OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

Červen 2017

Behind the wall # 64 - Kdo koho táhl k oltáři?

29. června 2017 v 6:25 Behind The Wall Newspaper
- A teď k dalšímu tématu - Všimli jste si v poslední době, že Lilith Morningstar se nám konečně vrátila do Kolonie po delších dobách škudlení jídla a střádání zásob? Doteď se vedou dohady, co vlastně všechno prováděla, ale jedno je jasné. Nevrátila se sama! Nýbrž se svým tehdejším přítelem Chesterem Harroldem.

Že by nám naše slečinka Morningstar neusnesla samotu a tak se rozhodla na vlastní pěst jako zhrzená ženuška najít Harrolda, aby se mu pomstila tím, že mu vyhrožovala, aby se s ní dal dohromady? To, že si ho už předtím omotala kolem prstu již dávno víme. Nebo to bylo snad naopak a veškeré činy jsou ze strany Harrolda, který Morningstar jenom využívá a ovládá ji svou schopností, zatímco chudinka Morningstar o ničem neví?

Kdo ví, ale vysvětloval by se tím onen čin, který před pár dny udělali (26.června) kdy byli zahlédnuti jak vcházejí do kostela ruku v ruce a poté s úsměvem vycházejí ven. Troufáme si říct, že společně praštili do chomoutu aniž by si někoho pozvali. Že by až tolik škudlili a sestřenka bývalého velitele Morningstara neměla už žádné peníze, aby si pořídila alespoň šaty? Co ji vedlo k tomu si vzít onoho zakřiklého Yutoriana, se kterým jsou neustále jenom potíže?
Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall

Behind the wall # 63 - Pracovnice muzea není tak nevinná jak vypadá

29. června 2017 v 6:17 Behind The Wall Newspaper
- Jak už nadpis tohoto článku napovídá, budeme se bavit o nesmělé pracovnici Jaelyn Lemeryen, která ještě donedávna chodívala s jedním z rodiny Carrano, která se opět dere k moci. Přesněji s Christianem Carranem, který si nejspíše někde teď líže hluboké rány, které Lemeryen způsobila svým tajným románkem s Velitelem Kolonie Khalem Bergerem.

Jako kdyby si už tak Carrano neprocházel velkou bolestí, když je jediný z rodiny Carrano, který nikoho nemá. Jeho bratr má za s sebou již svatbu a jeho sestru to již brzo čeká taky. Jakmile ovšem Christian najde podle něj tu pravou, tak je bodnut do srdce a žena mu uteče za jiným. A ještě ke všemu se veřejně chlubí s tím, že je TĚHOTNÁ! A nebo je už Jaelyn Lemeryen taková poběhlice a neví, kdo je otcem, tak si vybrala tu pohodlnější možnost? Nebo za to může psychické zhroucení, které nedávno utrpěla a její mysl si utvořila obraz, že je těhotná a kdo by byl lepší tatínek než zaopatřený Khal Berger? Pořídí nakonec Berger opravdu Mie novou maminku rovnou i se sourozencem?
Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall

| Zničení čističky vody za pomoc Federace!

22. června 2017 v 11:05 Aktuality
Pro člověka jsou nejdůlěžitější k přežití čtyři základní věci : kyslík, jídlo, spánek, ale hlavně VODA! To ovšem již není jedna z věcí, kterou se může Kolonie chlubit, protože sedmého června se Federace nedobrovolně postarala o to, aby město přišlo o čističku vody.

Jak se celá tato nešťastná náhoda udála? Jak již bylo řečeno sedmého června se Federace vydala na svůj klasický obhlídkový den, kdy si po delší době sledování vyhlídli svou nejnovější oběť v podobě Annabeth Yew, která pro ně očividně byla velkou hrozbou, i když její schopnost je díky testům blokována a rozhodli se ji zajmout s tím, že bude odvedena do laboratoře pro případné další vyšetření či možné zabití.

Kdyby se Federace nerozhodla takto, mohlo vše být v pořádku jelikož za pomoci jednoho zajatce, který byl donucen s nimi spolupracovat a má schopnost tlakových vln, která by schválně větší, aby tak zastavila Annabet Yew, trefila a roztrhla nádrž, kde se ona čistička vody nacházela. Poslední kapky čisté vody se vsákly do země a od té doby se veškerá voda musí převařovat na několikrát, aby se dala vůbec pít!

Berte prosím toto oznámení na zřetel!

