OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

Behind the wall # 62 - Kolonie má svou vlastní Julii i s Romčou!

9. června 2017 v 6:35 |  Behind The Wall Newspaper
- Ach ano, čtete správně - opravdu se u nás našel příběh jak od Williama Shakespeara, tedy až na tu sebevraždu. K té prozatím nedošlo, ale jeden nikdy neví. O kom se vlastně společně bavíme? O nikom jiném než o Jackovi Shawnovi, jehož srdíčko bylo zlomeno ne jednou hezkou tvářičkou. Vyjímkou není ani slečna Alice O´Neil Verner (brzy Carrano?), jež dala raději přednost Coře Carrano, která v té době byla její kolegyní. Chudákovi Shawnovi nezbylo nic jiného, než se vyrovnat s tím, že tyto dvě krásky se daly dohromady a on musel utřít nos. Ale jeho smutek netvrval tak dlouho, jak by si jeden myslel. Narazil totiž na křehotinku jménem Ruby Aiza.

Slečna Aiza je relativně známá, díky svému povolání švadleny a šičky pro divadlo Kolonie, kde se rovněž často vyskytuje. Musíme si položit důležitou otázku. Co na téhlé chudince vlastně vidí? Už na rvní pohled jde vidět, že má psychické problémy a k tomu jako bonus násilnického ex-manžela, od kterého se nemůže jen tak odpoutat? Že by se nám Shawn zamiloval až tak po uši, že tohle nevnímá a nebo má nutkání spasit její duši?

To prozatím není známo, ale co víme jistě je, že se nám tento mladíček před nedávnem na veřejnosti projevil a vyznal slečně Ruby lásku před jejím prahem. Aby si zaručil stoprocentní úspěch, sáhl po největší kytici, co snad viděl, a jako třešnička na dortu byla snaha zapůsobit v obleku!

To už máme druhého snaživce, který chtěl vyhrát srdce nějaké ženy, ale musíme uznat, že si Shawn vede lépe než Kellan Black, který uplácí ženy granulemi!
Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama