OZN: Khal Berger je MRTEV! Darkblooom-Morningstar dočasně velitelem

Květen 2017

Behind the wall # 58 - S Bergerem tříská krize středního věku!

31. května 2017 v 0:18 Behind The Wall Newspaper
- No koho by to napadlo, ale samotný Khal Berger si právě začal procházet krizí středního věku! Otáčí se snad za každou sukní, která kolem něj projde. Jde o pouhé nerozvážné rozhodnutí a nebo se rozhodl na stará kolena vyrazit na lov s tím, že uloví nějaké mladé masíčko, které by měl po svém boku na okrasu? Nebo se snad rozhodl najít si novou paničku, která by nesla jeho příjmení?!

A o které dámě že se to vlastně bavíme? Zaměstnankyně místního muzea Jaelyn Lemeryen byla nedávno spatřena ve společnosti Bergera, který se nechal touto společností obletovat jak to jenom šlo, což si patřičně užíval. Po Kolonii se dokonce nesou zvěsti o tom, že se údajně tyto dvě osoby líbaly a měly k sobě větší intimnosti.

Myslíte si, že došlo až na onu neřestnou věc? Byli by oba opravdu schopni zajít až tak daleko? Co nám na to řekne chudáček Christian Carrano, který před nějakou dobou vyznal své city slečně Lemeryen? Bude hledat útěchu v náruči jiné ženy? To všechno nám prozradí jenom čas...
Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall

Behind the wall # 57 - Když se u nás chlapi ožerou

26. května 2017 v 11:54 Behind The Wall Newspaper
- Jak už titulek napovídá dnešní zpráva se bude zaměřovat na mužské osoby, jenž se rády sejdou u pivečka někde v hospůdce a postěžující jaký je ten život k nim nespravedlivý, že si jich servírka ihned nevšimla a nedolila jim a další různé bolístky.

A o koho se nám to jedná? Nejde o nikoho jiného než o Jacka Shawna a Christiana Carrana, kteří se nám včera ve večerních hodinách sešli při pivečku v hospůdce a zdrbli každého, kdo jim přišel pod ruku. Že by jejich protějšky jich měly už dost, a tak je vyslaly do světa jenom ať mají chvilku klidu?

To nevíme, ale jelikož se spolu bavili dlouho, tak to asi nějaký důvod mělo. V komentářích se můžete vyjadřovat, co si o tom myslíte a nebo o čem se tak pánové mohli bavit...

Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall

Behind the wall # 56 - Verner a Carrano zasnoubeny!

17. května 2017 v 14:06 Behind The Wall Newspaper
- Spadla klec! Jako by to nebylo málo, ale na seznam příjmení slečny Verner můžeme připsat ještě jedno další! Ano, hádáte správně. Slečna Verner se tento měsíc zasnoubila se svou přítelkyní a zároveň i kolegyní Corou Carrano. Změní si svá příjmení a bude mít jenom jedno a nebo ji budeme muset oslovovat Alice O Neil Verner Carrano? Jako kdyby nestačilo, že už tak se rodina Carrano nějak hodně rozrůstá.

Jak to celé vypadá, tak v tomto vztahu nosí kalhoty spíše Cora, která podle našich zdrojů vzala vše do vlastních rukou a byla to právě ona, kdo požádal tu druhou o ruku. Dokáže křehotinka Verner vytáhnout drápky a taky něco takového udělat? Jak to s nimi bude i nadále vypadat, když je z Verner vlastně šéfová Carrano? Kdo v jejich svatební den bude mít svatební šaty a kdo oblek? Nebo šaty a šaty? No to ještě nevíme, ale pokusíme se Vám přinést co nejvíce pikantních novinek na toto téma.

Myslíte si, že Kolonie schválí první registrované partnerství nebo obě utřou nos? Budou akceptovány veřejností jako manželé? Uvidíme, ale i tak jim za celou naší redakci přejeme hodně štěstíčka :)

Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall

Behind the wall # 57 - Kupuje si Black granulemi srdce ženy?

