OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

Květen 2016

Zápis mezi bezpečáky / stráž

24. května 2016 v 19:05 Aktuality

Bezpečnostní oddělení Kolonie společně s oddělením Stráže do svých řad příjmou nové uchazeče, kteří se budou muset nejdříve podrobit psychickému a zátěžovému testu. Přednostně se na tuto pozici berou členové Padesátky, kteří měli specializaci Bezpečáci, Lovci, Runneři, ale i oni si musí projít řadou testů.

Chance is yours! - zápis práce

24. května 2016 v 18:57 Aktuality
Ať už soukromníci či veřejní podnikatelé využívají příležitosti při rozšíření Kolonie (společně se změnou prostředí hry) a dávají možnost Padesátce si najít práci a vydělat si tak prostředky na útratu a nějaké uživení. Dostupná místa jsou různá. Každá z postav Padesátky může mít jenom jedno místo jako práci, nikoliv více.

Behind the wall # 1

24. května 2016 v 18:28 Behind The Wall Newspaper

ŠOKUJÍCÍ ZJÍŠTĚNÍ! První obětí úmyslného napadení se stala Lilith Morningstar, která patří k velitelům Padesátky. Stalo se tak 15. května, kdy den předtím narušila vyprovokovanou hádku mezi obyvatelem Kolonie a svým přítelem Chesterem Harroldem. Útočník se nedokázal smířit s přerušením jeho zábavy, což vedlo k závěru, že ještě tento samý den hledal dobrovolníky, kteří nesouhlasí s přítomností Padesátky v jejich městě.

| News on the Ark no. 6

24. května 2016 v 17:54 Aktuality
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
| ZÁPIS ŠESTÝ |
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mírová smlouva mezi naším táborem a táborem Vran byla zrušena. Velitelka Aaella vyslala posla se zprávou o naléhavém setkání, kde jsme s vybranou hrstkou lidí šli diplomaticky řešit situaci. Ovšem to byla na nás nastražená past a tak nás zaprodali Grounderům, kteří den na to nás napadli. Vše to byla jenom zástěrka pro to, aby nám oslabili obranu tábora a hradeb. S východem slunce na nás Groundeři zaútočili a neměli jsme možnost se jim ubránit. Ztratili jsme spoustu životů, ale povedlo se nám i nějaké zachránit. Popadli jsme nejdůležitěšjí věci, zbraně a pod vedením mě a Chestera jsme utíkali neznámým prostředím zatímco nám v patách byly nezčetné armády Grounderů, kteří se nechtěli vzdát dokud všechny z nás nezabijí.

Cesta nás dovedla až k dlouhé černé zdi jejiž brána byla lemována krystaly, které jsme pár dnů předtím našli a snažili se přijít na to, co znamenají a jakou funci mají. Přes to, že vypadali pouze na okrasu se z nich vyklubaly užitečné věcičky ne jenom na ochranu před nepřáteli. Měli jsme tu smůlu, že nás sledovali a šamani Grounderů se postarali o to, aby nás zaměstnali, když vyvolali hříčky přírody v podobě vlků, která byla prapodivná. Všude byla spousta prolité krve ať naší, tak i nepřátel. Doteď nevíme, proč na nás zaútočili a co byl jejich záměr. Nikde žádné vysvětlení.

O nějakou chvilku později se před námi objevila otevřená brána na jejich druhé straně byli lidé v červených maskáčových uniformách, kteří nás zachránili. Museli jsme absolvovat delší cestu neznámým prostředím, které připomínalo napůl vyprahlou poušť. Popraskaná země na niž byly nánosy horkého písku. Nikde nešel vidět žádný strom či nějaká zeleň. Jenom občasné kaluže, které byly krvavě zbarvené. Paprsky slunce nám dopadaly na naší kůži, ale během chvíle se počasí změnilo a začalo pršet. Déšť měl stejnou barvu jako kaluže, které jsme viděli. Nakonec jsme se dostali na místo, které si říkalo "KOLONIE". Prošli jsme si něčím, co nazvali očista. Bylo to údajně kvůli možnému výskytu radiace. Dostali jsme čisté oblečení, které bylo příjemnou změnou od toho našeho špinavého, ale bylo bílé z čehož nás bolely oči.

Ještě ten den jsme se já, Jennifer a Bellamy sešli s vedoucím toho místa, který nás oficiálně přivítal. Trochu nás po kolonii provedli a odvedli nás k ubikacím ať si máme kde odpočinout. Ani další den nebyl nijak odpočinkový, jelikož Groundeři se nevzdali a všimli si, kam jsme zmizeli a snažili se na hlavní bránu útočit a prolomit její ochranu, což se nakonec povedlo. Jak stráže z Kolonie, tak i naší lidé se díky rychlého transportu dostali na místo, kde se snažili bránu ubránit. Byl to převelice dlouhý boj, ale nakonec se vše podařilo získat pod kontrolu a bránu opravit a znovu zajistit.

