OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

Květen 2017

Behind the wall # 58 - S Bergerem tříská krize středního věku!

31. května 2017 v 0:18 Behind The Wall Newspaper
- No koho by to napadlo, ale samotný Khal Berger si právě začal procházet krizí středního věku! Otáčí se snad za každou sukní, která kolem něj projde. Jde o pouhé nerozvážné rozhodnutí a nebo se rozhodl na stará kolena vyrazit na lov s tím, že uloví nějaké mladé masíčko, které by měl po svém boku na okrasu? Nebo se snad rozhodl najít si novou paničku, která by nesla jeho příjmení?!

A o které dámě že se to vlastně bavíme? Zaměstnankyně místního muzea Jaelyn Lemeryen byla nedávno spatřena ve společnosti Bergera, který se nechal touto společností obletovat jak to jenom šlo, což si patřičně užíval. Po Kolonii se dokonce nesou zvěsti o tom, že se údajně tyto dvě osoby líbaly a měly k sobě větší intimnosti.

Myslíte si, že došlo až na onu neřestnou věc? Byli by oba opravdu schopni zajít až tak daleko? Co nám na to řekne chudáček Christian Carrano, který před nějakou dobou vyznal své city slečně Lemeryen? Bude hledat útěchu v náruči jiné ženy? To všechno nám prozradí jenom čas...
Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall

Sage Fawn | AlexanderMortimer

30. května 2017 v 19:05 Charaktery

SAGE FAWN

(AlexanderMortimer)
Body: 85
Majetek:
---------------------------------------------------------
Partner: Nikdo
---------------------------------------------------------
Status: ŽIVÁ
Věk: 21 let
Rasa: Člověk

Výška: 178 cm
---------------------------------------------------------
FACECLAIM: Katie Cassidy
---------------------------------------------------------
Povaha - Jedná se o jemnou dívku, která se snaží dosáhnout svého. Nikdy ale nebyla moc oblíbená díky toho, že dokázala jako mechanik vytvořit neuvěřitelné vynálezy, často ale nebezpečné. Je pro ní opravdu těžké věřit ostatním, i když nedělá rozdíly mezi lidmi nebo jinými bytostmi. Vždy v ní byl ale bojový duch, kdy se snažila stát za tím co dělá a za svými názory. Stojí mimo společnost, a proto to má výrazný vliv na její komunikační schopnosti. Dost často se zakoktává, když je středem pozornosti, tak je opravdu hodně nervózní. Často mívá problém mluvit se ženami, ale tyto zábrany odstraní trochu alkoholu.
-----------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------
Specializace - Vedoucí specializace Mechaniků
Úroveň - 6 - Obyvatel Kolonie
Quest Level - 2.0

