OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

Duben 2017

Behind the wall # 49 - Přišel o Kolonii a teď i o srdce!

15. dubna 2017 v 20:36 Behind The Wall Newspaper
A je to tady! Dámy, vypněte hrudníky na maximum a nastražte uši! Pohledný mladík Dante Darkbloom Morningstar je již opět k mání poté, co dostal ne zrovna příjemné kopačky od slečny Berger, která se určitě chtěla jenom tatínkovi zavděčit a mít svůj výběr partnera předem schválen tatíčkem.

Je pravda, že od té doby, co byl pan Darkbloom Morningstar svržen ze svého postu Vedoucího Kolonie o něm již málokdo slyšel. Že by někde zapíjel svůj nekonečný žal a smutek po slečně Berger? Omotala si ho až natolik kolem prstu, že již bez ní nedokáže žít?! Doufáme, že ne, už jenom kvůli nám ostatním dámám, které by chtěly dostat u pana Darkblooma Morningstara šanci či nést jeho příjmení jako právoplatná manželka!

Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall

Behind the wall # 48 - Carrano již není u moci

15. dubna 2017 v 20:17 Behind The Wall Newspaper
Král padl a přišel o svůj trůn! Je to již oficiální - Bellamy Carrano už nadále není velitelem Stráže jako předtím byl, ale nahradil jej zkušenější Frederick Shawn, jenž byl zproštěn veškerého obvinění, které na něj Carrano společně se svou manželkou nechali uvalit - včetně pokusu o znásilnění samotné paní Carrano.

O tomto rozhodnutí nás jako první informoval pan Berger, který dané oznámení sám vydal a jmenoval takto oficiálně přede všemi pana Shawna ne jenom Velitelem Stráže, ale i jeho pravou rukou a potažmo řečeno i něco jako nástupcem.

To se ovšem moc lidem nelíbí a ani samotnému Carranovi, který při oznámení na pana Shawna zaútočil poté, co měl podle prohlášení Carrana nemístné poznámky na jeho ženu. Díky toho byl Carrano zavřen do vězení dokud se neumoudří a nezačne se Stráží opět spolupracovat jako spořádaný řadový člen.

Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall

Behind the wall # 47 - Ledová královna taje

4. dubna 2017 v 22:48 Behind The Wall Newspaper
No to je nám ale novinka s velkým N! Vánoce tentokrát přišly dříve, když srdce nepřístupného Christiana Carrana zasáhnuto amorovým šípem. Znamená to tedy, že srdce naší ledové královny, ehm tedy chtěla jsem napsat člena stráže našlo svou drahou polovičku. O koho se jedná? Není to nikdo jiný než samotná mladinká pracovnice muzea Jaelyn Lemeryen. Co to všechno znamená? Změní se nějak, když ledy roztály?!

Bude mít tato velká láska nějaké delší trvání a nebo jde jenom o chvilkové pobláznění. To nám odhalí pouze čas. Ale nebojte se, budeme Vás včas informovat, jakmile zjístíme nějaké další novinky.

Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall

Behind the wall # 46 - Někdy příště, mamčo

2. dubna 2017 v 12:40 Behind The Wall Newspaper
Ženuška velitele stráže se opět ukazuje na veřejnosti! A čím upoutala naší pozornost tenktokrát? Odskočila si od plotny s tím, že čeká miminko, ale osud ji nějak nepřál a po velkých bolestech byla násilně svým manžílkem odvedena do nemocnice, kde zjístili, že jde o mimoděložní těhotenství. Díky této informaci musela jít ihned na sál s tím, že ji plod odstraní, aby nedošlo ke komplikacím, protože by to stejně plod nepřežil.

Na obzory se ovšem dere otázka zda všechno jenom paní Carrano nehrála, aby dostala pár dnů volna z práce a nemusela se tak ostatním z Kolonie dívat do očí? Co s touhle paničkou bude dál? Myslíte si, že kromě nakopávání zadků by uměla i přebalovat plenky, kdyby se situace opakovala a tentokrát by jim to vyšlo? Vzdala by se své práce a byla matkou na plný úvazek? Nemyslíme si....
Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall

Behind the wall # 45 - Problémy v ráji

2. dubna 2017 v 11:51 Behind The Wall Newspaper
Lilith Morningstar si může na svůj účet připsat další psychické zhroucení. Je to v pořadí již druhé. Chudáček! A co za to mohlo tenktokrát? Nikdo jiný než její snoubenec Chester Harrold, který ji v těžkých dobách opustil, po tom, co byla brutálně zmrzačena Federací jenom pro její vztah s Yutorianem.

Povšimli jsme si rovněž, že již Morningstar nadále nenosí snubní prsten a s Harroldem se nestýká, takže s čistým svědomím můžeme napsat, že je svatba zrušena! Možná je to i tak dobře, už jenom to, že se zahazovala s někým jako je on a ještě ke všemu tohle.

Rádi bychom slečně Morningstar vyjádřili svou podporu a kdykoliv by potřebovala naše noviny tady pro ní vždycky budou.

Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall

Behind the wall # 44 - Morningstar přišel o Kolonii

2. dubna 2017 v 11:43 Behind The Wall Newspaper
Ha ha ha ha! Neohrožený Dante Morningstar - Darkbloom přišel nedávno o svou oblíbenou hračku - Kolonii. A jak se to stalo? Tatíček jeho přítelkyně si to nakráčel rovnou do jeho kanceláře s tím, že odteďka Kolonii povede on, když je Morningstar tak neschopný a neumí si udělat pořádek?

A co je to nejhorší ptáte se? Že si to Morningstar nechal líbit a poslušně se staženým ocasem odkráčel z pracovny jako nějaký ustrašený pes. Nemyslíme si, že by se ještě někdy pokusil Kolonii získat a spíše se bude utápět ve svém srabu a neodhodlanosti bojovat za to, co bylo dříve jeho.
Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall

Behind the wall # 43 - Berger v Kolonii!

1. dubna 2017 v 13:37 Behind The Wall Newspaper
Kam se podíváte tam se něco děje. Kolonie v posledních dnech zažívá opravdu časově náročné chvíle. A díky čeho je ten největší rozruch? Khal Berger - Jméno, které každému, co měl tu možnost být na Arše určitě něco říká, ale pro Ty, kterým ne, zde máte menší představení:

" Khal Berger - muž činu než slov. Poté, co mu byla brutálně zabita milovaná dcera , na něj dopadl celkový zkrat a jeho obláček iluzí byl rozpuštěn. Možná právě proto byl tohle důvod k jeho briliantnímu kroku založit Federaci, která měla za úkol vyhladit na Arše každého, kdo byl nějak odlišný od lidí. Vlastně se ani panu Bergerovi nedivíme, že něco takového udělal. Kam se podíváte, tam je za Vámi nějaké nadpřirozeno, no ohavnost. "

Proto není překvapení, že pomsta je opravdu silná motivace k tomu přežít a zničit vše, co je těm druhým milé. Po neplánovaném příchodu do Kolonie se ihned chopil pomyslného žezla a chystá se podle jeho slov vládnout pevnou rukou. Jak dlouho bude tato snaha trvat?
Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall