OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

Červenec 2017

Nový redaktor Behind The Walls: Daryl Therese

27. července 2017 v 18:50 Behind The Wall Newspaper
======================================
JABLKO NESPADLO DALEKO OD STROMU
======================================

Dámy a pánové!

Dnes se vám tu hodlám představit s plnou parádou! Jmenuji se Daryl Therese. Sem tam jsem přispěl prácí na novinách ale teprve nedávno jsem se rozhodl zapojit se mnohem více a sám psát plnohodnotné články. Mým cílem je pomáhat ostaním lidem v kolonii. Chci aby jste měli moznost vyjádřit se k dění v Kolonii. Vítaní jsou nejen členové kolonie ale i padesátky. Přeci jen všichni jsme na stejné lodi. Sám se rád pídím po skutečnostech které nás všechny v poslední době souží! Můžete se na mě spolehnout že ať už se děje cokoliv tak to vypátrám. Pokud potřebujete pomoct s nějakým problémem nebo nebo ho zvýraznit, jsem tu!

Sám se o žurnalistiku zajímám uż od svých 10 let. Bezpochyby jsem za tuto dobu získal dost zkušeností abych byl kompetentní k tomu psát do novin.


Váš
Redaktor novin Behind The WallBehind the wall # 67 - Vášnivá líbačka v parku

24. července 2017 v 0:33 Behind The Wall Newspaper
- A máme tu další novinky o vztazích v Kolonii! Podle nejčerstvějších informací, lamačka dívčích srdcí Sage Fawn našla další oběť! A kdo to je? Nikdo jiný než Anita Aiyanna! Kdo by řekl, že si slečna Fawn vybere tak zapeklitý oříšek? Pokud víme, tak slečna Aiyanna doposud nebyla vidět ve společnosti mužů či žen, pokud jde o vztahy. Je ale Anita ten pravý materiál na vztahy? Nás samotné by zajimalo, co se skrývá za slupkou drsňačky jako je Anita. Tyto dvě dámy byly společně viděny v parku a od očitého svědka máme potvrzenou žhavou novinku, že Anita je rozhodně ženou činu a bez ostychu předváděla se Sage vášnivou líbačku na lavičce v parku. Dozvěděli jsme se rovněž i to, že často Sage navštěvovala byt v době neschopenky po zranění nohy Anity. Opravdu nás zajimá, co se tam dělo! Že by se místo ošetřování zranění za dveřmi bytu dělo něco úplně jiného? Našlápnuto společně opravdu mají, ale i tak si počkáme jak se vše vyvine.
VášRedaktor novin Behind The Wall

| Soutěž Missák Kolonie

16. července 2017 v 18:22 Behind The Wall Newspaper
Přichází opět ta část roku, kdy chceme zjistit, kdo z našich obyvatel má tu nejhezčí tvářičku, která by se dala klidně i vystavit. V této sérii budeme soutěžit o nejkrásnějšího a nejpopulárnějšího muže. Pro své miláčky můžete hlasovat v anketě pod článkem, pokud máte zájem. Soutěž bude mít několik kol, dokud nenajdeme vítěze.

Kdopak z mužských miláčků tuto anketu vyhraje? Budou jejich ženušky pro ně hlasovat a nebo se k nim obrátí zády a zvolí raději někoho jiného?

Behind the wall # 66 - Lék na zlomené srdce je cizí postel!

10. července 2017 v 21:39 Behind The Wall Newspaper
- Trápí Vás zlomené srdíčko a nevíte co s tím dělat? Slečna Beth Yew má pro Vás velmi jednoduchý a zaručený recept! Vlezte do postele prvnímu chlapovi, kterého uvidíte! Přesně tohle udělala, poté co potkala Samira Bhaltaira, který je jedním z cvičitelů bažantů, tedy chtěla jsem napsat nováčků z Stráže. Nevíme, jak přesně tento románek začal, ale zaručeně víme, co na tomhle hezounkovi vidí kromě krásné tvářičky. Vlastně se ji ani nedivíme, že se do něčeho takového pustila.

Jde tady jenom o pouhé povyražení než bude moct jít hledat další oběť a nebo opravdu se ji otevřely její kukuč očka a chce začít něco více vážného a konečně našla někoho, kdo by splňoval její přemrštěné standardy?
Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall

Behind the wall # 65 - Tatínkovi neřesti dohnaly Miu do rukou božích!

10. července 2017 v 21:13 Behind The Wall Newspaper
- Dokázali byste tomu uvěřit?! Mia Berger byla spatřena, jak vchází do kostela! Což by nebylo tak hrozné, pokud by za to vše nemohly hříchy jejího otce, které se na ní sypou ze všech strach. Můžeme se dohadovat, čím si slečna Berger prochází a jestli to je tím. Že by už nevěděla, jak dál v tom jak se jí snaží tatíček najít novou maminku, aniž by se jí zeptal na názor a chtěl udělat jednu velkou a šťastnou rodinu?

Opravdu by nás zajimalo, o co přesně tady šlo, jelikož její návštěva podle našich zdrojů nebyla krátkodobá a ani "obchodní", ale čistě osobního rázu. Bohužel, naše informace nesahají tak daleko, takže nemůžeme s jistotou říct, o co přesněji šlo. Že by se nám Mia opravdu z toho všeho obracela k Bohu, aby jí pomohl najít sílu pokračovat dál a přehlížet veškeré konání jejího otce? Uvidíme...
Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall