých věcí musela být omluvena kvůli jejímu handicapu. Ona to ale nebrala jako nevýhoda a stále to nebere. Tak necítí bolest… no a? Hlavní je, že má emoce, což mnoho lidí na Arše postrádalo. Raději však svůj čas trávila s bratříčkem, který se jmenoval Johnatan. Učila ho, jak chodit, mluvit a jak si urvat hračku pro sebe, protože už odmala to bylo takové malé trdlo, které si nedokáže dupnout, když něco chce.

A tak rostla a společně s ní její bratříček. Dokončila školu a stala se jednou z nejlepších mechaniček na Arše, vážně jí to pálilo a do toho měla i hodně nabídek na různé schůzky, protože co si budeme povídat, sexy a chytrá holka, která se nebojí říct svůj názor, je vážně k sežrání. Ona je ale všechny odmítala. Nezajímali ji, ona milovala jenom svého brášku, který už pomalu vlezl do puberty. Neberte to ale nějak incestně tu její lásku k němu, milovala ho jako bratra, ale tak moc že pro nikoho jiného v jejím srdci nezbylo místo.

Dokud nepoznala jednu dívku, Alcielle, která ji naprosto učarovala. Nikdy netušila, že může být i homosexuálkou, protože vždy dokázala ocenit jen sexy chlapa, ale tato nevinná dívka jí otevřela očí ohledně toho, že Seraphine není proti srsti být ani s chlapem ani ženou. A tak se o její srdce musel Johnatan prát s Alcielle a jelikož Seraph už byla dospělá dívka a chtěla trochu lásky od někoho svého věku, projížděl ten boj na plné čáre. Jeho starší sestřička ho naprosto vypustila z hlavy, už si neměl s kým hrát, a tak se snažil upoutat její pozornost.

Jednou k nim do bytu přišli bezpečáci s tím, že zatýkají jejich syna za krádež nějakých přídělů navíc a podobných blbostí. V tu dobu to šlo totiž s Archou do háje, a tak se řešili všechny sebemenší přestupky. Seraph se o svého mladšího brášku prala, ale prohrála a oni ho odvedli. Doteď netuší, proč to udělal, nedostala to z něj, ale naprosto ji to zničilo a nebýt Alcielle, neměla by pro co žít, protože neměla čas se s rodiči pořádně stýkat.

O nějakých pár měsíců později se dozvěděla o projektu Padesátka. Kam měl být poslán i její bratříček. Nedbala na prosby své přítelkyně a přihlásila se též. Musela ho ohlídat, tam dole to nemuselo být bezpečné a on je ještě malé trdlo, které by si mohlo ublížit. Přitom bylo větší riziko, že tam umře ona, jelikož by ani necítila, kdyby ji probodl oštěp. Nakonec ji přijali, že může s nimi letět dolů. Loučení s Alcielle jí zlomilo srdce, od té doby ho ještě nikdo nestihl slepit.

Dostala se na zem společně s dalšími 49 lidmi. Ze začátku to šlo hladce, sice se jí nelíbilo, jak ti idioti tomu velí, jelikož se jejich IQ očividně blížilo nule, ale držela pusu zavřenou a spolupracovala, jelikož nechtěla být další James, kterého by vyhnali. Svým způsobem ale obdivovala jeho činy proti jejich velení. Nikdy to ale nepřiznala.
Pak to ale začalo jít všechno k čertu. Groundeři na ně měli spadeno a museli utéct do Kolonie z jejich tábora. A přitom útěku zemřel její milovaný bráška. Ona též málem umřela, ale ta psychická bolest z další milované osoby ji naprosto zničila. Málem se do Kolonie ani nedostala, jelikož tam s jeho tělem chtěla zůstat a nechat se zabít, ale ostatní jí to nedovolili. A pochopitelně to začala dávat za vinu jejich velení, protože tohle všechno byla jejich vina. Od té doby je nenávidí z celého srdce. Oni totiž mohou za to, že její malý, patnáctiletý bráška, ještě dítě, zemřel.

Když se objevili v Kolonii, skončila v psychiatrické léčebně, kde si nějakou dobu pobyla, protože se z toho nemohla vzpamatovat, ale nakonec se tak stalo. Musela to udělat, ten pobyt tam ji ubíjel, a tak se hecla. Prostě to zvládne, protože tak by to Johnatan chtěl. A tak se také stalo, po pár měsících odtamtud vyšla jako nová osoba plná nenávisti, která našla zalíbení v tetování, kterých už pár má a alkoholu. A návštěvách nevěstince a barů.

Co byl ale pro ni zlomový bod, kromě přidání se do týmu mechaniků, bylo vstoupení do Odboje, kde jsou lidé, kteří stejně jako ona nesnáší Padesátku. Možná byla její součástí, ale už k nim více nepatří. Od té doby se s těmi lidmi účastní různých akcí. Jediné s čím nesouhlasila, byla spolupráce s Bergerem, o kterém si také myslela, že je naprostý debil. Teď ale mrtvý, takže je to jedno.

Caim Gilderson | EmmaJames

21. října 2017 v 21:38 Charaktery

CAIM GILDERSON

(EmmaJames)
Body: 115
Majetek:
---------------------------------------------------------
Status: ŽIVÝ
Věk: 35 let
Rasa: Drakovec

Výška: 187 cm
---------------------------------------------------------
FACECLAIM: Jensen Ackles
---------------------------------------------------------
Povaha - Během svého řekněme krátkého života si už prožil ne jednu křivdu a velkou zradu, což utvořilo jeho charakter a on se tak stal nedůvěřivý k lidem. Dost pozorně si vybírá s kým se bude bavit a hlavně o čem. Dalo by se o něm říct, že jeho srdce od smrti dědečka je neustále zlomené a truchlí po něm, takže možná i tohle je důvod, proč se někdy k lidem chová jak ke kusu hadru. Jediný kdo o něm ví něco více je gang z Impéria, který má své lidi snad v každém klanu ať jde už o Groundery nebo jiné. Což je jistá výhoda a díky toho může sehnat to, co jiní sehnat nikde nedokáží.

Sice to moc neukazuje, ale dokáže být vtipný a někdy až komický jenom, aby nebyla nuda a nebo neviděl lidi smutné, ale takhle jeho stránka je už hluboko zakopaná a málokomu se podaří ji znovu vidět.

Našel si zálibu v alkoholu, takže je díky toho kolikrát nevypočitatelný, ale s jedním se rozhodně počítat dá a to, že ho pozdě v noci najdete v baru. Občas ztratí o sobě ponětí, že stojí na pódiu s flaškou piva a buď ukazuje své divné pohyby, které se těžko dají přirovnat k tanci a nebo mikrofonem v ruce, kdy se snaží předstírat karaoke. Díky chlastu tak dokáže na chvilku zapomenout na to, co všechno se stalo. Bojí se totiž spánku, že by se mu zdálo zase o dědovi a nebo hůře o rodičích a to jak je chladnokrevně zabil.

Dalo by se u něj říci, že by bylo lepší jej šatit než živit, protože je pořádný jedlík, ale nikdy stejně nepřibere díky jeho dobrého spalování tuku. Jeho nejlepší den v životě by byl, kdyby mohl od rána do večera jíst, proto se taky učí pomalu vařit, aby nemusel umřít hlady.

Je pořádným magnetem na ženy, čehož on rád využívá a je si toho vědom. Takže není divu, že v jeho posteli se jich už několik vystřídalo a on se ani neobtěžuje si jejich jména pamatovat. Sice by to nikdy nepřiznal nahlas, ale jednou by se chtěl usadit. Mít milující manželku a děti.
-----------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------
Práce - Dealer / Majitel lékárny
Úroveň - 5 - Úroveň vyhnance
Quest Level - 0.0

