OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

Červenec 2016

Behind the wall # 17

22. července 2016 v 0:14 Behind The Wall Newspaper

Svatební zvony již pomalu zní celou Kolonií a dobré zprávy se šíří o to ještě rychleji. Oba velitelé Padesátky - Jennifer Snell a Bellamy Carrano - se před pár dny zasnoubili. Tuto zprávu ještě oficiálně nepotvrdili, ale spousta lidí již viděla zásnubní prsten na ruce Snell.

Jejich vztah narazil na ne jednu překážku v jakékoliv podobě - ať už šlo o hádky či pozdější chvilkový rozchod, který otřásl snad každým, kdo si myslel, že zrovna oni spolu budou napořád. Po uklidnění situace se ale dalo vše dohromady a nyní spolu slaví své zasnoubení.

Nikdo prozatím neví, kdy bude stanovené datum či v jakém stylu bude svatba probíhat, ale s veškerýma novinkami Vás budeme informovat.

Za celou naší redakci páru GRATULUJEME!

TÝM REDAKTORŮ DENÍKU BEHIND THE WALL

Behind the wall # 16

21. července 2016 v 23:20 Behind The Wall Newspaper

Jennifer Snell ve společnosti Six Reigans se postavily vedení stráže, která se postarala o únos Bellamyho Carrana, jelikož se Snell dozvěděla velice nebezpečnou a důležitou informaci, která měla všechny ohrozit a byl na ni vyvíjen nátlak ať nikomu nic neřekne. Veškerá manipulace šla přes Carrana, který byl držen ve sklepní části Kolonie a byl utajen před zraky všech.

Po potřebném střádání sítí a informování ostatních členů o plánu společně vše převzaly do vlastních rukou a začali s věcmi hýbat ve svůj prospěch. Nebavilo je se neustále dívat na to jak jim někdo ubližuje. Když už všeho bylo dost, sebraly se a i přes veškeré překážky se dostaly do podzemní části Kolonie, kde byl Carrano držen.

Při samotné záchraně se jim povedlo dostat velitele stráže Fredericka Shaw, který byl v poslední době znám pro svou veškerou manipulaci a přidělávání potíží Padesátce. Shaw byl zbaven své funkce a odveden do vězení poté, co způsobil výbuch, který odstavil na delší dobu veškerou kanalizaci, zranil několik obyvatelů a jednoho zabil. Momentálně se čeká, až bude postaven před soud a rozhodne se o jeho trestu.

TÝM REDAKTORŮ DENÍKU BEHIND THE WALL

Behind the wall # 15

18. července 2016 v 0:26 Behind The Wall Newspaper

Jak jsme Vás již informovali, proběhl v nemocnici útok na všechny zraněné pacienty Padesátky. Toto vše se stalo při směně doktorky Alice O'Neil Verner. Byla to právě ona, kdo odhalil pravou identitu velitele odboje JAMESE GREYTONA, který se chtěl všem pomstít za své vyhoštění z předchozího tábora.

Útok proběhl v odpoledních hodinách, kdy do nemocnice byli doneseni dva zranění obyvatelé Kolonie, kteří se společně údajně poprali a rovněž byli pod účinky alkoholu. Všem bylo oznámeno, že jim bude dovedeno 10 zraněných lidí, kteří potřebuji akutně ošetřit jelikož v obchodním centru v jednom z obchodů spadl nosný sloup a díky toho spadla na některé i stěna.

Poté co byli přivezeni a rozděleni na skupiny podle akutnosti ošetření začal se jeden z pacientů vzpírat a poté napadl svého ošetřovatele, co bylo znamení pro ostatní, aby zaútočili, což se ihned stalo. V nemocnici započal zmatek, který se přehnal v pořádný chaos. Situace se naštěstí povedla dostat pod kontrolu a poté, co riskovala vlastní život doktorka O'Neil Verner odhalila samotného vůdce a nechala jej zatknout.

