OZN: Kolonie přišla o čističku vody! Veškerá voda je KONTAMINOVANÁ!

Květen 2016

Zápis mezi bezpečáky / stráž

24. května 2016 v 19:05 Aktuality

Bezpečnostní oddělení Kolonie společně s oddělením Stráže do svých řad příjmou nové uchazeče, kteří se budou muset nejdříve podrobit psychickému a zátěžovému testu. Přednostně se na tuto pozici berou členové Padesátky, kteří měli specializaci Bezpečáci, Lovci, Runneři, ale i oni si musí projít řadou testů.

Chance is yours! - zápis práce

24. května 2016 v 18:57 Aktuality
Ať už soukromníci či veřejní podnikatelé využívají příležitosti při rozšíření Kolonie (společně se změnou prostředí hry) a dávají možnost Padesátce si najít práci a vydělat si tak prostředky na útratu a nějaké uživení. Dostupná místa jsou různá. Každá z postav Padesátky může mít jenom jedno místo jako práci, nikoliv více.

Behind the wall # 1

24. května 2016 v 18:28 Behind The Wall Newspaper

ŠOKUJÍCÍ ZJÍŠTĚNÍ! První obětí úmyslného napadení se stala Lilith Morningstar, která patří k velitelům Padesátky. Stalo se tak 15. května, kdy den předtím narušila vyprovokovanou hádku mezi obyvatelem Kolonie a svým přítelem Chesterem Harroldem. Útočník se nedokázal smířit s přerušením jeho zábavy, což vedlo k závěru, že ještě tento samý den hledal dobrovolníky, kteří nesouhlasí s přítomností Padesátky v jejich městě.

| News on the Ark no. 6

24. května 2016 v 17:54 Aktuality
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
| ZÁPIS ŠESTÝ |
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mírová smlouva mezi naším táborem a táborem Vran byla zrušena. Velitelka Aaella vyslala posla se zprávou o naléhavém setkání, kde jsme s vybranou hrstkou lidí šli diplomaticky řešit situaci. Ovšem to byla na nás nastražená past a tak nás zaprodali Grounderům, kteří den na to nás napadli. Vše to byla jenom zástěrka pro to, aby nám oslabili obranu tábora a hradeb. S východem slunce na nás Groundeři zaútočili a neměli jsme možnost se jim ubránit. Ztratili jsme spoustu životů, ale povedlo se nám i nějaké zachránit. Popadli jsme nejdůležitěšjí věci, zbraně a pod vedením mě a Chestera jsme utíkali neznámým prostředím zatímco nám v patách byly nezčetné armády Grounderů, kteří se nechtěli vzdát dokud všechny z nás nezabijí.

Cesta nás dovedla až k dlouhé černé zdi jejiž brána byla lemována krystaly, které jsme pár dnů předtím našli a snažili se přijít na to, co znamenají a jakou funci mají. Přes to, že vypadali pouze na okrasu se z nich vyklubaly užitečné věcičky ne jenom na ochranu před nepřáteli. Měli jsme tu smůlu, že nás sledovali a šamani Grounderů se postarali o to, aby nás zaměstnali, když vyvolali hříčky přírody v podobě vlků, která byla prapodivná. Všude byla spousta prolité krve ať naší, tak i nepřátel. Doteď nevíme, proč na nás zaútočili a co byl jejich záměr. Nikde žádné vysvětlení.

O nějakou chvilku později se před námi objevila otevřená brána na jejich druhé straně byli lidé v červených maskáčových uniformách, kteří nás zachránili. Museli jsme absolvovat delší cestu neznámým prostředím, které připomínalo napůl vyprahlou poušť. Popraskaná země na niž byly nánosy horkého písku. Nikde nešel vidět žádný strom či nějaká zeleň. Jenom občasné kaluže, které byly krvavě zbarvené. Paprsky slunce nám dopadaly na naší kůži, ale během chvíle se počasí změnilo a začalo pršet. Déšť měl stejnou barvu jako kaluže, které jsme viděli. Nakonec jsme se dostali na místo, které si říkalo "KOLONIE". Prošli jsme si něčím, co nazvali očista. Bylo to údajně kvůli možnému výskytu radiace. Dostali jsme čisté oblečení, které bylo příjemnou změnou od toho našeho špinavého, ale bylo bílé z čehož nás bolely oči.