Seznam NPC postav

20. června 2017 v 20:27 Hratelné skupiny

DANTE DARKBLOOM MORNINGSTAR

(Portreted by: Tom Ellis)
Postavení: Bývalý velitel Kolonie
Věk: 30let

- Cílevědomý a dosti ambiziozní muž, který si jde vždy za svým cílem. Je dosti vypočítavý a má velmi zvláštní schopnost a to rozeznat zda lidi lžou nebo ne. Nejde o vrozenou schopnost nějaké nadpřirozené bytosti, ale o naučené vnímání a psychologické postupy, které se dají kdykoliv využít. Je spíše mužem slov a typický diplomat. Nemá moc rád násilí, a tak se mu vždy snaží předejít jak to jenom jde. Po své matce podědil umělecké vnímání a hlavně hudební sluch, který se mu vždy hodí při hře na klavír, která jej uklidňuje.

MAJITEL:

Behind the wall Radio?

12. června 2017 v 21:48 Aktuality
- Neustále se snažíme pracovat na nových věcech, které by Vás mohly snad nadchnout a příjemnit herní prostředí, ve kterém se Vaše postavy nacházejí. Rovněž se snažíme přijít s dalšími nápady, které by přinesly postavám body na jejich účet a Vy by jste tak byli odměněni.

Proto jsme se chtěla s Vámi podělit o nový nápad - šlo by o rozšíření celkové sekce "BEHIND THE WALLS", které prozatím fungují jenom jako vtipné informování novinek hráčům, ktří chtějí i nadále zůstat v obraze. A jak by vše vlastně fungovalo? Jednoduše. Veškeré texty, které by se uveřejňovaly jednou týdne do většího článku, by se rozdělily do skupin a každý z předem přihlášených hráčů by si mohl jednu sekci vybrat o které by za svou postavu psal. Témata se budou nejspíše týkat:

Žhavé novinky - Nejnovější várka drbů, které nemůže ovlivnit ani samotná Raven Therese. Mohou se probírat více dopodrobna než v novinách.

Vztahy - Jste nepsokojeni s tím jak se to vyvýjí se vztahama a že nemáte moc informací? Chcete se někomu podívat více na zoubek než si vůbec dovolily noviny Behind The Walls. Nelíbí se Vám jak se někteří vůbec neprojevují? Tohle je Vaše šance.

Horoskop - V každém vydání se bude rozebírat jedno ze znamení více dopodrobna, bude záležet jenom na Vás jak všechno pojmete, či si věci vymyslíte a nebo se něčím inspirujete.

Poradna - Pro tuto rubriku bude ovšem důležité psát do komentářů příspěvky, na které by jste v dalším vydání chtěli slyšet odpovědi někoho jiného než je naše Raven Therese. Či celkově pohled na situaci od někoho jiného ať jde už o cokoliv, práci, vztahy, budoucnost...

Recenze - Jaké jsou nejnavštěvovanější místa v Kolonii? Kam stojí za to jít a kam zase naopak vůbec? Jsou v Kolonii nějaké lepší místa či horší?

Recepty - Chcete se naučit vařit podle našich odborníků od základů po ty nejsložitější jídla? Vyzkoušet tak něco nového? Máte tu možnost...

Vlastní - pokud chcete můžete si vymyslet své vlastní téma, o kterém by jste chtěli psát, ale je důležité se domluvit s Adminem, zda by takové téma přijal či by nebylo nevhodné.

Délka článků v základu bude 7-10 řádků, pokud se ovšem rozepíšete více než je minimální limit, Vaše snaha bude povšimnuta a následně i ohodnocena body navíc v hodnotě 5-10 bodů, podle toho jak moc se rozepíše a jak bude článek na dané téma kvalitní.

POKUD MÁTE ZÁJEM SE PODÍLET NA TÉTO SPOLUPRÁCI, TAK PROSÍM NAPIŠTĚ JAKÉ TÉMA CHCETE MÍT ZAMLUVENÉ PRO SEBE ( na jednom tématu mohou pracovat maximálně 2 postavy najednou ) ZÁROVEŇ PROSÍM NAPIŠTĚ JMÉNO VAŠÍ POSTAVY, KTERÁ SE BUDE O TUTO RUBRIKU STARAT. Děkujeme

Behind the wall # 62 - Kolonie má svou vlastní Julii i s Romčou!