Schopnost - Změna vlastního vzhledu bez předlohy - tato schopnost mu umožňuje na sebe vzít podobu jakékoliv lidské osoby podle jeho proferencí. Ve používání schopnosti je již relativně zkušenější, takže vydrží déle být v podobě toho druhého, ale jsou vyjímky jako o dost vyšší lidé či vypracovanější lidé jako kulturisti, u kterých potřebuje větší koncentrování a hlavně snahu udržet si "převlek", což je mnohdy náročné a on musí potom odpočívat a šetřit se nějakou dobu.
-----------------------------------------------------------------------------------------
Minulost:Narodil se v "zlaté" kolébce jménem Impérium do jedné z nejznámnějších a nejbohatších rodin tohoto kraje. Už od mala jej rodiče zásobovali různým přepychem jak to jenom šlo a mohl mít na cokoliv si vzpomenul, ale na úkor toho, že na něj nikdy neměli čas a tak si veškerou pozornost musel vyřvávat problémama. Jediný přísun pravidelné pozornosti dostával ze strany svého dědečka, který jej vychovával více než jeho vlastní rodiče. Ti raději měli nos ponořený do pracovních záležitostí. Rád vzpomíná na ty časy, kdy chodil za dědou do práce (vlastnil velkou lékárnu, která měla být později přepsána na otce Caima) a sledoval jak jeho hrdina pomáhá lidem v jejich trápení. To pro něj byly ty nejlepší časy, co mohly být.Jenomže rodičům vadilo, že tráví s dědečkem tolik času, jelikož si mysleli, že je už dědek jedna bláznivá, moc starý na nějaké vychovávání a hlavně, že je senilní, takže se snažili držet Caima od něj dál. Tehdy se u něj projevila jeho vzdorovitá povaha, kdy začal utíkat za dědou do lékárny, aby jej mohl vidět a cítit něco, co by se dalo nazvat jako rodičovská láska. Rodiče na to ovšem přišli a odstřihli jej od prarodičů úplně a ty donutil odejít do Kolonie, když se Caima snažili různě zaměstnávat a nechávat ukazovat před veřejností s tím jak jsou spořádáná rodinka, ale to Caim vydržet nemohl, takovou přetvářku. V pubertě se u něj začalo více a více projevovat vzdorovité období, kdy kašlal i na školu, i přes to, že mu platili domácího učitele a párkrát týdně docházel na přezkoušení do školy, kde se hlavně učil komunikaci ve společnosti a různé potřebné mravy. To nebylo nic pro něj a tak raději začal chodit za školu a stýkat se s pochybnýma lidma až nakonec skončil s kontakty u jednoho gangu, který se jej ujal. Teprve až tam se začal cítit dobře. Když byl relativně mezi svými vrstevníky a pochybnými existencemi, které často řeší věci násilím.

Čas plynul dál a jeho dědeček zemřel s tím, že odkázal lékárnu právě Caimovi, ale rodiče si najali lidi na to, aby zpochybnili závěť a v konečném procesu jim tento majetek padl do rukou (obávali se tak, že o syna příjdou a mohl by odejít do Kolonie). S budovou měli velkolepé plány jak ji strhnou a přestaví na nějaký více prosperující podnik jako je vinárna, obchod s dražším zbožím či cokoliv jiného, co by jim mohlo vynášet o dost lépe než nějaké blbé prášky, ve kterých rozhodně budoucnost neviděli (domnívali se, že Impérium stejně získá moc nad Kolonií, která jim musí jednou podlehnout)Zpráva o prodeji budovy se k němu dostala až z několikáté ruky, protože rodiče se nijak neměli k tomu, aby mu to řekli, ale i tak ho to pořádně vytočilo. Musel jít tuto "novinku" zapít do baru, kde potkal své známé z gangu, kteří se ihned zajímali o to, co se děje a slíbili Caimovi pomoc k získání toho, co mu právně náleží, i když papíry říkají něco jiného. Nemohl snést myšlenku, že jediný majetek po dědovi by byl rozprodán či zohaven něčím jako je přestavba na nějaký pajzl, i kdyby šlo o pěti hvězdičkový podnik, pro něj by to byl prostě jenom hnusný pajzl, který mu vzal něco jako domov, protože potají za dědou utíkával jako malý kluk.Chtělo to týdenní plánování s neustálým ohlížením se přes rameno, aby na ně nikdo nepřišel, ale v den prodeje se sešel celý gang na místě o něco dříve a takzvaně se o tuto nepříjemnou situaci postarali, kdy z nenápadného vražení se přešlo do mlácení až po vyhrožování smrtí. Rodiče nakonec souhlasili, že podepíšou papíry, kde přepisují lékárnnu na Caima, ale to co nevěděli bylo to, že je obral i o veškeré peníze a nechal jim jenom velmi malou částku na pořízení nějakého bytu. Na peníze si dává hodně pozor, i když občas přispívá gangům, když je potřeba, ale jinak je pořádný šetřílek a neustále si projíždí účetnictví a stav svého konta, aby jej někdo neokradl, což by si dovolil málokdo, protože mnoho lidí slyšelo o tom, co udělal rodičům a bojí se jaké následky by to mělo pro ně. Jeho rodiče se s tím ovšem nesmířili a najali si špeha, který se měl ke Caimovi dostat a zabít jej, aby měli své peníze zpátky, jenomže on na to přišel a od té doby na svých rukou nosí krev svých rodičů, které za jejich pošetilost a pokus jej zabít jednoduše zabil. Od té doby se Kolonie stala jeho útočištěm už úplně na 100%.