Při tom všem byla ovšem zraněná a musela ihned postoupit operaci, jelikož ji střepy z rozbitého skla byly zaraženy do zad a jeden ze střepů tlačil u páteře na nerv, který ovlivňoval její hybnou funkci nohy. Operace proběhla bez ohrožení na životě pod vedením Cory Carrano. Nyní se O'Neil Verner zotavuje ze svého zranění za přísného lékařského dohledu.

TÝM REDAKTORŮ DENÍKU BEHIND THE WALL

Behind the wall # 14

16. července 2016 v 23:37 Behind The Wall Newspaper

Ve čtvrtečních odpoledních hodinách byl proveden plánovaný útok na nemocnici - převážně na zraněné členy Padesátky, kteří se zde zotavovali ze svých zranění. Napadeni byli rovněž i Kolonisté, kžeří se veřejně přikláněli na stranu Padesátky než Kolonie.

Za tento čin je odpovědný takzvaný "ODBOJ", který již v minulosti napáchal dost škody, když provedl útok v nákupním centru po příchodu Padesátky do Kolonie. Do této doby byl jejich vůdce neznámý a vedly se pouhé domněnky o tom, kdo by to mohl být, ale tato tajemná pavučina byla již rozpletena.

Vůdcem je totiž James Greyton, kterého všichni znají jako ex-člena Padesátky, když málem oběšením zabil jednoho z velitelů a ostatní ohrozil na životě, protože nesouhlasil s jejich podmínkami vedení tábora a tak vzal věci do svých rukou. Svému trestu unikl a byl vyhoštěn z tábora. Od té doby se o něm slyšelo jenom jednou. Proto pro všechny bylo překvapení, když byl odmaskován a poznali jej.

Greyton byl zadržen a při cestě do vězení překvapil svou ostrahu kouřovou bombou, kterou použil k svému útěku. Jelikož ostraha byly rasy aureků, tak na takovou bombu nebyli připraveni a nadýchali se kouře, takže museli být ošetřeni. Nikdo zatím Greytona neviděl a tak není známo, kde by se mohl nacházet.

TÝM REDAKTORŮ DENÍKU BEHIND THE WALL

The Ark od Survivors | Game Trailer

15. července 2016 v 16:44 Prostředí hry
Tento trailer byl vytvořen adminem MinatoSuegeware pro naší místnost :)

Behind the wall # 13

15. července 2016 v 16:20 Behind The Wall Newspaper

Před pár dny se stala smutná událost ve věděckých laboratořích, kde se pracovalo na novém léku proti nemocem. Do místnosti se přes ventilační šachty dostala radiace, která ihned našla své oběti. Kůže napadených lidí začala rudnout a vytvářely se jim zde puchýře. Situace bezpečnostní oddělení Kolonie řešilo ihned a přivolalo lékařkou pomoc.

Snažili se pomoct každému, co to jenom šlo, ale i tak proběhly 2 ztráty na lidských životech vědců, kteří se radiačního kouře hodně nadýchali a nebylo jim již pomoci. Mezi zraněnými byla nalezena i Christine Fonseca, která je vedoucí úseku laboratoří, které byly napadeny. Naštěstí byla nalezena brzo a tak ji radiace tolik neuškodila a ze svých zranění se zotavuje poté, co byla ošetřena za pomocí transfuze na doporučení magickou krví Cory Carrano, ke které byla donesena a společně s Alicí O'Neil Verner ji ošetřovaly.

Pachatel tohoto činu je stále neznámý, ale předpokládá se, že nešlo o žádnou náhodu, ale úmyslný čin, i přes to, že prozatím nejsou žádné důkazy či kamerové záznamy, které by něco zachytily. Předpokládá se, že za to může být někdo právě z Padesátky, který se chtěl pomstít za to, co se jim v poslední době dělo. Právě proto se každý jednodlivě prověřuje a hlavně jejich alibi.