Ještě ten den jsme se já, Jennifer a Bellamy sešli s vedoucím toho místa, který nás oficiálně přivítal. Trochu nás po kolonii provedli a odvedli nás k ubikacím ať si máme kde odpočinout. Ani další den nebyl nijak odpočinkový, jelikož Groundeři se nevzdali a všimli si, kam jsme zmizeli a snažili se na hlavní bránu útočit a prolomit její ochranu, což se nakonec povedlo. Jak stráže z Kolonie, tak i naší lidé se díky rychlého transportu dostali na místo, kde se snažili bránu ubránit. Byl to převelice dlouhý boj, ale nakonec se vše podařilo získat pod kontrolu a bránu opravit a znovu zajistit.

Spousta z nás Kolonii nevěří, i přes to, že nám poskytli domov, jídlo, oblečení a zázemí, kde být. Ale jejich nedůvěra je oprávněná. Není to tak dávno, kdy byla Jennifer málem znásilněná samotným Dantem Morningstarem Darkbloomem. Chester byl uvězněn, když se postaral o mou ochranu před zinscenovaným pokusem o mou vraždu. Některé z nás dokonce unesli a zkoumají. Jako první obětí se styl Dyson a druhou Six, ale nikdo z nich ještě veřejně nepromluvil, že se toto stalo.


| Smazané postavy # 2

24. května 2016 v 1:51 Neaktivní postavy / Smazané postavy
V tomto článku bude shrnuto jaké postavy byly smazány společně s tím, které faceclaimy jsou díky čisty opět volné k hraní, pokud jste na tuto informaci již nenarazili v sekci "FACECLAIMY"

| SMAZANÉ POSTAVY z důvodu neaktivity uživatelů (viz. pravidla)

| OPĚT VOLNÉ FACECLAIMY - Chris Davis, Maria Avgeropoulos, Jamie Dornan, Cody Christian, Kellan Lutz, Leighton Meester, Garret Hedlund, Kylie Jenner, Angelina Jolie

Christine Fonseca | popc0rn

12. května 2016 v 17:08 Charaktery

CHRISTINE FONSECA

(popc0rn)
Body: 205
Majetek:
---------------------------------------------------------
Partner: Benjamin Curtis (přítel)
---------------------------------------------------------
Status: ŽIVÁ
Věk: 21 let
Rasa: Atriaťan

Výška: 167 cm
---------------------------------------------------------
FACECLAIM: Avril Lavigne
---------------------------------------------------------
Povaha - Je to komplikovaná osoba, kterou každý musí poznat blíž. na první pohled se totiž může zdát povrchní, arogantní a uzavřená do sebe. Nicméně, je prostě jen náladová a dost často má náladu špatnou. ještě se nenašel člověk, kvůli kterému by se usmívala hned od rána. Jinak je velice energická a pro každou srandu. Je zapálená do všeho, co ji nadchne a vždy vše dotáhne do konce. Nerada se něčeho vzdává a miluje ten pocit, být vítězkou. Dokáže být ale i velice tvrdohlavá a k vítězství jde tkz. přes mrtvoly, což může dost lidí mnohdy citově zranit. A mnohdy si to Christine neuvědomuje. Citům moc nerozumí a dost v nich plave, dost často si totiž neuvědomuje, co druhý cítí a je více méně...slepá.
---------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------
Specializace - Chemik - farmaceut
Úroveň - 6 - Obyvatel Kolonie
Quest Level - 3.6

Schopnost - Manipulace s elektřinou
-----------------------------------------------------------------------------------------
Minulost: Když se Christine narodila, bylo to již v zaběhlé Kolonii. Měla štěstí a život na Arše vůbec nepoznala. Díky tomu si mohla užít skvělého dětství, i když v tu dobu v Kolonii moc dětí nebylo. I tak si ale našla vždycky zábavu a strašně ráda něco prováděla. Hodně často se tak dostávala do problémů, z kterých ale uměla vždy ladně vybruslit.
Už jako malou ji velice zaujala chemie a často kradla a půjčovala si věci z labotek, aby mohla sama dělat pokusy. Dost často docházelo k výbuchům a požárům. V jejích patnácti letech poprvé začala vypomáhat v laborce, kde se naužila dnes to, co umí a začala si tak budovat svou kariéru.

