OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

Únor 2017

Behind the wall # 36 - Spor mezi Neffersem a Morningstar

19. února 2017 v 17:09 Behind The Wall Newspaper

- Kdo by to byl řek, že mezi Padesátkou budou kdy vládnout nepokoje a zvlášť, když jde o bývalou velitelku Padesátky a bývalého Groundera. V nedávných večerních hodinách se tito dva střetli v Kolonii, když se dostali do sporu, který vyústil v nepříznivou bitku. Do boje byli nuceni zasáhnout bezpečnostní složky Kolonie, kteřé použily kouřový plyn, aby je od sebe mohli dostat.

Po tom, co se jim povedlo oba výtržníky od sebe oddělit, využili situace a oboum nasadili pouta. Poté je odvedli do cely předběžného zadržení. Zde se projednával jejich rozsudek, zda budou propuštěni na kauci, nebo ne. Nakonec rozhodování dopadlo v jejich prospěch a opravdu byli propuštěni na kauci. Ta byla zaplacena za oba dva Chesterem Harroldem. Poté si šli každý svou vlastní cestou.

Doufejme, že další nepokoje se již opakovat nebudou.

Behind the wall # 35 - Nezvěstný Nathaniel Francise

18. února 2017 v 23:45 Behind The Wall Newspaper

- Nathaniel Francise - Myslíme si, že není třeba toto jméno jakkoliv představovat. Všichni určitě vědí, že jde o zrádce, který se delší dobu vydával za Danteho Darkblooma Morningstara, jelikož nesouhlasil s jeho rozhodnutím přivítat Padesátku s otevřenou náručí, a tak se je snažil všechny pochytat a vyhladit.

Jeho plán ovšem nevyšel a byl dopaden. Odvedli ho do vazební věznice s maximální ostrahou, kde čekal na svůj rozsudek. Tehdy se ještě nevědělo jestli smrti nebo ne. Jeho činy byly vážné.

Nikdo neví jak, ale povedlo se mu z věznice uprchnout. Další informace o něm nemáme. Nikdo jej neviděl, ani neslyšel. Není nikde k nalezení, a tak se ostatní domnívají, že se po něm slehla zem. Je něco takového možné, a nebo se někdo prostě postaral o jeho zmizení?

Behind the wall # 34 - Grounderka v Kolonii

18. února 2017 v 22:33 Behind The Wall Newspaper

- Není to tak dávno, co se do Kolonie dostal nový člen. K nechuti skoro všech, jde o Grounderku jménem TENA. Toto jméno jste mohli slyšet již dříve, když se snažila i přes veškeré nesouhlasy ostatních pomoci Padesátce přežít, a v občasných případech dávala Padesátce echo o tom, co se chystá.

Jenomže čas plynul a po tom, co Tena neustále pomáhala Padesátce, byla nucena svůj lid opustit, protože ji začali pronásledovat a šlo jí o život. Při jednom výletu slečny Morningstar a pana Harrolda byla Tena spatřena, jak utíká před zuřivými Groundery, kteří se ji snažili dostihnout a následně zabít. To ale slečna Morningstar nemohla dovolit a onu Grounderku začala ihned chránit, aby jí oplatila její laskavost.

Po tom, co se jim povedlo situaci zachránit, bylo Grounderce nabídnuto aby s nima šla do Kolonie, kde bude před svými lidmi v bezpečí. I přes nesouhlas pana Harrolda s nimi nakonec šla a po pár dnech, co se schovávala u nich, se rozhodla postavit na vlastní nohy a našla si vlastní bydlení společně s prácí.

Uvidíme, jak se jí bude dařit dále, ale všechny varujeme, aby si dávali pozor, protože se neví, co ji může napadnout kvůli jejímu nebezpečnému myšlení divošky.

Behind the wall # 33 - Útěk z psychiatrického zařízení

11. února 2017 v 23:42 Behind The Wall Newspaper

Tato zpráva byla ze začátku před veřejností utajena, ale nám se konečně potvrdilo, že to je pravda. Po tom, co slečna Aiza omdlela ve své práce (pracuje jako švadlena v divadle) byla odvezena do nemocnice, kde se do ní snažili dostat živiny, ale převážně marně. Poté byla převezena do psychiatrické léčebny, kde ji měli naučit bojovat s jejímy démony, protože u ní měli podezření na anorexii.

Slečna Aiza ovšem nebyla spokojená s přístupem ošetřujících a ještě ten den se pokusila utéct z léčebny, ale její pokus byl marný. Ošetřovatelé se rozhodli pro drastické řešení, při němž ji přivázali k posteli. Bohužel, neupevnili pořádně popruhy na rukou, takže se z nich mohla slečna Aiza po delší době dostat a využít toho, že ji nikdo nehlídá, k útěku. Posléze za ní byla vyslána ochranka léčebného zařízení. Ovšem po cestě narazila na svého známého Jacka Shana, který po tom, co viděl její zoufalý výraz, ji vzal do náruče a odnesl k sobě domů, kde se o ní nejspíše stará a snaží se ji schovat před veřejností.

Nevíme, jestli je takto pan Shane zachoval z čistého altruismu a nebo mezi nimi přeskočila jiskra, ale my si dovolujeme troufat, že jde o mladou lásku dvou hrdliček, které spletl osud dohromady.

| Event # 9

4. února 2017 v 17:14 Eventy