Schopnost - nemá žádnou
-----------------------------------------------------------------------------------------
Minulost: Sage vyrůstala ve št'astné rodině divošky z okolního světa za kolonií Jeniffer(matka) a lovce který dříve pobýval v kolonii Darena. Její otec nebyl jen zdatný lovec(i když byl spíše zloděj a v okolním světě získává to co potřebují v kolonii nebo co tam není snadno k dostání a ven mohl díky tomu že ani on se původně v kolonii nenarodil ale venku) ale byl také skvělý v tom jak věci opravit, jak je sestavit a vymyslet nové vynálezy ke zlepšení chodu celé kolonie. Tuto schopnost po něm podědila jeho dcera, avšak že by žila celý život v kolonii? To byl omyl. Do svých šesti let žila s otcem a matkou mimo kolonii a jejich otec je chodil ven často navštěvovat. Jeniffer totiž Kolonistům vůbec nevěřila, což se změnilo díky tomu že onemocněla a chtěla své dceři zajistit místo kde se nebude muset ohlížet přes rameno a neustále si hlídat záda. I když matku nespatřila od té doby co do kolonie vkročila, stále věří že tam někde je, ale bůh ví jak na tom je. I když na ní nikdy nemohla zapomenout, život pokračoval dál a ona se zapojila do všedního života v kolonii. Řešila většinu závažnějších problémů ohledně mechaniky jak co se týče oprav tak co se týče nových systémů jako je zavlažování úrody v kolonii nebo konstrukce zbraní a vývoj technologií, na kterou má specializaci. Ve volném čase opravuje drobnější věci ale jde spíše o koníčka nebo pomoc známým. Dost dlouho jí trvalo se vypracovat nahoru a nebylo to pro ní jako pro ženu snadné jelikož se setkala s podceňováním v tomto oboru. Díky velkému úspěchu při zachránění úrody která byla jednu dobu opravdu špatná se jí dostalo uznání a povýšení. Momentálně pracuje na zbraních které pracují na principu elektřiny, takže něco jako tazer s vylepšením k pacifikování "občanů" nebo narušitelů s kulkami které místo slzného plynu v sobě skrývají uspávací směs. Často byla najímána ona, protože si sestavila skvělý tým a je schopná spolupracovat ve více lidech.
Pokud jde o nějaký osobní život, muže rozhodně nemusí protože se k ní nikdy žádný nechoval dobře, až tedy na jejího otce. Do vztahů se nijak nehrnula ale v devatenácti letech měla přítelkyni Chelsey, která byla obchodnice s cennými předměty z ruin pozůstalého světa. Když se tyto dvě dívky potkaly byla to láska na první pohled. Obě ocenily inteligenci té druhé. Jedině s Chelsey byla schopná mluvit bez zadrhávání a koktání v rámci její neschopnosti mluvit se ženami. Jednoho dne ale propukly nepokoje v kolonii a nějaký muž který vyhrožoval že se odpálí podomácku vyrobenou zbraní si vzal jako rukojmí Chelsey, která tento incident nepřežila. Dodnes nosí Sage na krku medailonek kde má je fotku. Roztomilá dlouhovlasá černovláska s modrýma očima.
Čas od času chodí vypomáhat do útulku kde má svou kamarádku z dětství Iris která jí pomáhala překonávat smutek ze smrti její přítelkyně. Zvířata pro ní byla v u dobu tou nejlepší volbou, jelikož jak je známo opravdu uklidňují.

Behind the wall # 57 - Když se u nás chlapi ožerou

26. května 2017 v 11:54 Behind The Wall Newspaper
- Jak už titulek napovídá dnešní zpráva se bude zaměřovat na mužské osoby, jenž se rády sejdou u pivečka někde v hospůdce a postěžující jaký je ten život k nim nespravedlivý, že si jich servírka ihned nevšimla a nedolila jim a další různé bolístky.

A o koho se nám to jedná? Nejde o nikoho jiného než o Jacka Shawna a Christiana Carrana, kteří se nám včera ve večerních hodinách sešli při pivečku v hospůdce a zdrbli každého, kdo jim přišel pod ruku. Že by jejich protějšky jich měly už dost, a tak je vyslaly do světa jenom ať mají chvilku klidu?

To nevíme, ale jelikož se spolu bavili dlouho, tak to asi nějaký důvod mělo. V komentářích se můžete vyjadřovat, co si o tom myslíte a nebo o čem se tak pánové mohli bavit...

Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall

Behind the wall # 56 - Verner a Carrano zasnoubeny!

17. května 2017 v 14:06 Behind The Wall Newspaper
- Spadla klec! Jako by to nebylo málo, ale na seznam příjmení slečny Verner můžeme připsat ještě jedno další! Ano, hádáte správně. Slečna Verner se tento měsíc zasnoubila se svou přítelkyní a zároveň i kolegyní Corou Carrano. Změní si svá příjmení a bude mít jenom jedno a nebo ji budeme muset oslovovat Alice O Neil Verner Carrano? Jako kdyby nestačilo, že už tak se rodina Carrano nějak hodně rozrůstá.