Christine se díky tomu dostala až mezi farmaceuty, kde dnes dokonce vede svou malou skupinu a snaží se vymýšlet nové inovace a léky, které pomohou léčit nově objevené nemoce a nákazy. Chemie se stala jak jejím koníčkem, tak i prací a její rodiče? Ti na ní mohou být právem pyšní.
K této práci ji však, ale dovedlo i to, že její otec je vážně nemocen a léky, které dostává a dost dlouho nezabíraly, ale jen potlačovaly účinky. Nyní už mu moc času nezbývá, ale Christine se nevzdává a lék na zákeřnou rakovinu a abnormální buněčné dělení v jeho těle pořád hledá a doufá, že najde. Pomalu už si, ale začíná uvědomovat, že ji docháží čas.

Ryan Bradley | popc0rn

12. května 2016 v 15:41 Charaktery

RYAN BRADLEY

(popc0rn)
Body: 70
Majetek:
---------------------------------------------------------
Partner: Nikdo
---------------------------------------------------------
Status: ŽIVÝ
Věk: 27let
Rasa: Člověk
Výška: 184cm
---------------------------------------------------------
FACECLAIM: Torrance Coombs
---------------------------------------------------------
Povaha - Ryan je živý a energetický muž, který nevydrží sedět na jednom místě. Neustále musí něco dělat nebo něco vymýšlet. Je pro každou špatnost a rád si takzvaně vyhodí z kopýtka. Mezi jeho záliby patří hlavně práce, v které tráví většinu svého času, ale také plavání a jízda na koni. Do práce je opravdu hodně zapálen a dokáže kvůli tomu zrušit dost schůzek, i když co si budeme nalhávat, jak moc práce má asi knihovník, že? Díky tomu je z něj, ale spíše vlk samotář, který si hledí svého a u ostatních nemá moc dobrou pověst. Prý by byl schopný je všechny zradit a neumí pomoci v nouzi. Raději si Ryan zaleze k dobré knize a tak u ní vydrží sedět i dlouhé hodiny. Právě knihy jsou jeho nejlepším přítelem.
Co naopak nedělá rád je úklid, rozhodně nepatří mezi ty, kteří jsou posedlí čistotou a jsou puntičkářstí. Knihovnu má, ale vždy čistou a srovnanou! Je však vidět, že v jeho životě chybí ženský ruka, ale on se za to nestydí. Ryan jinak patří mezi flegmatiky, ale dokáže být i vážný a když nemá náladu, dokáže vybuchnout. Nestává se to často, protože většinu věcí hned hází za hlavu, ale nikdo každý den nevstane pravou nohou, že? Je veselý a komunikativní.
---------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------
Specializace - Knihovník
Úroveň - 6 - Obyvatel Kolonie
Quest Level - 1.6
Schopnost - Nemůže mít schopnost, ale má dobrou paměť
-----------------------------------------------------------------------------------------
Minulost:Byl mu necelý rok, když jeho rodiče se rozhodli opustit Archu, společně s dalšími lidmi z Kolonie. Důvod byl prostý..Nelíbilo se jim, kam situace na Arše spěje a pro svého syna chtěli jinou budoucnost. Ryan avčak bohužel vyrostl bez matky. Ta zemřela při dopadu na Zem, a tak ho vychovával pouze otec, který byl řemeslníkem, konkrétně truhlářem. Díky tomu ho naučil preciznosti v práci a že každá chyba něco stojí. Naučil ho být dříčem a nevzdat to do poslední chvíle. Každý cíl musí splnit.
Výchovu malého Ryana jeho otec zvládl na jedničku, i když je vidět, že v jeho životě chybí ženská ruka. Nicméně z Ryana je dospělý muž, který přesně ví, co chc a kde je jeho místo. Zlom v jeho životě, kdy se Rayn víc uzavřel do sebe nastal ve chvíli, kdy jeho otec, v den jeho dvacátýh pátých narozenin, zemřel. Od té doby své narozeniny neslaví a ten den nesnáší. Dával otci hodně dlouho za vinu, že ho tam nechal samotného, ale vzpamatoval se a nyní dělá vše pro to, aby na něj jeho rodiče mohli být pyšní.