Spousta z nás Kolonii nevěří, i přes to, že nám poskytli domov, jídlo, oblečení a zázemí, kde být. Ale jejich nedůvěra je oprávněná. Není to tak dávno, kdy byla Jennifer málem znásilněná samotným Dantem Morningstarem Darkbloomem. Chester byl uvězněn, když se postaral o mou ochranu před zinscenovaným pokusem o mou vraždu. Některé z nás dokonce unesli a zkoumají. Jako první obětí se styl Dyson a druhou Six, ale nikdo z nich ještě veřejně nepromluvil, že se toto stalo.


| Smazané postavy # 2

24. května 2016 v 1:51 Neaktivní postavy / Smazané postavy
V tomto článku bude shrnuto jaké postavy byly smazány společně s tím, které faceclaimy jsou díky čisty opět volné k hraní, pokud jste na tuto informaci již nenarazili v sekci "FACECLAIMY"

| SMAZANÉ POSTAVY z důvodu neaktivity uživatelů (viz. pravidla)

| OPĚT VOLNÉ FACECLAIMY - Chris Davis, Maria Avgeropoulos, Jamie Dornan, Cody Christian, Kellan Lutz, Leighton Meester, Garret Hedlund, Kylie Jenner, Angelina Jolie

Christine Fonseca | popc0rn

12. května 2016 v 17:08 Charaktery

CHRISTINE FONSECA

(popc0rn)
Body: 240
Majetek:
---------------------------------------------------------
Partner: Benjamin Curtis (přítel)
---------------------------------------------------------
Status: ŽIVÁ
Věk: 21 let
Rasa: Atriaťan

Výška: 167 cm
---------------------------------------------------------
FACECLAIM: Avril Lavigne
---------------------------------------------------------
Povaha - Je to komplikovaná osoba, kterou každý musí poznat blíž. na první pohled se totiž může zdát povrchní, arogantní a uzavřená do sebe. Nicméně, je prostě jen náladová a dost často má náladu špatnou. ještě se nenašel člověk, kvůli kterému by se usmívala hned od rána. Jinak je velice energická a pro každou srandu. Je zapálená do všeho, co ji nadchne a vždy vše dotáhne do konce. Nerada se něčeho vzdává a miluje ten pocit, být vítězkou. Dokáže být ale i velice tvrdohlavá a k vítězství jde tkz. přes mrtvoly, což může dost lidí mnohdy citově zranit. A mnohdy si to Christine neuvědomuje. Citům moc nerozumí a dost v nich plave, dost často si totiž neuvědomuje, co druhý cítí a je více méně...slepá.
---------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------
Specializace - Chemik - farmaceut
Úroveň - 6 - Obyvatel Kolonie
Quest Level - 3.6

Schopnost - Manipulace s elektřinou
-----------------------------------------------------------------------------------------
Minulost: Když se Christine narodila, bylo to již v zaběhlé Kolonii. Měla štěstí a život na Arše vůbec nepoznala. Díky tomu si mohla užít skvělého dětství, i když v tu dobu v Kolonii moc dětí nebylo. I tak si ale našla vždycky zábavu a strašně ráda něco prováděla. Hodně často se tak dostávala do problémů, z kterých ale uměla vždy ladně vybruslit.
Už jako malou ji velice zaujala chemie a často kradla a půjčovala si věci z labotek, aby mohla sama dělat pokusy. Dost často docházelo k výbuchům a požárům. V jejích patnácti letech poprvé začala vypomáhat v laborce, kde se naužila dnes to, co umí a začala si tak budovat svou kariéru.

Christine se díky tomu dostala až mezi farmaceuty, kde dnes dokonce vede svou malou skupinu a snaží se vymýšlet nové inovace a léky, které pomohou léčit nově objevené nemoce a nákazy. Chemie se stala jak jejím koníčkem, tak i prací a její rodiče? Ti na ní mohou být právem pyšní.
K této práci ji však, ale dovedlo i to, že její otec je vážně nemocen a léky, které dostává a dost dlouho nezabíraly, ale jen potlačovaly účinky. Nyní už mu moc času nezbývá, ale Christine se nevzdává a lék na zákeřnou rakovinu a abnormální buněčné dělení v jeho těle pořád hledá a doufá, že najde. Pomalu už si, ale začíná uvědomovat, že ji docháží čas.