Jeho dealerské schopnosti jsou až překvapující. Ale nenechte se zmást, nejde o klasického dealera, ale o člověka, který Vám sežene jakékoliv prášky jsou potřeba či druhy drog, o kterých se některým může jenom zdát. S jeho přístupem k léčivům a ještě ke všemu schopností je skoro nemožné pro něj něco nesehnat a policie si doteď láme hlavu, kdo by vlastně za tím vším mohl být, protože pravou identitu pachatele neznají.

| Smazané postavy # 7

15. října 2017 v 18:06 Neaktivní postavy / Smazané postavy
- Po delší době opět probíhá velká čistka neaktivních postav, jejichž hráči se neobjevili déle jak týden bez omluvy ani jednomu Správci. V souladu s pravidly místnosti tudiž máme vyhrazené právo Vaší postavu smazat a uvolnit tak vzhled pro nové uchazeče.

Samuel Danvers | Sam121

12. října 2017 v 21:17 Charaktery

SAMUEL DANVERS

(Sam121)
Body: 45
Majetek:
---------------------------------------------------------
Status: ŽIVÝ
Věk: 25let
Rasa: Yutorian

Výška: 180 cm
---------------------------------------------------------
FACECLAIM: Garrett Hedlund
---------------------------------------------------------
Povaha - Jeho největším problémem je přijímaní rozkazů a jejich následné plnění. Rád, si dělá vše po svém. Na povrch je tichý ale uvnitř jeho to vře a je otázkou času, než to všechno vyjde na povrch. Většinu času je velmi náladový a umí lidi odradit sarkastickými poznámkami. Umí být ale velmi milý a přátelský. Za své dobré přátelé by dokázal položit život. Jen je tu menší maličkost, žádní takový přátelé nemá. Časem se však, může všechno změnit.
---------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------
Specializace - Žádná
Úroveň - 4 - Akutní úroveň prověření
Quest Level - 0.0

Schopnost - Působení bolesti myšlenkou
-----------------------------------------------------------------------------------------
Minulost: Už od mala vyrůstal v dětském domově, nikdy nepoznal svojí rodinu ani po ní nepátral. Zkrátka, netouží vědět, kdo byla jeho matka nebo otec. Přes vší silu vychovatelek se nedařilo , z něho vychovat slušného kluka, který by se řídil zákony. Jednoho dne byl na špatném místě ve špatnou dobu. Provokování od ostatních bylo na denním pořádku ale v osudný den, to nevydržel. Nedokázal se ovládnout a vrhl se na chlapa, který ho vyprovokoval. Ve chvíli, kdy se do toho pustilo více lidí, musel použít víc hrubé síly. Muž zemřel po pádu a následnému uhození do hlavy, pak už se vše semlelo rychle. Ostatní muži, dychtivý po pomstě se na něho vrhli a on je v sebeobraně zabil také. Přistihly ho ihned po činu, nebylo pochyb o jeho provinění.
Tak se stal členem Padesátky.

Death | EmmaJames

12. října 2017 v 19:38 Charaktery

DEATH

(EmmaJames)
Body: 10
Majetek:
---------------------------------------------------------
Status: ŽIVÝ
Věk: 35 let (tedy na tolik vypadá)
Rasa: Yutorian

Výška: 186 cm
---------------------------------------------------------
FACECLAIM: Keanu Reeves
---------------------------------------------------------
Povaha - Na první pohled by jej mohl někdo označit za schizofrenika, ale opak je pravdou. Je jenom silně rozpolcená osobnost, která si v životě prošla mnoha věcmi a ty jej poznamenaly natolik, že se u něj utvořil nový charakter, který převládá a jeho dřívejší osobnost je zakopaná dosti hluboko, aby nemusel neustále dokola prožívat onu bolest.

Osobnost předtím: Žil si bezstarostným životem jakým může každý nyní psanec prožívat. Patřil k těm milujícím lidem, kteří byli vděční za každý den, co mohli prožít. Laskavý a obětavý. Jednoznačně měl dobré srdce a to mu získalo zalíbení jedné ženy, se kterou později založil rodinu a prožíval pro něj nejlepší dny jeho života - rodičovství. Ale to vše muselo jednou skončit.