TÝM REDAKTORŮ DENÍKU BEHIND THE WALL

Aelric Neffres | EmmaJames

5. července 2016 v 19:20 Charaktery

AELRIC NEFFRES

(EmmaJames)
Body: 305
Majetek: Dva jednoruční meče
---------------------------------------------------------
Partner: Mia Berger (budoucí matka jeho dítěte)
Vivienne (přítelkyně)
---------------------------------------------------------
Status: ŽIVÝ
Věk: 28 let
Rasa: Drakovec

Výška: 188 cm
---------------------------------------------------------
FACECLAIM: Jonathan Rhys Meyers
---------------------------------------------------------
Povaha - Aelrica by nejlépe vystihlo označení egoistického psychopata, který neumí myslet na nic jiného než je on sám. Nedokáže se na nikoho spolehnout natož se někomu otevřít nebo mu důvěřovat. Vše co je pro něj nové, je pro něj nepřítelem a to platí i o lidech. Nesnáší, když je podle něj otravný v jakémkoliv ohledu. Díky toho, že vyrůstal jako syn velitele Grounderů se na něm podepsalo i nepřístupné až povýšené chování.

Často dokáže být nesnesitelný. Jediné co uznává je síla, o které si myslí, že má dost, ale i tak se neustále snaží přijít na nové způsoby jak se více posilnit až jde kolikrát do extrémů, protože by mu nic jiného jeho Grounderská pýcha nedovolila. Bere se jako něco nadřezeného díky sobě a hlavně před ženama, které podceňuje, protože si na to zvykl ze svého předchozího stylu života. U nich byli bojovníci převážně muži, proto začal být více a více podrážděný, když zjístil, že vládcem Grounderů nebude on, ale jeho sestra. Od té doby je v něm neustálá agresivita, kterou vypouští pouze násilím ze sebe. Proto kolikrát vyhledává jakékoliv konflikty, do kterých by se mohl připojit.

Pod svou drsnou a nepřístupnou maskou ovšem dokáže schovávat překvapivé věci jako je loajalita, náklanost a dokonce i nějaká starost. Když by někdy našel někoho, kdo by i přes veškeré jeho chování nad ním nezlomil hůl a on se mu dokázal otevřít, tak by odhalil všechny tyto věci, i když zvláštním pokřiveným stylem.
---------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------
Specializace - Špionáž
Úroveň - 5 - Úroveň vyhnance
Quest Level - 3.2

Schopnost - Neviditelnost
-----------------------------------------------------------------------------------------
Minulost: Aelric se původně narodil na Arše společně s jeho mladší sestrou Anayou. Už od mala se od něj očekávalo velmi mnoho věcí a tak jej jeho otec začal trénovat, aby si rychle osvojil zacházení se zbraněmi a měl tak výhodu před ostatníma, jelikož mu naplánoval, že jeho syn to dosáhne vysoko mezi samotné nejlepší lovce jako byl on. Chtěl ať je Aelric připraven, protože on společně s pár lidma vedl tajný projekt o útěku na Zem jelikož nesouhlasili s pravidly Archy.

Bohužel se této mise nemohla zúčastnit jeho matka, protože byla den předtím přepadena opilou skupinkou lidí a ti ji brutálně napadli až její zranění byla smrtelná a tak zůstali jenom oni tři. Nebylo už cesty zpět a všichni šli podstoupit cestu na Zem, kterou i přes komplikace přežili. Na dobu, kdy se jejich skupina rozdělila si zase tolik nevzpomíná a nebo raději ani nechce. Život v neznámém prostředí, kde na ně mohlo cokoliv zaútočit bylo nebezpečné.

