OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

Behind the wall Radio?

12. června 2017 v 21:48 |  Aktuality
- Neustále se snažíme pracovat na nových věcech, které by Vás mohly snad nadchnout a příjemnit herní prostředí, ve kterém se Vaše postavy nacházejí. Rovněž se snažíme přijít s dalšími nápady, které by přinesly postavám body na jejich účet a Vy by jste tak byli odměněni.

Proto jsme se chtěla s Vámi podělit o nový nápad - šlo by o rozšíření celkové sekce "BEHIND THE WALLS", které prozatím fungují jenom jako vtipné informování novinek hráčům, ktří chtějí i nadále zůstat v obraze. A jak by vše vlastně fungovalo? Jednoduše. Veškeré texty, které by se uveřejňovaly jednou týdne do většího článku, by se rozdělily do skupin a každý z předem přihlášených hráčů by si mohl jednu sekci vybrat o které by za svou postavu psal. Témata se budou nejspíše týkat:

Žhavé novinky - Nejnovější várka drbů, které nemůže ovlivnit ani samotná Raven Therese. Mohou se probírat více dopodrobna než v novinách.

Vztahy - Jste nepsokojeni s tím jak se to vyvýjí se vztahama a že nemáte moc informací? Chcete se někomu podívat více na zoubek než si vůbec dovolily noviny Behind The Walls. Nelíbí se Vám jak se někteří vůbec neprojevují? Tohle je Vaše šance.

Horoskop - V každém vydání se bude rozebírat jedno ze znamení více dopodrobna, bude záležet jenom na Vás jak všechno pojmete, či si věci vymyslíte a nebo se něčím inspirujete.

Poradna - Pro tuto rubriku bude ovšem důležité psát do komentářů příspěvky, na které by jste v dalším vydání chtěli slyšet odpovědi někoho jiného než je naše Raven Therese. Či celkově pohled na situaci od někoho jiného ať jde už o cokoliv, práci, vztahy, budoucnost...

Recenze - Jaké jsou nejnavštěvovanější místa v Kolonii? Kam stojí za to jít a kam zase naopak vůbec? Jsou v Kolonii nějaké lepší místa či horší?

Recepty - Chcete se naučit vařit podle našich odborníků od základů po ty nejsložitější jídla? Vyzkoušet tak něco nového? Máte tu možnost...

Vlastní - pokud chcete můžete si vymyslet své vlastní téma, o kterém by jste chtěli psát, ale je důležité se domluvit s Adminem, zda by takové téma přijal či by nebylo nevhodné.

Délka článků v základu bude 7-10 řádků, pokud se ovšem rozepíšete více než je minimální limit, Vaše snaha bude povšimnuta a následně i ohodnocena body navíc v hodnotě 5-10 bodů, podle toho jak moc se rozepíše a jak bude článek na dané téma kvalitní.

POKUD MÁTE ZÁJEM SE PODÍLET NA TÉTO SPOLUPRÁCI, TAK PROSÍM NAPIŠTĚ JAKÉ TÉMA CHCETE MÍT ZAMLUVENÉ PRO SEBE ( na jednom tématu mohou pracovat maximálně 2 postavy najednou ) ZÁROVEŇ PROSÍM NAPIŠTĚ JMÉNO VAŠÍ POSTAVY, KTERÁ SE BUDE O TUTO RUBRIKU STARAT. Děkujeme
 


Komentáře

1 AlexanderMortimer AlexanderMortimer | 12. června 2017 v 23:02 | Reagovat

Bral bych Žhavé novinky pro mou novou plánovanou postavu- Dainee Shelly
a pro pro Lionesse vztahy. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama