OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

Říjen 2016

Behind the wall # 30 - Zničení nemocnice

29. října 2016 v 11:23 Behind The Wall Newspaper

- ODBOJ - slovo, které všichni obyvatelé Kolonie moc dobře znají a ví, že jakmile se někde objeví, přijde s ním ihned i nějaká pohroma. Ani tentokrát to nebylo tomu jinak, když členové odboje využili příležitosti v nemocnici, kde se zraněný muž dožadoval ošetření své dcerky, kterého se mu stále nedostávalo kvůli akutnějším případům a tak vzal vše do svých rukou, vytáhl zbraň a začal vyhrožovat.

Situace se vyhrotila natolik, že byl zraněn jeden ošetřující lékař, když se všude objevil dým z kouřové bomby a po tomto antré se zde objevili lidé z odboje, kteří se rozdělili na dvě skupiny. Skupina A se měla postarat o rozruch v nemocnici, kterou později nechali doslova vybuchnout, díky čemuž Kolonie přišla o lékařské zázemí.

Skupina B, která se skládala z pár členů, měla za úkol obstarat rukojmí lidské rasy (pro jejich čistou krev) a zajali tak Alici O'Neil Verner, kterou odnesli do nejchudší části Kolonie. V polorozpadlém domě na ni již čekal kamenný obřadní stůl společně s jednou velmi známou tváří - James Grayton, jenž byl doprovázen několika lidmi z bratrství Impéria, které se už delší dobu snaží o zničení Kolonie.

Plánovaný obřad k jejich smůle nedokončili, protože se slečně O'Neil Verner povedlo utéct a tímto jim zmařit veškeré obětní plány, které s ní měli.

Behind the wall # 31 - Gratulujeme manželé Carrano

29. října 2016 v 11:22 Behind The Wall Newspaper

- Před nějakou dobou jsme Vás inforomovali o oficiálním zasnoubení dvou velitelů Padesátky. Ano, nejde o nikoho jiného než o Jennifer Snell a Bellamyho Carrana, kteří mimo jiné zastupují nejvyšší posty u stráže (Carrano - velitel stráže, Snell - zástupce velitele stráže)

Jejich svatba proběhla 8. října 2016 (reálného data - herní datum 8.října 2166) za hranicemi Kolonie, které se speciálně pro tento jejich významný den otevřely, aby mohl jejich den D proběhnout v obklopení přírody jak si Snell přála. Celým obřadem je provázel místní kněz a oni si tak mohli říct "ANO" v obklopení rodiny a přátel.

Gratulujeme

Behind the wall # 29 - Jack Shane se postaral o obranu zdi

29. října 2016 v 10:34 Behind The Wall Newspaper

Dvaadvacetiletý Jack Shane neměl zrovna dvakrát příjemné uvedení do kariéry strážce, když byl nasazen na hlídání hlavní brány u zdi. K jeho smůle hned po výměně stráží byla zeď napadena mágy, kteří měli za úkol zranit co nejvíce lidí a dostat se do města.

Naštěstí pohotovost našich lidí je velmi nepřekonatelná. Snažili se mágům zaterasit cestu, ale bez posil se to bohužel neobešlo, stejně jako bez zraněných. Mezi ně patřil i samotný Jack Shane, který se bezhlavě vrhnul do boje a srazil k zemi nejvýše postaveného mága, který měl předtím značně navrch.

Trvalo to delší dobu, ale nakonec se povedlo veškeré ohrožení zlikvidovat a Kolonii před tímto nebezpečím ubránit.

| Smazané postavy # 5

8. října 2016 v 12:09 Neaktivní postavy / Smazané postavy
V tomto článku bude shrnuto jaké postavy byly smazány společně s tím, které faceclaimy jsou díky čisty opět volné k hraní, pokud jste na tuto informaci již nenarazili v sekci "FACECLAIMY"

| SMAZANÉ POSTAVY z důvodu neaktivity uživatelů (viz. pravidla) či ukončení hraní na místnosti


| OPĚT VOLNÉ FACECLAIMY - Nina Dobrev, Natalie Schönberger, Jared Leto

| Detailnější historie Yutorianů

7. října 2016 v 12:09 Prostředí hry
Druhá nejstarší rasa naší hry. Už od svých počátků se snažili izolovat od lidí, protože si o nich mysleli, že jsou spodina a na Yutoriany nikdo nemá. Snažili se žít pouze v kruhu svého druhu, který si chránili hlava nehlava.

