OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

Červen 2016

| Smazané postavy # 3

28. června 2016 v 10:18 Neaktivní postavy / Smazané postavy
V tomto článku bude shrnuto jaké postavy byly smazány společně s tím, které faceclaimy jsou díky čisty opět volné k hraní, pokud jste na tuto informaci již nenarazili v sekci "FACECLAIMY"

| SMAZANÉ POSTAVY z důvodu neaktivity uživatelů (viz. pravidla) či ukončení hraní na místnosti


| OPĚT VOLNÉ FACECLAIMY - Claire Coffee, Nina Dobrev, Taylor Kitsch, Jessica De Gouw

Behind the wall # 12

27. června 2016 v 17:27 Behind The Wall Newspaper

V době sobotního večera se Alice O'Neil Verner za předem domluvené pomoci Cory Carrano, která se postarala o rozruch dostala do prostorů určené jenom pro pracovníky Výzkumného sektoru, kteří vlastní přístupovou čipovou kartu. Poté co si umožnila cestu dovnitř se ji povedlo najít laboratoř číslo 88, ve které se shromaždovaly veškeré potřebné dokumenty, vzorky potřebné k genetickému výzkumu, jenž měl zajistit Kolonistům se dostat za hranice jejich města. Tuto možnost měla ale jenom velmi malá hrstka lidí.

Verner se postarala o celkové zničené veškeré odebrané, když rozbila každou zkumavku, která tam byla a poté na řadu přišly dokumenty, které byly roztrhány a namočeny vodou, když je naházela do umyvadel. Došlo sice k ucpání odpadu a laboratoř byla později zatopena, díky čehož do ní nikdo nemá přístup dokud se vše nenapraví.

Celá situace ovšem neproběhla zcela nenápadně, jelikož Verner byla odhalena, což vedlo k jejímu únosu a následnému připoutání k židli, kdy měla být původně mučena, ale k tomu nedošlo. Do místnosti se dostala Carrano, která pro Alici přišla a po souboji společně odcházely pryč. Bohužel dveřmi oddělení prošla jenom Verner a Carrano byla zajata bezpečáky.

Naštěstí však Verner šla pro pomoc v podobě staršího bratra Carrano a ten ji pomohl dostat Coru ven aniž by se ji něco vážného stalo.

TÝM REDAKTORŮ DENÍKU BEHIND THE WALL

Behind the wall # 11

27. června 2016 v 16:18 Behind The Wall Newspaper

Při společné misi Biersack se svou partnerkou Aiyannou se dostali do komplikací, když měli dostat z nedaleké vesničky, kde zuří občanská válka kvůli informacím a zmaření útoků samotného velitele vesničky, ale karta se obrátila. V slabém momentu byli oba přepadeni a převezeni do vzdálenějšího města, o kterém doposud nikdo nevěděl.

IMPÉRIUM M - pokrokové město s vývojem o jeden rok popředu, což by nebylo ani tak hrozné, ale je plné převážně zkorumpované mafie, která si chce již na Kolonii došlápnout, i když nikdo neví pravý důvod. Spekuluje se o tom, že by mohlo jít o získání ztracené podpory Biersacka.

Tohle vše bylo zřejmě důvodem únosu. Po Kolonii se šušká, že si tam oba prošli peklem, když byli donuceni se stát členem jedné hry, při které šlo neustále o život. Ať už jejich nebo ostatních. Měli to štěstí, že se jim povedlo využít příležitosti a nepozornosti nepřítele, aby se mohli dostat pryč z domu, kde byli drženy. Bohužel to nebyl konec.

Celý tento incident pokračoval, když se na scéně objevil bratranec Biersacka - Lucian Macien, který se ihned ujal situace a snažil se získat bratrance na svou stranu za pomoci manipulace svou schopností, kdy ho ovládl a nechal ho zapomenout na vše, co předtím znal. K jejich smůle tam s nim byla Anita, která jim ho bez boje nechtěla vydat a bránila tak nedobrovolné rozhodnutí svého přítele. Trvalo ji to dlouhou dobu, ale nakonec se ji povedlo přivést Elioda zpět a anulovat účinek schopnosti. Oboum se povedlo úspěšně utéct a vrátit se do Kolonie.

TÝM REDAKTORŮ DENÍKU BEHIND THE WALL

Behind the wall # 10

19. června 2016 v 23:08 Behind The Wall Newspaper

Genetický výzkum si našel svou další oběť - v pořadí již TŘETÍ! Stal se jim třiadvacetiletý Bellamy Carrano, jenž byl unesel poté, co odcházel z přezkoušení stráže jako nováček a jít podat hlášení o předchozí misi mimo město.

Pět mužů jej obklíčilo ve snaze jej oslabit přesilou. Pan Carrano se jen tak nenechal a snažil se jim vzepřát jak to jenom půjde. Bohužel přesila je přesila a jim se povedlo jej oslabit nacož byl odveden do výzkumného střediska, kde jej připoutali k křeslu. Jak ruce, tak i nohy. Poté, co přišel k vědomí a došlo mu o co jim jde se snažil zachovat chladnou hlavu. I přes veškerou vyvinutou snahu jej nezlomili a to ani, když přišlo na řadu mučení.

Při procesu bylo jedno pouto uvolněno a tak Carrano využil své šance s tím, že chytl ženu, která se ujala procesu pod krkem, aby ji uškrtit. V tu chvíli do místnosti vešel samotný vedoucí stráže, která se podílí na tom, aby našel vhodné kandidáty pro tento výzkum.