17. května 2017 v 14:06 Behind The Wall Newspaper
- Naše důvěryhodné zdroje nám prozradily, že v poslední době narostl prodej psích granulí, které se odvádějí nejčastěji na účet jedné jediné osoby a to Kellana Keerana Blacka, který je známý pro svou zvířecí povahu a netradiční květinkový vzhled Sylvary. Bylo nám odhaleno, že veškeré zásoby granulí Black přivážel do místního útulku, kde ve volném čase házel očkem po pracovnici Iris Bhaltair.

Má jít o nějaký předem promyšlený plán ze strany Blacka, kdy si chce velkým počtem granulí získat srdce oné dívenky, a nebo se v dnešní době již nesluší nosit květiny společně s čokoládou či pozvání někam na veřeři?

Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall

Behind the wall # 55 - Tatínkova dceruška v čele

17. května 2017 v 13:44 Behind The Wall Newspaper
- Zářivý zítřek následoval v cestě i samotnou Miu Berger. Můžete ji znát jako dceru Khala Bergera, který je momentálně u moci, co se Kolonie týče. Slečna Berger se po nedávném rozhodnutí stala zástupcem Vedoucího Kolonie, což z ní dělá druhou nejmocnější osobu společně s jejím otcem.

S novým postavením se slečně Berger otevírají nové a nové dveře budoucnosti, jenž odhalují různá tajmeství. Jak naloží se svým osudem, a bude-li následovat svého otce, se dozvíte v nezbližší době. Pokusíme se pro vás získat prvotní rozhovor se slečnou Berger, pokud bude ochotna.

Co si o této novince a zároveň změně myslíte Vy osobně? Bude to změna k lepšímu či horšímu? Čekají nás velkolepé změny nebo se bude snažit vše nechat v již zajetých kolejích?

Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall

Behind the wall # 54 - Greyton v čele financí

16. května 2017 v 23:27 Behind The Wall Newspaper

- Řekla bych, že není třeba tohoto hezounka představovat. James Greyton - jméno, které už při prvním vyřčení je zvučné a přináší s sebou jistá očekávání. Pokud jste ale toho jméno náhodou ještě nikdy neslyšeli, jedná se o bývalého člena Padesátky, který se údajně pokusil svrhnout všechny tři jejich vůdce a vzít situaci do svých rukou s určitou dávkou rebélie. Tento pokus mu ovšem nevyšel přesně, jak plánoval, a od té doby byl na útěku. Nakonec našel své hnízdečko u nás v Kolonii, kde si vybudoval ODBOJ, který se stará o pořádek mezi lidmi a nadpřirozenem, a ktery v poslední době ovládá vše, co mu příjde pod ruku.

Kvůli projevení sympatií či dobře uhozeného hřebíku na hlavičku po delším rozhovoru s Bergerem byl Greyton zvolen novým správcem financí, který bude mít na starost veškerý rozpočet Kolonie. Zároveň se bude starat o schvalování či rozvázání veškerých vztahů (ať už osobních či firemních). S touto výbornou zprávou odcházel potěšený Greyton z kanceláře na své nové přecoviště, které mu mimo jiné výhody přináší to nejlepší: imunitu. Jelikož si dokázal nadělat spoustu nepřítel, kteří se ho nyní díky imunitě nemohou ani dotknout.

Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall

Behind the wall # 53 - Zmizení Morningstar !

16. května 2017 v 23:11 Behind The Wall Newspaper

- Je to už doba, co naposledy byla slečna skoro Harrold viděna ve své práci a je to skoro, jako kdyby se po ní slehla zem. Ze začátku si všichni mysleli, že smutní kvůli svému rozpadlému zasnoubení (o kterém jsme Vás informovali v našem čtyřicátém pátém vydání). Delší dobu nevycházela z ubikace, ale v poslední době ji nikdo neviděl a ani pokusy o zaklepání na dveře nejsou úspěšné, jelikož nikdo neodpovídá. Proto byly dveře vyraženy, jestli náhodou skoro Harrold neleží na zemi předávkovaná/opilá či kdo ví co dalšího by mohla zhrzená žena ze zármutku udělat. Ale nikdo v bytě nebyl.