Jelikož jeho otec se učil dříve na lovce a byl jedním z velitelů Lovců měli k němu lidé důvěru a zvolili jej za svého vůdce. Bez pravidel a dohledu jen tak žít nemohli. Každý den velmi brzo ráno budil svého syna nepříjemnými způsoby a táhl ho dál od obydlí, aby mohli společně trénovat. Nešlo o něžné dovádění, ale o pořádné rány, které byly kolikrát potřeba ošetřit doktorem. Díky tohoto přístupu, kdy mu nikdy nebyla projevována láska začal pomalu, ale jistě otce nenávidět. Jeho otci nedělalo problém z Aelrica den co den vymlátit duši jenom proto, aby mu dokázal, že je slaboch a mohl z něj tak udělat silného muže. Domníval se, že v síle je moc a to je to co jeho budoucí nástupce bude potřebovat. Navíc, jak by to vypadalo, kdyby syn samotného vládce byl bábovka, to by jej nikdo nebral vážně.

Nenávist v Aelricovi rozstla po dobu spoustu let a neustále se zvětšovala. Každé přirovnání k jeho otci skončilo zlomeným nosem. Tehdy se naučil, že nejlepší věc na agresivitu je ji prostě nechat vypustit ven v podobě násilí. Viděl to denodenně na sobě. Čím více dospělejší však byl, tím více si jeho otec dovoloval. Jednoho dne to už však nemohl vydržet a chtěl využít toho, že jeho otec spal a on jej mohl klidně ve spánku podříznout. Což ovšem neudělal, protože jej při tom přistihla mladší sestra, která mu to rozmluvila. Ale otcovi dny se blížily ke konci. A to díky jednoho boje, kde byla značná posila a on utrpěl nezčetná zranění. Ještě před svou smrtí odkázal Aelricovi své dva meče, které nosí Aelric doteď, což mu připomíná zradu, která se na něm dopustila. Jakmile dostal meče bylo mu jasné, že nástupcem bude on, ale to se nestalo. Místo něj na trůn usedla jeho sestra.

Nemohl jen tak přihlížet jak mu někdo bere něco, co je jeho a tak se nezčetněkrát pokusil svou sestru napadnout, ale vždy marně. Ze začátku mu jeho činy byly prominuty z důvodu truchlení, ale nakonec jej z jejich domova vykopli ať si žije jak chce. Aelric se tak stal vyhnancem. Život psance v divočině a kolikrát neznámém prostředí mu, ale vyhovoval o dost více než ta křivda.

Jednoho dne, kdy byl napaden v lese jej našla Padesátka on se díky toho k nim přidal. Od té doby s nimi prožívá vše co se děje, ale není vůbec týmový hráč. Vždy si jede podle svého a drží se dál od lidí, protože jeho nedůvěřivost je opravdu velká.

| Bodové ohodnocení postav # 2

4. července 2016 v 2:48 Eventy

| ŽENY |
*Cora Carrano | 225 bodů |
*Jennifel Snell | 90 bodů |
*Alice O'Neil Verer | 90 bodů |
*Six Reigans | 115 bodů |
*Hannah Mc'Gee | 35 bodů |
Kendra Wright | 0 bodů |
Raven Daddario | 10 bodů |
*Reina Rae | 90 bodů |
Alveria Katria | 10 bodů |
Abigail Griffin | 0 bodů |
*Anita Aiyanna | 30 bodů |
*Christine Fonseca | 30 bodů |

| MUŽI |
*Bellamy Carrano| 205 bodů |
*Chester Harrold| 200 bodů |
*Benjamin Curtis | 65 bodů |
*Dyson Garcia| 215 bodů |
*Haken | 120 bodů |
*Marcel Lowe | 140 bodů |
Marcus Kane | 0 bodů |
*Eliod Biersack | 30 bodů |
Ryan Bradley | 10 bodů |

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
BODOVÉ ODMĚNY (pro jména postav s hvězdičkou)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

20 bodů -> Dřevěná bojová hůl / Prak / Bič
50 bodů -> Osobní nůž / dýka
100 bodů -> Luk / kuše + střední obnos šípů
200 bodů -> Oštěp / kopí / halapartna / kosa