Carrano byl zachráněn, když jeho partnerka Jennifer Snell dostala podezření, že je již dlouho pryč a našla náznaky zápasu, které ji dovedly až do centra výzkumu, kde se nechala chytit. Nikdo ale netušil, že byla domluvená se sestrou oběti, že jej dostanou pryč a sehrála divadélko, které bylo v její prospěch. Vhodila do místnosti kouřovou bombu a využila možnosti osvobodit Bellamyho. Společně tak odešli pryč a odvedla jej za pomoci jeho sestry na pokoj, kde byl ošetřen.

TÝM REDAKTORŮ DENÍKU BEHIND THE WALL

Behind the wall # 9

19. června 2016 v 22:47 Behind The Wall Newspaper

Jde sice o starší zprávu, ale na veřejnost se dostala teprve před nedávnem. Alice O'Neil Verner pro ostatní více známá jako doktorka O'Neil Verner z Padesátky byla napadena Kolonistou!

Vše se to odehrálo v jídelně, kdy slečna Verner omylem vrazila do jednoho obyvatele Kolonie, který to vše bral jako plánovaný útok a neváhal se uchýlit k násilí, kdy slečně ublížil na zdraví. Lidé se nijak nesnažili zapojit do boje, aby je od sebe dostali a když už ano, tak to trvalo dlouho a tak vzniklo poranění ramene slečny Verner.

Musela podstoupit dlouhodobé léčení obohacené o rehabilitace než se vše dalo dopořádku a ona se mohla zcela vrátit do svého povolání.

TÝM REDAKTORŮ DENÍKU BEHIND THE WALL

Behind the wall # 8

19. června 2016 v 1:04 Behind The Wall Newspaper

Je to již nějaká doba, ale tato informace se k nám dostala před nedávnem. Cora Carrano, která je jedna z lékařek členů Padesátky pracující v nemocnici/ošetřovně Kolonie si prochází těžkými časy, které nastaly po tom, co ji při velmi složité operaci na operačním stole zůstal mladík ve věku 22 let. Něco takového se ji stalo vůbec poprvé a šok, který zažila ji ne a ne opustit.

Případ byl zkoumán vyšší radou doktorů, zda za smrt pacienta nemohla samotná slečně Carrano, ale ukázalo se, že udělala vše pro to, aby mladíka zachránila, jenomže jeho srdce to nezvládlo. Od té doby se raději slečna Carrano moc nepřibližuje k nemocnici či jakékoliv podobě/druhu léčení.

Blízký zdroj nám prozradil, že údajně trpí slečna Carrano silnými depresemi, které ovládají její celé rozpoložení a i život. Tato informace nebyla prozatím potvrzena, i když se zdá velmi pravděpodobná a pravdivá.

TÝM REDAKTORŮ DENÍKU BEHIND THE WALL

Behind the wall # 7

19. června 2016 v 0:58 Behind The Wall Newspaper

Pro někoho nenápadná mladá žena, která přišla společně s Padesátkou a pro druhé osina v zadku, která pohrdá každým, kdo není lidská bytost. Takto ji mnoho lidí zná. Ale zná ji někdo vůbec doopravdy? Vybrala si konečně na jakou stranu se přikloní? Kdo vyhraje? Padesátka nebo Kolonie? Odpověď je překvapivá!

I přes veškerý odpor se nakonec Mia zachovala jako správná osoba a připojila se na stranu Padesátky, když pro ně získala krystaly, které mají být na ochranu před únosy, které jsou stále čím dál tím častější už jenom kvůli genetického výzkumu, který je již v plném proudu. Nikdo se nemůže cítit v bezpečí.

Byl tento čin jednorázový a nebo nám znovu slečna Berger projeví náklonost ke svým lidem a už ji touha po pomstě z křivého obvinění dávno přešla?!

TÝM REDAKTORŮ DENÍKU BEHIND THE WALL

Behind the wall # 6

19. června 2016 v 0:25 Behind The Wall Newspaper

V odpoledních hodinách pátečního dne byl Dante Morningstar Darkbloom napaden třemi členy Padesátky po té, co je slovně urážel a nešel daleko pro ránu. Dva muži ve společnosti jedné dívky, si Dante vysloužil pořádnou nakládačku, která mu zajistila rovnou pobyt v nemocnici minimálně na týden.

Dostala se k nám informace, že pan Morningstar utrpěl lehčí otřes mozku. Z počátku pociťoval nevolnost a dezorientaci, ale tento jeho stav se již zlepšuje. Pohmožděná ruka a zlomená noha se pomalu, ale jistě léčí, i když si ještě bude muset projít minimálně měsíční rehabilitací.

Celý incident si pamatuje až na menší drobnost, kdy si nepamatuje, kdo mu toto provedl a svědci se doteď nepřihlásili nijak ke slovu, což vypadá, že ani žádní svědci nejsou. Nebo byli podplaceni? Kdo ví, kde je tomu všemu pravda, ale my se ze všech sil snažíme být novým informacem na stopě!

TÝM REDAKTORŮ DENÍKU BEHIND THE WALL

| Nepřítomnost Admina EmmaJames (7.června 2016)

6. června 2016 v 23:26 Aktuality
Dne 7.června 2016 bude jak na webu, tak i na místnosti správce EmmaJames nepřítomna z osobních důvodů. Veškeré dotazy, informace sdělujte ostatním správcům jejichž seznam najdete na tomto webu či napiště vzkaz a až se Emma vrátí, tak Vám na Vaše dotazy odpoví osobně.

| Nový Admin

6. června 2016 v 0:04 Aktuality

Do našeho týmu adminů, kteří se starají o funkčnost této hry byl přidán nový uživatel. MINATOSUEGEWARA, který má na starost naší novou facebookovou stránku, kde by jste měli nacházet veškeré informace ohledně novinek, eventů, nově přidaných charakterů a či tvorby hráčů.

Facebooková stránka je stále v počátcích, tak mějte prosím trpělivost, že tam ještě není vše :)