NUKLEÁRNÍ VÁLKA
- Kolují zvěsti o tom, že zrovna tato rasa může být za samotným zánikem světa, ale nikdo ještě tuto zprávu nedokázal potvrdit. Na druhou stranu, jaký důkaz potřebují k tomu, aby usvědčili rasu, kterou skoro nikdo nemá rád.

V období války a především odstěhování do Archy se stali velkým terčem pro Federaci boje proti schopnostem. Khal Berger byl více než potěšen, když někoho z nich chytili kvůli jejich někdy až nebezpečným schopnostem, které mohli proti nim kdykoliv použít. Pokaždé si tak našli výmluvu jak se někoho z nich zbavit.

Proto mají Yutoriani zřejmě nejtěžší životní podmínky ze všech ras, i když se v rámci možnosti snaží nějak s ostatními sžít. Samozřejmě jsou stále i jedinci, kteří nedokáží staré křivdy nikdy zapomenout a vyčkávají si na svou slavnou chvilku.

SLABÉ STRÁNKY
-I přes to, že to nechce žádný Yutorian přiznat, i oni mají své slabé stránky a to převážně v podobě jejich hrdosti. Ať už celkově rasové a nebo osobní. Je pro ně těžké přiznat veřejně, že jsou něčím nedokonalí.

SILNÉ STRÁNKY
- Nejsou v magii tak zběhlí jako jejich kolegové Aspekty, ale na druhou stranu jsou velmi všímaví a hlavně všeznalí. Můžete se jich zeptat na otázky starší jak samotná Archa a oni Vám odpoví i na to, co ostatní vědět nemuseli. Své vědomosti si většinou předávají mezi sebou v podobě příběhů či legend.

| Event # 7

1. října 2016 v 11:13 Eventy

Slyšte slyšte! Dante Darkbloom Morningstar by Vás rád všechny pozval na svou každoroční Halloweenskou párty, která se bude odehrávat v samotném srdci Kolonie - tudiž venku. Bude na Vás čekat velkolepé pohoštění, zajisté alkohol pro ty, co se potřebují uvolnit, cukrovinky, hudba a spoustu dalšího.

Své kostýmy můžete zasílat na e-mail "theark@seznam.cz"

Tento event pro Vás připravila EmmaJames.

| Datum: 29.října - 30. října (sobota + neděle)
| Čas: 15:00 - 00:00
| Moderátor: -

| Rozdány body za aktivitu

1. října 2016 v 10:52 Aktuality
_OZNÁMENÍ - Všem aktivním hráčům bylo na jejich účty postav
_připsáno 5 bodů za aktivitu společně s
_pozvednutím quest levelu o 0.2

Behind the wall # 28 - Curtis a Fonseca spolu randí!

1. října 2016 v 0:43 Behind The Wall Newspaper

Pětadvacetiletý univerzitní profesor Benjamin Curtis a jednavacetiletá vedoucí vědeckého oddělení Christine Fonseca byli již několikrát spatřeni ve společnosti toho druhého. Bystrému oku neuniklo, že tito dva mezi sebou něco začali pociťovat, ale jejich cesta ke vztahu měla být ještě dlouhá.

K nám se ovšem dostala informace, že tito dva lidé spolu tvoří pár! Je to tak v pořadí již druhý "míšený" pár - tvořen členem padesátky a kolonistou. Za naší redakci jim přejeme všechno nejlepší a hlavně spoustu krásných zážitků :)