Marcus Kane | MinatoSuegewara

6. května 2016 v 18:22 Charaktery

MARCUS CANE

(MinatoSuegewara)
Body: 0
Majetek:
---------------------------------------------------------
Partner: Nikdo
---------------------------------------------------------
Status: ŽIVÝ
Věk: 43let
Rasa: Yutorian

Výška: 180 cm
---------------------------------------------------------
FACECLAIM: Henry Ian Cusick
---------------------------------------------------------
Povaha - Marcus je podivín. Alespoň si to o něm myslí většina lidí, se kterými žije, avšak on si pořádně nedokáže uvědomit, proč to tak je. Jako malý byl pro všechny naprosto nemožný, navíc si na něj lidé dost dovolovali, a tak zkrátka ke všem ztratil důvěru a na místo toho si začal užívat vlastní samoty a klidu. Dokud nezjistil, že není obyčejný yutonian a jeho schopnost je silné přesvědčování druhých.
Jinak je však Marcus poměrně chytrý a vnímavý, patří k těm lidem s vyšším IQ, proto lze často spatřit, jak nad něčím přemýšlí. Dost často se považuje za vůdčí postavu,. Pokud má s někým pracovat ve skupině, ihned se chopí velení a skrz jeho schopnost, ho většina poslouchá, i přesto, že je arogance je jedna z věcí která na něm převažuje.
---------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------
Specializace - Vedoucí / šéf Monitorovacího sektoru
Úroveň - 6 - Obyvatel Kolonie
Quest Level - 0.0

Schopnost - silné přesvědčovací schopnosti
-----------------------------------------------------------------------------------------
Minulost:Marcus se narodil na Arše, jeho oba rodičové byli mnohem výš, aby rozhodovali o osudu lidstva. Ale postupem času, se Marcusovi a několik lidem přestalo líbit chování rodičů a především jejich ovlivňování ostatních. V tu dobu se Marcus dozvěděl o Dantem a jeho akci, že utečou na zem.

V tu dobu přišel na svoji schopnost, že dokáže hodně rychle přesvědčovat lidi, a tak Danteho přesvědčil, aby ho vzal sebou na Zem.

Dnes je Marcusovi přes 40let a je šéfem v monitorovacím sektoru, které si víceméně vydupal postupem času. Musí mít oči všude, nebo si alespoň pomoct všema kamerama, aby věděl kde co se děje. I když jeho jedinou silnou stránkou, je arogantní přístup ke všemu a přesvědčovat lidi, nic víc asi nezmůže, co by se týkalo například boje.

Po spojení s přeživšími z 50 je Marcus sleduje na každém kroku, jak se na nich odepsalo žití v přírodě a následně tady. Není to jediné co zatím má s nimi v plánu. Tahá lehce za nitky, jak potřebuje a díky jeho schopnosti přesvědčit každého, tak se mu daří.
Slabosti: Není zrovna dobrý voják, ani bojovník, jako ostatní v Kolonii. Co se týče přesvědčování, tak po několika využití za sebou, se chová spíš jako cvok, chvíli mu trvá než se vrátí do normálu.

| Kolonie

1. května 2016 v 13:10 Prostředí hry

Píše se rok 2140, kdy z Archy nepoveleně uteče skupina 40ti lidí, kteří nesouhlasí s dosavadním životem a pravidly na Arše, od kterých se chtějí odprostit. Velitelé Archy si myslí, že všichni z této skupiny zemřeli ještě před dopadem na Zemi, ale opak je pravdou. Přežili to zcela všichni. Prvních pár měsíců šlo vše jak mělo, i když ohrožení života bylo na každodenním pořádku, ale jak čas plynul oba zvolení vůdci začali mít rozpory a každý šel svou cestou. Tohle byl první počátek Kolonie, jak je nazval samotný Dante Morningstar - Darkbloom, který se ihned ochotně ujal pomyslného žezla a nechal budovat první základy vesničky, která se postupem času stala velkoměstem jak ho jej nyní známe my. Jelikož věděl, že jeho bývalá známá, která s ním vedl jejich skupinu dříve by po něm velmi ráda šla, tak nechal město zahalit do vrstvy ochranné magie společně s vybudovanou zdí, která postupem let jako město se vyvýjela více dopředu a držela krok s moderní dobou.

Město se celkově dělí na pět sektorů ( A až E ) díky čehož každý sektor má svou vyjímečnost a slouží k něčemu jinému, takže orientace zde je mnohem lepší. Stačí si pouze zapamatovat sektory.
článek je rozpracován