Osobnost nyní: Poté co mu zavraždili jak ženu, tak i jeho milované dítě se mu zhroutil celý svět. Od té doby trpí silnýma depresema a pocity úzkosti nebo občasné závrati. Uzavřel se do sebe a celý svůj život zasvětil tomu, že chce zjístit, kdo a proč mu zabili ženu s dítětem. Nepřišlo mu, že šlo o čistou náhodu! Proto se mu taktéž říká DEATH, protože to je to jediné, co za s sebou nechává. Mrtvé těla.
---------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------
Specializace - Assassin
Úroveň - 5 - Úroveň vyhnance
Quest Level - 0.0

Schopnost - Ovládání strachu druhých
-----------------------------------------------------------------------------------------
Minulost: Jeho původní jméno je již záhadou pro všechny, kolem kterých prošel a měli to štěstí, že je nezabil. Narodil se do jednoho kmene, který by se dal přirovnat k Grounderům, ale s jistou obměnou některých zvyků a tradic. Ale často o nich ostatní kmeny či jiná civilizace mluví jako o psancích, kteří nemají určitý záměr v životě a žijí si ale jinak po svém mimo veškeré události válek. Vlastně to byli jedni z těch mírumilovnějších kmenů, které se starali o jistou neutralitu, aby ostatním poskytli zásoby, hlavně těm méně obdařeným. Nenarodil se mezi nijak významné postavení, byl prostým "měšťanem", který žil poklidným a bezstarostným životem. Dětství prožíval na plno. Kdyby se mu nestalo, co se stalo, tak dodnes na něj vzpomíná a rád. Rodiče ho učili ať je dobrým mužem v budoucnu a že se nemá bát pracovat rukama, proto si taky prošel ne jedním "oborem", aby se toho naučil všechno možné. Od zemědělství po kovářství až nějakou tu obranu, kdyby napadlo někoho na ně zaútočit. Už tehdy projevoval jisté náznaky zájmu.

Čas plynul jako voda a z něj se pomalu stával dospělý muž, který začal objevovat taje a rozkoše života. Jenomže jeho srdce učarovala jedna dívenka kováře. Ze začátku to vypadalo jako, že tam chodí, aby se přiučil co nejvíce věcí, ale ve skutečnosti projevoval zájem jenom o ni. Potají se spolu začali scházet, protože se báli, co tomu řeknou ostatní, když vše vyšlo najevo, tak to všichni přijali dobře, takže to brali jako svolení spolu být. Proto se rozhodli že se vezmou. Tento jejich čin byl následně požehnán dítětem - holčičkou, kterou pojmenovali Samantha. Byla jejich středem vesmíru a domnívali se, že si užívají tu nejlepší pohádku, co mohou ve světě, který byl už tak dost sám o sobě zvrácený a poničený.

Jeho idylka ovšem skončila v den, kdy na jejich kmen byl veden útok, tak nějak ze všech stran všemi klany, které se tohodle mírumilovného kmene. Spousta lidí bylo poraněno, usmrceno a on měl to štěstí, že byl unesen. Tímto byl odloučen od své rodiny. Odvedli jej do nějakých divně bílých prostorů, co se později ukázalo, že jde o prostory laboratoří, kde do něj napouštěli různé látky, které měly na jeho tělo vliv. Koloje o něm pověst, že je jde dost těžko zabít a když řeknete jeho jméno 3x po sobě, tak se objeví a zanechá za s sebou jenom těla. Jednoho krásného dne, kdy byla snížená ochranka se mu povedlo vzbouřit a utéct, vedla ho myšlenka, aby se zachránil a našel rodinu.

Utekl od nich a rozběhl se směr jejich vesnice. To, co ale uviděl nebylo nic příjemného. Našel tam svou již mrtvou ženu, jak v náruči svírá jejich jedinou dceru a obě jsou mrtvé. Měly na sobě známky jak lidských, tak i zvířecích stop, a tak podezření padlo na všechny, protože tomu tak stopy napovídaly. Nikdy nezapomene na ten pocit, který jej naplnil, když je uviděl a věděl, že svou ženu už nikdy nesevře v náruči a nepolíbí, neřekne ji jak ji miluje a nebo neuvidí jejich dcerku vyrůstat. Učit ji různé věci. Doslova ho popadl amok a poté, co se vyřval se rozhodl pomstít! Chtěl vědět kdo to udělal a proč! Proto se rozhodl že najde kohokoliv, kdo to udělal. Od té doby za s sebou nechává převážně mrtvoly, když nezjístí to co potřeboval. Několikrát se objevil už i v Kolonii, kam čas od času opět zavítá, ale to jenom díky toho, že jej pokaždé někdo našel a odvedl jej tam. Od té doby, co jsou zničené obrany města, tak je to pro něj ještě jednodušší, i když o něm moc lidí neví. Vlastně kde se objeví, tak je jedna velká záhada. Přesto, ale pro některé už je legendou a nemusí se ani představovat, jelikož se ví, že je smrt.