Anita Aiyanna | EmmaJames

7. května 2016 v 23:52 Charaktery

ANITA AIYANNA

(EmmaJames)
Body: 105
Majetek: Runově upravená kosa
---------------------------------------------------------
Partner: Nikdo
---------------------------------------------------------
Status: ŽIVÁ
Věk: 28 let
Rasa: Yutorian

Výška: 183 cm
---------------------------------------------------------
FACECLAIM: Demi Lovato
---------------------------------------------------------
Povaha - Dříve beztarostné mladé dítě se proměnilo v sebevědomou ženu, která nejde nikdy daleko pro ránu a už jenom její chladný pohled vzbuzuje respekt u každého, který o ní jenom zavadí pohledem. Přísný výcvik z ní udělal to co dnes je - chladná, cílevědomá, bojovná a nebezpečná žena.

Je alergická na jakékoliv podceňování jenom proto, že by mohla někdy vypadat jako křehká žena. Jestli ji tak někdo někdy označí, tak si vyslouží pořádnou ránu mezi oči - přinejmenším. Nedá se o ní říct, že je typická žena. Nemá ráda žádné ženské marnosti a další podle ní zbytečné kraviny.
---------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------
Specializace - Tajná speciální bojová jednotka Kolonie
Úroveň - 6 - Obyvatel Kolonie
Quest Level - 1.5

Schopnost - Ovládání zmizení lidí a předmětů
-----------------------------------------------------------------------------------------
Minulost: Anita se narodila na Arše stejně jako ostatní, kde do svých sedmi let žila velmi poklidně a docela normálním dětstvím. Její matka pracovala jako sekretářka Karncléře a otec se živil prodejem ručně vyrobenéch věcí, a z narození dítěte měli oba radost a snažili se mu dát v rámci možností a financí vše co jenom mohli, proto uzavřeli dohodu s jednou tajnou frakcí Archy, která se měla o Anitu když tak postarat, kdyby se jim něco stalo. Ve věku osmi let byla Anita svěřena do péče frakce CHERUB, která poskytovala zázemí pro mladé lidi, ale co se už moc nevědělo by to, že z nich dělala agenty, kteří si prošli přísným výcvikem doprovázeného tvrdým režimem, aby přinesli výborné výsledky, tímto programem si prošla i Anita po smrti svých rodičů.

Do svých 15cti let byla ustavičně pod dohledem Hayese, který se rovněž jako její poručník a učitel staral o to ať má co nejlepší výcvik ať jde již o boj se zbraní či beze zbraně. V den její 15cti narozenin musela složit zkoušku, aby dokázala, že její výcvik se vyplatil co nejvíce. Sice při zkoušce přišla málem o život, ale mohla se tak konečně stát oficiálně agentem a přinést tak i slávu svému učiteli, ale rovněž se zavázala, že s nikým kromě ostatních členů CHERUBU mluvit nebude, což se snaží dodržet. V den jejího oficiálního nástupu jako agent/voják ji bylo vypáleno na zápěstí znamení společnosti, aby si takhle své agenty mohli poznat a hlavně ty, kteří si jako Anita prošli programem spící agent.

Největší zvrat v jejím životě se stal před válkou, kdy byla její mysl aktivována a stala se aktivním agentem, který měl Grounderům zajistit budoucí výhru v chystající se válce, což byl taky původní plán díky čehož na Anitu měly spadeny ostatní kmeny a snažili se ji zneškodnit a nebo alespoň chytit a odklidit ji z cesty, což bylo dosti těžké, když se vezme v potaz její schopnost. Trvalo to několik měsíců, než se někomu povedlo ji oslabit a chytit. Byl to přesněji velitel stráže Kolonie, který ji zajal a snažil se ji vyslýchat, aby prozradila jaké plány Groundeři s válkou mají a rovněž se něco dozvědět o tajné společnosti CHERUB, o které se kromě jejího názvu a přibližné popisu vůbec nic neví.
Dlouho vzdorovala, ale nakonec se rozhodla, že se přidá na stranu Kolonie v boji, když ji trochu otevřeli oči a nabídli ji spolupráci, protože informace, které měla se jim moc do boje hodí. Dobrovolně se na jejich stranu přidala, ale měla pro to jisté podmínky, jelikož ji bylo jasné, že po ní Groundeři půjdou, aby se buď pomstil anebo se ji pokusil přetáhnout na svou stranu, právě přesně proto si uKolonie vyžádala neustálou ochranu v podobě dvou bodyguardu a aby ji vedoucí týmů poslouchali kvůli informacím, které jim tak poskytne. Kromě toho si nechala zajistit i vzhledovou proměnu, kdy si ostříhala vlasy a nabarvila na černo, ale rovněž si nechala i magicky upravit paměť, aby jisté věci ze svého života zapomněla.