9. června 2017 v 6:35 Behind The Wall Newspaper
- Ach ano, čtete správně - opravdu se u nás našel příběh jak od Williama Shakespeara, tedy až na tu sebevraždu. K té prozatím nedošlo, ale jeden nikdy neví. O kom se vlastně společně bavíme? O nikom jiném než o Jackovi Shawnovi, jehož srdíčko bylo zlomeno ne jednou hezkou tvářičkou. Vyjímkou není ani slečna Alice O´Neil Verner (brzy Carrano?), jež dala raději přednost Coře Carrano, která v té době byla její kolegyní. Chudákovi Shawnovi nezbylo nic jiného, než se vyrovnat s tím, že tyto dvě krásky se daly dohromady a on musel utřít nos. Ale jeho smutek netvrval tak dlouho, jak by si jeden myslel. Narazil totiž na křehotinku jménem Ruby Aiza.

Slečna Aiza je relativně známá, díky svému povolání švadleny a šičky pro divadlo Kolonie, kde se rovněž často vyskytuje. Musíme si položit důležitou otázku. Co na téhlé chudince vlastně vidí? Už na rvní pohled jde vidět, že má psychické problémy a k tomu jako bonus násilnického ex-manžela, od kterého se nemůže jen tak odpoutat? Že by se nám Shawn zamiloval až tak po uši, že tohle nevnímá a nebo má nutkání spasit její duši?

To prozatím není známo, ale co víme jistě je, že se nám tento mladíček před nedávnem na veřejnosti projevil a vyznal slečně Ruby lásku před jejím prahem. Aby si zaručil stoprocentní úspěch, sáhl po největší kytici, co snad viděl, a jako třešnička na dortu byla snaha zapůsobit v obleku!

To už máme druhého snaživce, který chtěl vyhrát srdce nějaké ženy, ale musíme uznat, že si Shawn vede lépe než Kellan Black, který uplácí ženy granulemi!
Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall

Behind the wall # 61 - Psychické zhoucení Jaelyn Lemeryen

4. června 2017 v 2:49 Behind The Wall Newspaper

- Že by se nám tu začal zakládat klub psychicky zhroucených žen? Nejdříve Lilith Morningstar, dvakrát po sobě a nyní je to Jaelyn Lemeryen, jejíž hezká tvářička se určitou dobu ukazovala po boku Christiana Carrana, kterého můžete znát jako jednoho ze Stráže Kolonie, nejstaršího sourozence z rodiny Carrano. A nyní byla slečna Lemeryen osobní hračkou Khala Bergera, který si tuto sukni vyhlédl již dříve a otáčel se za ní.

Slečna Lemeryen byla poté, co ji objevili ve skladu, kde neustále jen brečela, převezena do nemocnice s tím, že na sebe nenechala sáhnout a jenom něco neustále mumlala. Nikdo jí však přesně nerozuměl. Proto byla převezena na psychiatrické oddělení, kde k ní byla přivolána sestra pana Carrana. Slečne Lemeryen byla ošetřena a následně ji doktoři předepsali sedativa, aby se uklidnila a mohla si tak bez starostí odpočinout.

Byla snad už slečna Lemeryen unavená z neustálého hraní na obě strany a nebo jde zde jenom o pouhý sled nešťastných událostí?

Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall

Behind the wall # 60 - Berger hledá Mie novou maminku a nebo snad druhého tatínka?!

2. června 2017 v 6:51 Behind The Wall Newspaper
- Slečna Berger by se měla obrnit! Vypadá to, že jí tatínek hledá novou maminku a nebo snad nového druhého tatínka (podle posledních událostí), aby byli opět velká š'tastná rodinka? Komu by dala slečna Berger přednost? Že by vyhrála slečna Jaelyn Lemeryen a nebo to bude ex přítel slečny Berger, Dante Darkbloom Morningstar, který se nedávno k Bergerovi tak měl a naopak?

Že bychom měli nový páreček stejného pohlaví v Kolonii? Dokážete si představit jaké by to bylo pro chudinku Miu a co by na to řekli ostatní lidé? Dokázal by se Berger podělit o nadvládu o město, když se už dělí i o postel?
Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall

Behind the wall # 59 - Bergerova exhibice ve výtahu

2. června 2017 v 6:29 Behind The Wall Newspaper
- Příjde nám, že o pouhou krizi středního věku už zde opravdu nejde... Že by si Berger léčil nějaké komplexy tím, že obtěžuje lidi ve výtahu, jenom aby se mu zvedla nálada... a asi ne jenom ta?! No, kdo ví, ale očividně by si měl toto chování patřičně rozmyslet, jinak nezůstane ani jedna volná sukně pod kterou by se nepodíval či nedostal.

Co k tomu může vést? Že by se u něj projevoval nenaplněný otcovský komplex, kvůli kterému si vybírá své mladičké oběti, aby se mohl staroušek pořádně vyřádit? Byly by jste ochotné si s ním něco začít a okusit tak moc ne jenom nad městem, ale i nad Vámi?
Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall