OZN: Khal Berger je MRTEV! Darkblooom-Morningstar dočasně velitelem

Leden 2017

Leonardo Cowell | popc0rn

9. ledna 2017 v 22:57 Charaktery

LEONARDO COWELL

(popc0rn)
Body: 155
Majetek:
--------------------------------------------------------
Partner: Gideon (matka dítěte + přítelkyně)
---------------------------------------------------------
Status: ŽIVÝ
Věk: 34 let
Rasa: Atriaťan

Výška: 184 cm
---------------------------------------------------------
FACECLAIM: Luke Evans
---------------------------------------------------------
Povaha - Leonardo je jednoduše mrzout. Je náladový jak pes a cholerický. Je vcelku snadné ho naštvat, a když už, tak si to dokáže pořádně vychutnat. To je potom jako časovaná bomba a nemá daleko pro ránu.
Mnoho lidí sem u vyhýbá, což je možná špatně. Když je v dobré společnosti, dokáže se bavit jako normální člověk a dokonce se smát. Dřív býval hodně společenský, ale teď se uzavřel do sebe. Nerad mluví o sobě nebo své minulosti a rodině. Na toto téma je dost háklivý a rozhodně mu to zkazí náladu, ať už jí měl předtím jakoukoliv.
Když má dobrou náladu, rád si prozpěvuje, poslouchá hudbu a vaří. Miluje dobré jídlo, což se kolonii dá sehnat a je to jediné plus, které tady na tom vidí. Patří spíše mezi aktivní lidi, kteří pořád musí něco dělat. Je sportovně založený a na své postavě a fyzické kondici dbá. Hodně plave.
Když má ale náladu špatnou, je nekomunikativní a uzavřený do sebe. Často ho najdete sedět v temnějším koutku s čtvrtkou a uhlem v ruce anebo naopak s knihou. Utíká do říše snů a fantasie, aby nemusel čelit venkovním problémům.
Umí ale i relaxovat. V jeho koupelně najdete spoustu vonných tyčinek, svíček, pěn do koupele a masážních olejů. Nestydí se ani za gumovou kachničku!
---------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------
Specializace - Informátor
Úroveň - 4 - Akutní úroveň prověření
Quest Level - 4.0

Schopnost - Prorocké sny
-----------------------------------------------------------------------------------------
Minulost: Leonardo patřil na Arše k celku významným lidem. Úzce spolu pracoval s vedením Archy i velitelem bezpečáků. Díky jeho schopnostem přežít a hlavně pro jeho prorocké sny. Všichni si mysleli, že jsou tím o krok napřed, ale ne vždy to dělalo dobrotu.

Dětství, které zažil, nebyl úplně takové, jaké by si kde kdo před stavoval. Děti na Arše neměli tolik prostoru, kolik by ho mohli dostat na zemi, ale to nebylo úplně to nejhlavnější. Atriaťany jako takové nemá moc lidí v lásce a tak pro něj bylo dost obtížné si vůbec najít kamarády a s někým vyjít. Hlavně po té, co zjistili, že dokáže předpovídat budoucnost. Ze začátku to byli jen krátké sny, spíše představy něčeho, co se stalo jen pár okamžiků na to.
Tohle všechno začalo, když mu bylo pět. Pořádně si nepamatuje, co se stalo, ale ihned po té, co si vedení Archy všimlo jeho schopností a osobnosti vydalo rozkaz. Zabít jeho rodiče a Leonarda převést do karantény. Svoje rodiče nezná a nepamatuje si je, vychovalo ho právě vedení.

Od té doby uplynula vcelku dlouhá doba. Dlouhá doba na to, aby si v hlavě sesumíroval všechno, co se stalo, a pochopil, o co Arše jde. Drželi ho v kleci jako nějaké zvíře a do hlavy mu tloukli nesmysly. Dozvěděl se, co se stalo a že je vlastně úplně někdo jiný a to ho změnilo. Jeho i jeho činy. Bohužel se mu to vymstilo a vedení ho chytlo při střádání plánů proti nim. Byl označený za zrádce a uvězněn.

A právě takhle se dostal do programu padesátka. Byl jeden z prvních, o kterém rozhodli, že bude fajn se ho zbavit. Byl pro ně až moc velká hrozba. V hloubi duše cítili jeho zlost a nenávist vůči nim, věděli, že přijde pomsta. A to nemohli dopustit.

Když dopadli na zem, rozhodl se o sobě nedávat moc znát. V táboře se lidem vyhýbal, co se dalo, ale to neznamená, že neumí dřít a přiložit ruku k dílu. Jen se prostě staral o svoje a ostatní mu byli jedno. Byl to sobec.
Od té doby, co jsou v kolonii je to ještě horší. Snaží se moc nevycházet ze svého pokoje a lidem z kolonie vůbec nevěří. Nebaví se s nimi a drží si svůj kamenný nepropustný výraz. Často ale chodí do lesa a parků, čerpat přírodu a pozitivní energii z přírody.
Od té doby, co jsou v kolonii se také jeho sny zdají být. Chaotické. Proroctví, které dostává mnohdy nedávají smysl a neví, jak si je má vyložit. Nevěnuje tomu moc pozornost, ale budí se díky tomu často vyčerpaný a mrzutý.

Happy New Year with The Ark of Survivors

1. ledna 2017 v 19:08 Aktuality

Za všechny adminy z naší místnosti Vám přejeme Šťastný Nový rok a zároveň bychom Vám rádi poděkovali za Váš projevený zájem a čas okolo naší hry :)

- The Ark of Survivors