OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

Září 2016

Behind the wall # 27 - Opilá doktorka řádila na večírku

30. září 2016 v 23:20 Behind The Wall Newspaper

Není to tak dávno, co se pořádal večírek na počest všech doktorů a sestřiček z nemocnice v zasedací místnosti Kolonie. Večírek byl v plném proudu a všichni se bavili po svém. Někteří jedinci se ale bavili více než ostatní. Mezi ně patřila i Alice O'Neil Verner, která se při oslavování opila vínem a postarala se o zábavu ostatních.

Ve své opilosti se jí povedlo si na šaty vylít pití, které začalo prosakovat skrz látku. Poté se lehce poodhalila při pádu na zem a poslední tečka večera byl její tanec na baru. Pánská společnost byla tímto vzrušením na večírku velmi potěšena a dokonce by byli i schopni paní doktorku více opít, ale zábavu jim překazila další doktorka - Cora Carano.

| Detailnější historie aspektů

20. září 2016 v 0:28 Prostředí hry
Nejstarší rasa v celém světě naší hry. Dříve byli dosti rozšířeni a existovalo i 10 aspektů jednoho druhu či ještě více. Bohužel, postupem času začali vymírat buď kvůli nemocem, které rády mutovaly a napadaly jejich těla a nebo samotou, kdy se sami rozhodli odejít ze světa.

V době jejich rozkvětu patřili na samotný vrchol pomyslného žebříčku společnosti nadpřirozena. Ostatní rasy k nim vzhlížely a braly je někdy jako své bohy či ochránce. Chodívaly k nim pro rady, ať je už trápilo cokoliv, pro druhé zase byli něco jako mentoři.

Bohužel se vše změnilo, když začala popularita černého trhu a oni se stali hlavní "atrakcí", která se rozprodávala ve velkém. Kdo by takovou pracovní sílu nebral či nechtěl vlastnit duši jednoho z nich a nebo lépe všech. Mít sbírku duší aspektů bylo něco a pro lidi to znamenalo, že je ta dotyčná osoba nepostradatelná. Všichni se snažili získat přízeň osoby na svou stranu či nechat v sobě najít zalíbení.

NUKLEÁRNÍ VÁLKA
- Jakmile vypukla válka, jejich počet se velmi snížil, protože výbuch po celém světě zasáhl spoustu z nich a zachránit se jich povedlo opravdu málo. Ti, kteří ovšem měli to štěstí se zachránit dostali příležitost se dostat na vesmírnou stanici.

V dnešní době se ví pouze o devíti aspektech a každý z nich je zastáncem jednoho druhu. Nový aspekt se může dostat jako nástupce jenom tehdy, pokud mu pomyslné žeslo je předáno a nebo předchozí aspekt umře.

SLABÉ STRÁNKY
- Jednou z jejich slabých stránek je jejich dlouhověkost, díky které se v průběhu let začnou cítit osaměle, jelikož vztahy je pro ně dosti těžké navázat. Hlavně, když sledujete někoho na kom Vám záleží po svém boku pomalu umírat a vy stále vypadáte mladě, i když je Vám pěkná řádka let.
Druhá jejich slabina je jejich duše se kterou se dříve obchodovalo na černém trhu, jako s jednou nejcenější věcí, co tehdy byla. Využívali se díky tomu jako pomocná síla v podobě otroků, jelikož se nemuseli o ně tolik starat pro jejich dlouhý život.

SILNÉ STRÁNKY
- Dalo by se o nich mluvit jako o nejlepší rase, která se nejvíce vyzná v magii ať jde již o jakýkoliv druh. Jsou odborníky jak na světlou, tak i černou či šedou magii. Jejich znalosti se předávají z generace na generaci. Když jeden aspekt umře a jeho poslání přejde na nového následovníka, předávají se mu i dosavadní znalosti z jejich života ohledně jejich aspektu.

| Detailnější historie lidí

19. září 2016 v 20:07 Prostředí hry
Nejvíce rozšířená rasa. Dříve by se dalo říci, že se jednalo o nejmírumilovnější ze všech, která se snažila dosáhnout klidu dokud se ale karta neobrátila a oni se neotočili k nadpřirozenu zády poté, co přišla válka.

NUKLEÁRNÍ VÁLKA
- Toto období bylo pro lidi velmi těžké. Mnoho z nich se nedokázalo zachránit, protože byli skeptičtí a nechtěli vidět pravdu či se raději dívali stranou. Těm, kterým se povedlo utéct dříve, než vše vypuklo se pozměnil celkový názor na svět. Museli opustit svůj domov a uchýlit se k provizornímu řešení v podobě vesmírné stanice, která měla určitý počet let zajistit bezpečí a stravu. Těšili se, až se budou moct znovu podívat zpátky, ale tato vidina se neustále oddalovala.

Aby toho nebylo málo, tak ze všeho začali podezírat a později i obviňovat ostatní rasy. Nebylo jasné, kdo přesně byl za výbuch zodpovědný, ale stačil pouhý fakt, že kromě lidí ve dvou manufakturách pracovaly i ostatní rasy. Zřejmě se díky tomu stali nejlepším oběťním beránkem. Tohle byl základní kámen rasové nesnášenlivosti.

Od té doby se lidé považují za nadřazenou a jedinou čistokrevnou rasu. Kdokoliv se od nich nějak liší a je jeho DNA podle nich pokřivená, či se zastává někoho jiného než lidí, je pro ně spodina a podle toho se k nim rovněž i chovají (pokud se nenajdou nějaké výjimky.)

I z tohoto důvodu byla založena společnost FBPS ( Federace boje proti schopnostem), kterou vede Khal Berger poté, co mu zabili dceru a jeho popadl amok. Hlavním cílem federace je vyhladit veškeré nadpřirozeno.

SLABÉ STRÁNKY
- Pro některé je největší slabina to, že nemohou mít nadpřirozené schopnosti, které vznikají zmutováním DNA ještě před narozením. Oproti ostatním jsou křehčí, jejich tělo nevydrží takový nátlak a jsou náchylnější k nemocem. Dokáží se jednoduše psychicky zlomit, ale i výjimky se mezi nimi najdou.

SILNÉ STRÁNKY
- I přesto, že nemají schopnosti se mezi nimi najdou velice chytří jedinci či vynálezci, kteří dokáží jejich svět obohatit o různé potřebné věci. Velice často se musí nad jejich vychytralostí smekat klobouk.

Nedostupnost serveru chatujme.cz

13. září 2016 v 19:49 Aktuality
_OZNÁMENÍ - Server chatujme.cz, na kterém se naše místnost
_nachází, hází chyby po načtení stránky.
_Předem se omlouváme za tyto problémy a neschopnost hry.

_Pokud chcete pokračovat ve hře můžete použít náš záložní
_chat (odkaz najdete v bočním menu či na facebookové stránce)

_Doufáme, že nedostupnost serveru chatujme.cz se brzy opraví