OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

Srpen 2017

| Soutěž Missák Kolonie no. 3 - Finále

31. srpna 2017 v 21:01 Behind The Wall Newspaper
Konečně jste se dočkali! Máme tady další kolo soutěže MISSÁK KOLONIE! Tentokrát již poslední ve kterém rozhodnete, kdo obdrží titul nejkrásnější mužské tvářičky. Do finále nám postoupil Bellamy Carrano s číslem jedna a s číslem dvě zase Chester Harrold - Morningstar. Kdopak nám z těchto mladíků vyhraje?
Bude to přísný atriaťanský velitel stráže s pohlednou tvářičkou a nebo naopak nezkrotný, ale děsně sexy (nedivíme se, že na něm Lilith Morningstar - Harrold něco vidí) yutorian?
Pro své miláčky můžete hlasovat v anketě pod článkem, pokud máte zájem.

| Další krok?

26. srpna 2017 v 19:57 Aktuality
- Poslední týden se neustále řeší jak to bude dál s hrou, protože se celá místnost nemůže zakládat na jenom jednom člověku, který by měl všechno vést. Archa byla založena na účelem sjednocení lidí dohromady a vytvoření pevné komunity s tím se dobře u her pobavit, ale opravdu všechno hodit jenom na jednoho člověka nejde, navíc když je pracovně vytížený a pomoc potřebuje.

Jelikož se zrovna dvakrát nevede cokoliv řešit, tak jsem nucena vytvořit tento článek a k němu rovněž i anketu, kterou najdete na konci tohoto článku a můžete hlasovat jestli chcete ať se ve hře stále pokračuje a nebo bude lepší všechno zabalit a zapomenout...

Volba je jenom na Vás

Behind the wall # 68 / Vítej v klubu, mamčo

22. srpna 2017 v 16:24 Behind The Wall Newspaper


- Ulalala. Máme pro Vás jednu velmi šťavnatou novinku, která se točí okolo slečny Mii Berger. Kdo by to byl řekl, že i ona se přidá do klubu mamin a za 8 měsíců bude měnit dupačky. Ano! Čtete správně. Mia Berger je těhotná, ale bohužel se nám do rukou nedostala informace, kdopak je ten šťastlivec, který získal titul taťulda.
Troufáme si říct, že jde nejspíše o Danteho Darkblooma - Morningstara, o kterém se ví, že to se slečnou Berger nějakou tu dobu táhl. Bylo by to logické, navíc byl nedávno viděn v kanceláři Bergerové a zřejmě tuto novinku nevzal co nejlépe, protože se k nám dostalo, že se opil do zblbnutí a naštrádoval si to rovnou k ní do kanceláře, kde udělal scénu s tím, že zřejmě se u něj objevily i násilnické sklony a skoro chudáka mamču Berger zabil.
Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall

Upozornění pro všechny obyvatele no. 2

19. srpna 2017 v 12:02 Aktuality
=======================================
Upozornění pro všechny obyvatele Kolonie
=======================================

- Kolonie je stále bez velké čističky vody, takže je voda kontaminovaná. U sektoru mechaniků se nachází menší čistička vody, ale voda je jenom denně na příděl (jedna flaška na jednu osobu) dále prosím nezapomínejte, že se po Kolonii potulují vězni kvůli výpadku proudu ve věznici a zatím se nepodařilo pochytat všechny uprchlé + má Kolonie občasné problémy s výpadkem proudu i v jiných sektorech.

Děkuji

UPDATE: Berte prosím nazřetel i to, že prozatím nebyl chycen ani špeh z Impéria, který chtěl odnést plány města Kolonie k sobě domů, aby se dala Kolonie lépe zničit.

| Soutěž Miss Kolonie

18. srpna 2017 v 0:31 Behind The Wall Newspaper
Aby se ženy necítily nějak odstrčené či opomenuté i pro ně máme menší maličkost. V této sérii budeme soutěžit o nejkrásnější a nejpopulárnější ženou.Pro své miláčky můžete hlasovat v anketě pod článkem, pokud máte zájem. Soutěž bude mít několik kol, dokud nenajdeme vítěze.

Tak kdopak nám postoupí a nakonec vyhraje?


| Soutěž Missák Kolonie no. 2

17. srpna 2017 v 23:05 Behind The Wall Newspaper
Přichází opět naše soutěž Missák Kolonie, kdy chceme zjistit, kdo z našich obyvatel má tu nejhezčí tvářičku, která by se dala klidně i vystavit. V této sérii budeme soutěžit o nejkrásnějšího a nejpopulárnějšího muže. Pro své miláčky můžete hlasovat v anketě pod článkem, pokud máte zájem. Soutěž bude mít několik kol, dokud nenajdeme vítěze.

Kdopak z mužských miláčků tuto anketu vyhraje? Budou jejich ženušky pro ně hlasovat a nebo se k nim obrátí zády a zvolí raději někoho jiného?


Upozornění pro všechny obyvatele no. 1

17. srpna 2017 v 13:29 Aktuality
=============================================
UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY OBYVATELE KOLONIE
=============================================

- Žádáme všechny, aby brali nazřetel oznámení o tom, že z místní věznice utekla hromada vězňů při výpadku proudu díky čehož zabezpečení cel bylo vypnuto. Proto je důležité zvýšit svou opatrnost a dávat si pozor, aby se k Vám někdo z vězňů nedostal. Pokud se tak stane vyhledejte ihned někoho ze Stráže a nebo Bezpečáků.

Děkujeme