OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

Listopad 2016

| Detailnější historie Atriaťanů

8. listopadu 2016 v 23:56 Prostředí hry
Vypráví se legendy o tom, že jejich původ přesahuje samotné hvězdy a ostatní planety, protože jsou mimozemšťané. Ani oni samotní si to nepamatují, ale i tak se považují za lidi a nic nadřazeného, i když mnoho z nich má nadpřirozenou moc zabudovanou ve své DNA.

Bohužel, rasová diskriminace se dostala i k nim a tak se někteří rozhodli pro velmi bolestivý proces. Nechat svá znamení po těle odstranit při zdlouhaveném a nesmírně bolestivém zákroku, který vždy provádí někdo ze "Starších a zkušenějších" z jejich řad.

NUKLEÁRNÍ VÁLKA

- Zřejmě jako jediným se jim povedlo si zachovat chladnou hlavu a snažit se přijít s nějakým rozumným řešením, které by mohlo všechny zachránit. Kolují mezi nimi drby, že to byl právě někdo z Atriaťanů, kdo navrhl možnost ukrýt se ještě před samotným vypuknutím války do nějakého jiného útočiště.
V průběhu války měla jejich rasa dosti na mále, protože se stávali snadnou kořistí a tak se jejich populace neustále zmenšovala. Naštěstí se jim povedlo i tento problém vyřešit a snaží se všem být nápomocni. Většinou jsou zaměstníni na velmi podřadných pracovních pozicích a nebo se uplatňují ve zdravotnictví, kde se jim docela dobře daří.

SLABÉ STRÁNKY

- Nejtoxičtější věc je pro ně kofein, který v silnější dávce může být pro ně i smrtelný. Dokáže být rychlejší než jakýkoliv jiný jed. Pokud se jim v takovou chvíli neposkytne okamžitě první pomoc a nedojde k detoxikaci, tak jejich tělo začne slábnout a jejich modrá mateřská znamení vyblednou společně s jejich tělem až do bílé barvy.
- Další jejich slabší stránka je těhotenství - v případě smíšených párů s lidskou rasou, která snáší toto období hůře a mohou si připadat, že se samy mění v Atriaťana.

SILNÉ STRÁNKY

- Díky své zvláštní stavbě DNA mají výhodu ve vodě - jsou výborní plavci. Vlastně je velmi málo jedinců, této rasy, kteří by nesnášeli vodu. Při plavání zažívají největší pocit svobody a hlavně se nemusejí schovávat. Takže při doteku vody a mateřských znamének se jim rozsvítí znamení do jasně modré barvy (ukázka)

| Rozdány body za aktivitu - říjen

1. listopadu 2016 v 16:57 Aktuality
_OZNÁMENÍ - Všem aktivním hráčům bylo na jejich účty postav
_připsáno 5 bodů za aktivitu společně s20 bonusovými body těm,
_kteří se zúčastnili Halloweenské party.

| Event # 8

1. listopadu 2016 v 16:47 Eventy

Od dnešního odpoledne až do příštího pondělí si můžete v Kolonii užívat menší ochutnávku vín zdarma společně se sýry ve vinném sklípku "Vínečko", které slaví 25ti leté výročí a k této události dělají propagační večírky.

Behind the wall # 32 - Nevydařené slavnosti piva

1. listopadu 2016 v 16:31 Behind The Wall Newspaper

Jak jistě všichni víte, tak týden před samotným Halloweenským večírkem se konala ochutnávka piva v duchu Koloniafest, což je obdoba Octoberfestu.

Bohužel, jeho začátek moc příjemný nebyl i přes velký projevený zájem návštěvníků. Na slavnosti se objevily problémy, když se dva postarší a značně opilí pánové rozhodli pustit do hádky a později i do takzvané pouliční bitky. Ostraha společně s velitelem a zástupcem velitele stráže zasáhli, ale k jejich překvapení se na scéně objevil odboj ve vedení s Jamesem, který se již představovat nemusí.

Naštěstí se mnoho škod nenapáchalo a odneslo to jenom pár stánků (hlavně stánek s cukrovou vatou, ale z toho měly děti radost, protože padala cukrová vata). Nikdo z návštěvníků zraněn nebyl, ale bohužel se nikoho z odboje nepovedlo chytit.