Mohla být Morningstar unesena? Že by Harroldovi nestačilo ji rozdrtit srdce na milion kousků, které již nepůjdou slepit ani tím nejsilnějším sekundovým lepidlem a unesl ji, aby si s ní mohl pohrávat dle své libosti? JE TO MOŽNÉ! Vlastně se jedná o jednu z nejvíce pravděpodovných verzí, které lidi napadly. Nepříjde jim pravděpodobné, že se rozhodla sama bez jakéhokoliv slova opustit Kolonii, i když náš důvěryhodný zdroj nám pověděl, že Morningstar byla několikrát viděna jak si dělá zásoby jídla, léků a ostatních potřebných věcí na přežití v lese. Že by očekávala to nejhorší?!

Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall

Behind the wall # 52 - Vybral si konečně Cowell svou oběť?

16. května 2017 v 22:00 Behind The Wall Newspaper

- Milostný trojúhelník má vždy tři strany! Jak už napovídá nadpis, dnešním tématem bude milostný trojúhelník mezi panem Leonardem Cowellem, Gideon a slečnou Bethany Yew. Posledně jsme Vás informovali o tom, že se právě Gideon nechala zbouchnout Cowellem. Doteď se vedou spekulace o tom, zda to byl pouze chytrý tah ze strany Gideon, aby odrovnala konkurenci a nebo ne.

Jediné, co se potvrdilo je to, že se tito skoro novopečení mamča s taťkou rozhodli si dítě nechat a vychovávat jej společně. Že by se Cowell k otcovským povinnostem přihlásil pod nátlakem? Nebo, že by se z dobroty srdce a rozumu rozhodl pro to, co by bylo nejlepší pro dítě? O tom se můžeme jenom dohadovat dlouhé hodiny.

Jakmile se nám do rukou dostanou další novinky, tak Vás budeme neprodleně o nich informovat, o to se bát nemusíte.

Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall

Behind the wall # 51 - Podvádí Carrano svého muže?!

5. května 2017 v 6:58 Behind The Wall Newspaper
Byla to jenom otázka času, kdy Jennifer Carrano přesedne na jiného koně, když její manžel již není v pozici Velitele Stráže. Nyní tam je Frederick Shaw, který mění budoucnost Stráže k svému vlastnímu obrazu a prosperitě! Jedná se ze strany paní Carrano pouze o chytrý tah, aby mohla tahat za nitky, a nebo opravdu svého manžela takhle nestydatě podvádí? I když, kdo by se divil...

V nedávných dnech byla Carrano vyfocena a viděna v jednom luxusnějším podniku, kde se očividně velmi dobře bavila ve společnosti pana Shawa, který na ni mohl oči nechat. Aby toho nebylo málo, tak kromě společné večeře si ještě zpříjemnili večer delším romantickým tancem u kterého mezi nimi přeskakovala jiskra.

Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall

Behind the wall # 50 - Yew utekla bez zaplacení!

5. května 2017 v 6:52 Behind The Wall Newspaper
Kdo by to kdy řekl, že zrovna Annabeth Yew bude takový nespoutaný rebel, který jakmile to půjde, uteče z restaurace a to ke všemu ještě bez ZAPLACENÍ! A aby toho nebylo málo, tak to bylo z podniku, ve kterém předtím pracovala jako kuchařka. Taková mladinká a už se v ní zobrazuje výjev bezúčelného vzdoru.

Všem majitelům restaurací či jiných stravovacích komplexů klademe na zřetel, aby si na tuto dívenku dávali pozor a požadovali raději peníze předem než Vám opět odněkud uteče bez zaplacení. Taková drzost.

Dále se kolem této dámy objevuje spousta nevyřčených otázek. V poslední době byla často viděna ve společnosti muže, jehož se nám nepovedlo prozatím vyfotit Můžeme se tedy jen dohadovat, kdo tento nový objev bude. Třeba ale bude mít na mladou dámu dobrý vliv a naučí ji za své věci platit.

Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall