OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

Březen 2017

Behind the wall # 42 - Zbouchnutá Gideon!

27. března 2017 v 14:12 Behind The Wall Newspaper
No to jsou nám novinky, ještě před nedávnem patřila k jedné z trofejí Casanovy z Kolonie Cowella a nyní z ní bude rodič?! Čekali by jste něco takového? Žena o které se nic neví a raději ani nemluví, kromě té informace, že to je snad divoška, no pohroma!

Šušká se, že by dítě mohlo být již zmíněného Cowella, ale to nám potvrdí až testy otcovství jestli se náhodou slečna Gideon nespustila s někým jiným a chce si zajistit tak pohodlí přes jiného muže, aby měla komu hodit dítě na krk. Možná jde o nepodloženou informaci, ale naše noviny se nikdy nepletou!
Vaše

Redaktorka novin Behind The Wall

Behind the wall # 41 - Casanova z Kolonie

27. března 2017 v 14:05 Behind The Wall Newspaper
Kolonie má vlastního CASANOVU! Není jím nikdo jiný než samotný Leonardo Cowell. Čím to vlastně je? Pan Cowell se velmi rád nechává zasypávat dámskou společností a nedávno jsme měli tu možnost na vlastní oči vidět, že toto tvrzení je PRAVDA! Jak nečekané!

Cowell byl spatřen ve společnosti zástupu dam, ze kterých vyšly pouze dvě uchazečky, které si projdou ještě výběrovým řízením (Bethany Yew a Gideo). Kdo bude nakonec ta pravá, která získá jeho bušící srdce? Dočkáme se šťastného konce s rozvoněním svatebních zvonů a nebo pan Cowell si bude i nadále užívat život starého mládence, který neprahne po ničem jiném než teplé posteli s hromadou žen?!
Vaše
Redaktorka novin Behind The Wall

Behind the wall # 40 - Povýšení Verner

27. března 2017 v 13:56 Behind The Wall Newspaper
- Novou budoucnost čeká nemocniční oddělení, které po smutném rozloučení bylo nuceno najít si nového nástupce na šéfování. Toto místo bylo po pečlivém zvážení nabídnuto doktorce Alici O'Nel Verner. Tuto volbu zvolil přímo sám Dante Darkbloom Morningstar. Jako důvod uvedl, že by rád ukázal Padesátce, že časy jsou jiné než byly a nemá problém na důležitá místa dosadit prvávě někoho z Padesátky a zároveň, že věří, že slečna Verner tuto nelehkou práci opravdu zvládne.

Verner je již druhá v pořadí, kdo se z Padesátky dostal k určitému kusu moci. Jako první byl Bellamy Blake, který je velitelem Stráže. Dokáže všechen ten stres křehká květinka jako je Verner unést? Nezhroutí se z toho?

Doufejme, že ne. A pokud ano, budeme první, kteří Vás o tom budou informovat.
Redaktorka novin Behind The Wall

Nová redaktorka Behind The Wall Raven Therese

22. března 2017 v 0:06 Behind The Wall Newspaper
-----------------------------------------------------------------------------------------------
RAVEN THERESE - NOVÁ REDAKTORKA DENÍKU
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Drahouškové,

ráda bych Vám představila svou maličkost - jmenuji se Raven Therese. V novinách pracuji již od svých 18cti let s neustálým zapálením pro témata. Vyslechnu si každý Váš příběh, připomínku, cokoliv co budete mít na srdci a chcete, aby se nějak více projevilo a mělo ohlas. Od toho tady jsem.

Pokud to bude v mých silách pokusím se Vám přinášet nejnovější várku těch nejšťavnatějších dr...tedy chtěla jsem říct novinek, které se mi na mém pracovním stole jenom objeví, abyste věděli, co se v našem skromném městečku opravdu děje. Nikdo jiný Vám pravdu narovinu neřekne! To Vám mohu zajistit.

Budu nesmírně ráda, pokud projevíte snahu a v případě výskytu nějaké novinky, o které si myslíte, že by měla být v příštím čísle, neváhejte mě ihned vyhledat.

Loučí se s Vámi má maličkost

Behind the wall # 39 - Zásnuby Morningstar a Harrolda

14. března 2017 v 6:26 Behind The Wall Newspaper

Cililink Cililink! Ano! Takto zvoní již podruhé svatební zvony v Kolonii, tentokrát na počest bývalé velitelky Padesátky Lilith Morningstar, která si ochočila jednoho z nejznámnějších Yutorianů z Padesátky Chestera Harrolda, jenž se dne 12. února vyslovil před celou třídou slečny Morningstar, když si s nimi domluvil menší představení, kdy každé dítě drželo jedno písmeno ze slov "Vezmeš si mě?" na což slečna Morningstar s dojetím souhlasila.

Harrold s tímto originálním nápadem uhodil hřebík na hlavičku a podle zvěstí pořídil dokonce prsten s větším kamenem. Nedívíme se, že nakonec Morningstar souhlasila, aby se stala paní Harrold. A nebo půjde o novou éru Morningstar-Harrold? Schválí jejich rozhodnutí ostatní z Padesátky a nebo Kolonie? Dočkáme se nějakého dramatu v samotném průběhu svatby? Bude bratranec slečny Morningstar proti smíšenému sňatku? Jak dlouho jim to vydrží?Redaktorka novin Behind The Wall

Behind the wall # 38 - Milostné hrátky Berger s Darkbloomem!

10. března 2017 v 23:59 Behind The Wall Newspaper

Je to tady! Náš tajný zdroj nám prozradil opravdu pikantní novinku! Jednavecetiletá Mia Berger, která je známou členkou Padesátky jenž není v kolektivu tolik oblíbená (můžeme se dohadovat pouze z jakého důvodu) se může pyšnit více jak jenom pěknou tvářičkou, ale již i svou slabostí pro vlastního šéfa a samotného velitele Kolonie Danteho Darkblooma Morningstara.

Jde snad o vychytralý plán jak se dostat k moci, penězům či informacím, které by se mohly později hodit, aby se v ni nezapřely geny členů rodiny Berger? Nebo jde naopak o naprosté pobláznění, které se již nedá udržet za zdmi kanceláře a musí vyjít na povrch, aby se bylo čím chlubit?

Vydrží tato mladá láska a nebo se Berger velmi rychle přesune k další své oběti? Co by na to řekl její tatínek, kdyby byl zde na Zemi s námi? Pochválil by ji její výběr a nebo by byl zcela proti?Redaktorka novin Behind The WallBehind the wall # 37 - Neštěstí dopadlo na Kolonii

6. března 2017 v 23:56 Behind The Wall Newspaper

Příšerná zpráva nedávno otřásla celou Kolonií! V odpoledních hodinách se z ničeho nic objevila odporně vypadající oslizlá blokáda u hlavního vstupu do města. Nikdo nevěděl, o co přesně jde a mohli vést pouhé dohady, odkud se to vzalo a co to vlastně je. To, co z počátku vypadalo jako neškodná věc se postupem času proměnilo v nepříjemnost. Po celém městě a po celé délce zdi, ve které se nachází hlavní brána se sliz začal rozléhat a pohltil vše, co se kolem něj objevilo. Ať už šlo o lidi, zvířata a nebo jenom předměty.

Díky bohu, že někteří z nás byli tak pohotoví, že se rozdělili na dvě skupiny - jedna šla bránit město před slizem, ze kterého vystupovala ohavná strvoření připomínající snad samotné pekelné psy a rytíře jenž nepromluvil ani slova, ale za to byl přeborníkem v boji s mečem. No hrůza! Druká skupina se po geniálním nápadu, při němž využili nepozornosti, ostatní dostali přes zeď a vydali se na cestu, kdo ví kam.

Osud je zavedl nebezpečnou cestou do jednoho chrámu, jenž svým stavem napovídal, že je zde již spooousty let. Raději nebudeme počítat jak dlouho. V chrámu na ně čekalo nepříjemné překvapení v podobě hádanek, které po uhodnutí odhalily svou pravou funkci - klíč. Ano, každá správná odpověď znamenala jeden krůček blíže k otevření záhadných dveří. Povedlo se jim otevřít všechny zámky a tím probudili na svět Velekněžku, jenž je očekávala tak netrpělivě, až na ně nechala poslat své dva poddané. Kamenného golema a sochu pradávného rytíře, jenž chvilku předtím sloužil jako zastrašující velikán a ochránce.

Díky udatnosti našich lidí jsme ovšem byli zachráněni, když se jim povedlo protvníky porazit a do rukou dostat požehnanou Lucernu, která byla plná SVĚTLA! Šlo o jakýsi druh magie, jenž měl pohltit všechno zlé a nechat vyjít na povrch jenom to dobré! Fuj, ještě že naše hrdiny máme a že ihned přispěchali na pomoc, než bude pozdě!Redaktorka novin Behind The Wall

Annabeth Yew | Thampir

4. března 2017 v 23:03 Charaktery

ANNABETH YEW

(Thampir)
Body: 140
Majetek:
---------------------------------------------------------
Partner: Samir Bhaltair (ex-přítel)
Leonardo Cowell (ex-přítel)
---------------------------------------------------------
Status: ŽIVÁ
Věk: 24 let
Rasa: Druid

Výška: 165 cm
---------------------------------------------------------
FACECLAIM: Marcelina Sowa
---------------------------------------------------------
Povaha - Beth je naprosto nefalšovaný flegmatik, kterého nedokáže téměř nic vyvést z míry. I v těch nejhorších situacích si dokáže zachovat chladnou hlavu, nemá ve zvyku si stěžovat nebo upozorňovat na chyby. Dokáže přežít i opravdu drsné podmínky. Je hodně tolerantní, ale jakmile někdo překročí tu velmi vzdálenou hranici, nu... Bůh mu pomáhej. Beth má hodně ráda vtípky a všechny druhy humoru, nemá problém dělat si legraci ze sebe i z ostatních. Jako druid má velmi kladná vztah k přírodě, jak k rostlinám tak ke zvířatům až na dvě vyjímky, což jsou psovité šelmy a šeříky.

-----------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------
Specializace - Kuchař
Úroveň - 4 - Akutní úroveň prověření
Quest Level - 3.0

Schopnost - ovládání síly větru
-----------------------------------------------------------------------------------------
Minulost: Annabeth se na Arše narodila do nádherně bezvýznamné rodiny. Oba její rodiče byli zaměstnaní u přípravy jídla, takže když byla dost stará aby mohla pracovat, dostala se na stejné místo. Vydržela ovšem jen pár týdnů, než se po něčem co připravovala udělalo špatně jendomu z důležitých lidí. Strávila nějakou dobu ve vězení, ale protože nebyla jen obyčejný člověk, rozhodli se ji využít zajímavějším způsobem. Vědci na Arše se snažili přijít na způsob, jak připravit ostatní rasy o schopnosti a potřebovali pokusný materiál. Beth byla z celé skupiny jediná, na koho jejich "léčba" doopravdy zafungovala, a proto je její schopnost potlačená. Protože bez schopnosti už byla k ničemu, zařadili ji do programu Padesátky a dostala se na Zem, kde se jí její schopnost velmi pomalu vrací, i když obvykle jen v život ohrožujících situacích.