Při misích se osvědčila opravdu rychle a dokázala se jim i přizpůsobit jak byla potřeba, takže s ní byli ostatní vedoucí spokojeni, i když se ze začátku nemohli překousnout přes ten fakt, že patřila k nepřátelům. Vedlo se ji tak dobře, že z ní udělali vedoucího týmů a rovněž i jednoho z vedoucích tábora, když jim prozrazuje vše, co by proti nepřátelům mohli potřebovat. Úzce spolupracuje s informačním a bezpečnostním oddělením, do kterého by se jednou chtěla dostat a dokázat tak ostatním co v ní opravdu je a vlastně i sobě samé, že na to má.

Bydlení ji Kolonie poskytla poblíž parku, což ji naprosto vyhovuje, když do té doby byla neustále v rušné části města. Je v menším bytě, na který jsou napojeny další dva (každý z jedné strany), kde bydlí její bodyguardi, ať ji jsou vždy po ruce, když je potřebuje anebo někam jde. Kromě bodyguardů ji společnost dělá šedě zbarvený pitbull, kterého pojmenovala Haafiz a vlastně si jej pořídila před nějakým měsícem když se rozhodla, že zajde do útulku pro psy, kde si jej oblíbila ihned, jak ho uviděla, protože se stejně jako ona od ostatních distancoval. Sice jsou spolu chvilku, ale i tak už si k sobě nacházejí to pouto. Psa si taky pořídila proto, že se moc dobře necítila mezi ostatníma lidmi z Kolonie.

Pozoruhodnou věcí na Anitě jsou její oči, protože trpí pigmentovou vadou díky čehož má každé oko jinou barvu, což některé lidi rozptyluje, ale ještě navíc jsou díky ztráty pigmentu dosti světlé až netradiční. Každý den kvůli toho musí používat kapky do očí a pravidelně chodit s tím k doktorovi a sledovat jak na tom je, protože pokud by to podcenila, tak může postupem času úplně přijít o zrak a to by její práci neprospělo.
Když je doma sama, tak kvůli toho nosí i dioptrické brýle, ale před lidmi si to nedovolí, protože nechce, aby ji někdo litoval a nebo si ji nějak dobíral kvůli toho jakou nemocí trpí.

Když někam jde na misi a nebo jenom z domu ven, tak ji můžete vždy vidět pouze v černém oblečení, které se skládá z trička s dlouhým rukávem, který zakrývá její zápěstí, kde má vypálený znak CHERUBU, aby si tak více uchovala svou identitu a nerozrušovala tím lidi okolo sebe, že jsou v přítomnosti agenta. Dále pak upnuté jeansy pod které si vždy bere kožené kozačky ke kolenům na širším podpatku a celý její outfit je doprovázen ke kolenům dlouhý kožený kabát, který má lehce delší rukávy než by normálně potřebovala.

Její schopnost je opravdu zvláštní, protože když aktivuje svou manu může nechat zmizet lidi i předměty, které chce. Avšak k tomu potřebuje mít fyzický kontakt s věcí či osobou. Doteď ještě nezjistila kam přesně to, co nechá zmizet zmizí, ale má o tom jisté nepodložené teorie, tak se snaží najít někoho ji podobného nebo alespoň záznamy, které by ji pomohly lépe schopnost pochopit. Zjistila však, že když nechá zmizet malé předměty, tak to nemá skoro žádný vliv na její manu na rozdíl od toho, když chce nechat zmizet člověka, který má větší fyzickou hmotnost i výšku než samotná Anita, což ji opravdu hodně oslabuje a je pro ni těžké potom nadále schopnost používat, pokud se ji nedotkne někdo se schopností dodání energie.

Marcus Kane | MinatoSuegewara

6. května 2016 v 18:22 Charaktery

MARCUS CANE

(MinatoSuegewara)
Body: 0
Majetek:
---------------------------------------------------------
Partner: Nikdo
---------------------------------------------------------
Status: ŽIVÝ
Věk: 43let
Rasa: Yutorian

Výška: 180 cm
---------------------------------------------------------
FACECLAIM: Henry Ian Cusick
---------------------------------------------------------
Povaha - Marcus je podivín. Alespoň si to o něm myslí většina lidí, se kterými žije, avšak on si pořádně nedokáže uvědomit, proč to tak je. Jako malý byl pro všechny naprosto nemožný, navíc si na něj lidé dost dovolovali, a tak zkrátka ke všem ztratil důvěru a na místo toho si začal užívat vlastní samoty a klidu. Dokud nezjistil, že není obyčejný yutonian a jeho schopnost je silné přesvědčování druhých.
Jinak je však Marcus poměrně chytrý a vnímavý, patří k těm lidem s vyšším IQ, proto lze často spatřit, jak nad něčím přemýšlí. Dost často se považuje za vůdčí postavu,. Pokud má s někým pracovat ve skupině, ihned se chopí velení a skrz jeho schopnost, ho většina poslouchá, i přesto, že je arogance je jedna z věcí která na něm převažuje.
---------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------
Specializace - Vedoucí / šéf Monitorovacího sektoru
Úroveň - 6 - Obyvatel Kolonie
Quest Level - 0.0

Schopnost - silné přesvědčovací schopnosti
-----------------------------------------------------------------------------------------
Minulost:Marcus se narodil na Arše, jeho oba rodičové byli mnohem výš, aby rozhodovali o osudu lidstva. Ale postupem času, se Marcusovi a několik lidem přestalo líbit chování rodičů a především jejich ovlivňování ostatních. V tu dobu se Marcus dozvěděl o Dantem a jeho akci, že utečou na zem.

V tu dobu přišel na svoji schopnost, že dokáže hodně rychle přesvědčovat lidi, a tak Danteho přesvědčil, aby ho vzal sebou na Zem.

Dnes je Marcusovi přes 40let a je šéfem v monitorovacím sektoru, které si víceméně vydupal postupem času. Musí mít oči všude, nebo si alespoň pomoct všema kamerama, aby věděl kde co se děje. I když jeho jedinou silnou stránkou, je arogantní přístup ke všemu a přesvědčovat lidi, nic víc asi nezmůže, co by se týkalo například boje.

Po spojení s přeživšími z 50 je Marcus sleduje na každém kroku, jak se na nich odepsalo žití v přírodě a následně tady. Není to jediné co zatím má s nimi v plánu. Tahá lehce za nitky, jak potřebuje a díky jeho schopnosti přesvědčit každého, tak se mu daří.
Slabosti: Není zrovna dobrý voják, ani bojovník, jako ostatní v Kolonii. Co se týče přesvědčování, tak po několika využití za sebou, se chová spíš jako cvok, chvíli mu trvá než se vrátí do normálu.

| Kolonie

1. května 2016 v 13:10 Prostředí hry

Píše se rok 2140, kdy z Archy nepoveleně uteče skupina 40ti lidí, kteří nesouhlasí s dosavadním životem a pravidly na Arše, od kterých se chtějí odprostit. Velitelé Archy si myslí, že všichni z této skupiny zemřeli ještě před dopadem na Zemi, ale opak je pravdou. Přežili to zcela všichni. Prvních pár měsíců šlo vše jak mělo, i když ohrožení života bylo na každodenním pořádku, ale jak čas plynul oba zvolení vůdci začali mít rozpory a každý šel svou cestou. Tohle byl první počátek Kolonie, jak je nazval samotný Dante Morningstar - Darkbloom, který se ihned ochotně ujal pomyslného žezla a nechal budovat první základy vesničky, která se postupem času stala velkoměstem jak ho jej nyní známe my. Jelikož věděl, že jeho bývalá známá, která s ním vedl jejich skupinu dříve by po něm velmi ráda šla, tak nechal město zahalit do vrstvy ochranné magie společně s vybudovanou zdí, která postupem let jako město se vyvýjela více dopředu a držela krok s moderní dobou.

Město se celkově dělí na pět sektorů ( A až E ) díky čehož každý sektor má svou vyjímečnost a slouží k něčemu jinému, takže orientace zde je mnohem lepší. Stačí si pouze zapamatovat sektory.
článek je rozpracován