Jak to celé vypadá, tak v tomto vztahu nosí kalhoty spíše Cora, která podle našich zdrojů vzala vše do vlastních rukou a byla to právě ona, kdo požádal tu druhou o ruku. Dokáže křehotinka Verner vytáhnout drápky a taky něco takového udělat? Jak to s nimi bude i nadále vypadat, když je z Verner vlastně šéfová Carrano? Kdo v jejich svatební den bude mít svatební šaty a kdo oblek? Nebo šaty a šaty? No to ještě nevíme, ale pokusíme se Vám přinést co nejvíce pikantních novinek na toto téma.

Myslíte si, že Kolonie schválí první registrované partnerství nebo obě utřou nos? Budou akceptovány veřejností jako manželé? Uvidíme, ale i tak jim za celou naší redakci přejeme hodně štěstíčka :)

Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall

Behind the wall # 57 - Kupuje si Black granulemi srdce ženy?

17. května 2017 v 14:06 Behind The Wall Newspaper
- Naše důvěryhodné zdroje nám prozradily, že v poslední době narostl prodej psích granulí, které se odvádějí nejčastěji na účet jedné jediné osoby a to Kellana Keerana Blacka, který je známý pro svou zvířecí povahu a netradiční květinkový vzhled Sylvary. Bylo nám odhaleno, že veškeré zásoby granulí Black přivážel do místního útulku, kde ve volném čase házel očkem po pracovnici Iris Bhaltair.

Má jít o nějaký předem promyšlený plán ze strany Blacka, kdy si chce velkým počtem granulí získat srdce oné dívenky, a nebo se v dnešní době již nesluší nosit květiny společně s čokoládou či pozvání někam na veřeři?

Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall

Behind the wall # 55 - Tatínkova dceruška v čele

17. května 2017 v 13:44 Behind The Wall Newspaper
- Zářivý zítřek následoval v cestě i samotnou Miu Berger. Můžete ji znát jako dceru Khala Bergera, který je momentálně u moci, co se Kolonie týče. Slečna Berger se po nedávném rozhodnutí stala zástupcem Vedoucího Kolonie, což z ní dělá druhou nejmocnější osobu společně s jejím otcem.

S novým postavením se slečně Berger otevírají nové a nové dveře budoucnosti, jenž odhalují různá tajmeství. Jak naloží se svým osudem, a bude-li následovat svého otce, se dozvíte v nezbližší době. Pokusíme se pro vás získat prvotní rozhovor se slečnou Berger, pokud bude ochotna.

Co si o této novince a zároveň změně myslíte Vy osobně? Bude to změna k lepšímu či horšímu? Čekají nás velkolepé změny nebo se bude snažit vše nechat v již zajetých kolejích?

Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall

Behind the wall # 54 - Greyton v čele financí

16. května 2017 v 23:27 Behind The Wall Newspaper

- Řekla bych, že není třeba tohoto hezounka představovat. James Greyton - jméno, které už při prvním vyřčení je zvučné a přináší s sebou jistá očekávání. Pokud jste ale toho jméno náhodou ještě nikdy neslyšeli, jedná se o bývalého člena Padesátky, který se údajně pokusil svrhnout všechny tři jejich vůdce a vzít situaci do svých rukou s určitou dávkou rebélie. Tento pokus mu ovšem nevyšel přesně, jak plánoval, a od té doby byl na útěku. Nakonec našel své hnízdečko u nás v Kolonii, kde si vybudoval ODBOJ, který se stará o pořádek mezi lidmi a nadpřirozenem, a ktery v poslední době ovládá vše, co mu příjde pod ruku.

Kvůli projevení sympatií či dobře uhozeného hřebíku na hlavičku po delším rozhovoru s Bergerem byl Greyton zvolen novým správcem financí, který bude mít na starost veškerý rozpočet Kolonie. Zároveň se bude starat o schvalování či rozvázání veškerých vztahů (ať už osobních či firemních). S touto výbornou zprávou odcházel potěšený Greyton z kanceláře na své nové přecoviště, které mu mimo jiné výhody přináší to nejlepší: imunitu. Jelikož si dokázal nadělat spoustu nepřítel, kteří se ho nyní díky imunitě nemohou ani dotknout.

Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall

Behind the wall # 53 - Zmizení Morningstar !

16. května 2017 v 23:11 Behind The Wall Newspaper

- Je to už doba, co naposledy byla slečna skoro Harrold viděna ve své práci a je to skoro, jako kdyby se po ní slehla zem. Ze začátku si všichni mysleli, že smutní kvůli svému rozpadlému zasnoubení (o kterém jsme Vás informovali v našem čtyřicátém pátém vydání). Delší dobu nevycházela z ubikace, ale v poslední době ji nikdo neviděl a ani pokusy o zaklepání na dveře nejsou úspěšné, jelikož nikdo neodpovídá. Proto byly dveře vyraženy, jestli náhodou skoro Harrold neleží na zemi předávkovaná/opilá či kdo ví co dalšího by mohla zhrzená žena ze zármutku udělat. Ale nikdo v bytě nebyl.

Mohla být Morningstar unesena? Že by Harroldovi nestačilo ji rozdrtit srdce na milion kousků, které již nepůjdou slepit ani tím nejsilnějším sekundovým lepidlem a unesl ji, aby si s ní mohl pohrávat dle své libosti? JE TO MOŽNÉ! Vlastně se jedná o jednu z nejvíce pravděpodovných verzí, které lidi napadly. Nepříjde jim pravděpodobné, že se rozhodla sama bez jakéhokoliv slova opustit Kolonii, i když náš důvěryhodný zdroj nám pověděl, že Morningstar byla několikrát viděna jak si dělá zásoby jídla, léků a ostatních potřebných věcí na přežití v lese. Že by očekávala to nejhorší?!

Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall

Behind the wall # 52 - Vybral si konečně Cowell svou oběť?

16. května 2017 v 22:00 Behind The Wall Newspaper

- Milostný trojúhelník má vždy tři strany! Jak už napovídá nadpis, dnešním tématem bude milostný trojúhelník mezi panem Leonardem Cowellem, Gideon a slečnou Bethany Yew. Posledně jsme Vás informovali o tom, že se právě Gideon nechala zbouchnout Cowellem. Doteď se vedou spekulace o tom, zda to byl pouze chytrý tah ze strany Gideon, aby odrovnala konkurenci a nebo ne.

Jediné, co se potvrdilo je to, že se tito skoro novopečení mamča s taťkou rozhodli si dítě nechat a vychovávat jej společně. Že by se Cowell k otcovským povinnostem přihlásil pod nátlakem? Nebo, že by se z dobroty srdce a rozumu rozhodl pro to, co by bylo nejlepší pro dítě? O tom se můžeme jenom dohadovat dlouhé hodiny.

Jakmile se nám do rukou dostanou další novinky, tak Vás budeme neprodleně o nich informovat, o to se bát nemusíte.

Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall

Behind the wall # 51 - Podvádí Carrano svého muže?!

5. května 2017 v 6:58 Behind The Wall Newspaper
Byla to jenom otázka času, kdy Jennifer Carrano přesedne na jiného koně, když její manžel již není v pozici Velitele Stráže. Nyní tam je Frederick Shaw, který mění budoucnost Stráže k svému vlastnímu obrazu a prosperitě! Jedná se ze strany paní Carrano pouze o chytrý tah, aby mohla tahat za nitky, a nebo opravdu svého manžela takhle nestydatě podvádí? I když, kdo by se divil...

V nedávných dnech byla Carrano vyfocena a viděna v jednom luxusnějším podniku, kde se očividně velmi dobře bavila ve společnosti pana Shawa, který na ni mohl oči nechat. Aby toho nebylo málo, tak kromě společné večeře si ještě zpříjemnili večer delším romantickým tancem u kterého mezi nimi přeskakovala jiskra.

Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall