OZN: Kolonie přišla o čističku vody! Veškerá voda je KONTAMINOVANÁ!

Duben 2016

Reina Rae | EmmaJames

28. dubna 2016 v 18:44 Charaktery

REINA RAE

(EmmaJames)
Body: 110
Majetek:
---------------------------------------------------------
Partner: Nikdo
---------------------------------------------------------
Status: ŽIVÁ
Věk: 19let
Rasa: Aurek

Výška: 170 cm
---------------------------------------------------------
FACECLAIM: Kristen Bell
---------------------------------------------------------
Povaha - Už od mala vyrůstala převážně ve společnosti kluků ať už šlo o jejího bratra a nebo jeho kamarády. Holky ji nikdy moc nemusely a ona zase je, takže ji občas chyběla ta pravá ženská něha či soucítění, které nikdy nepoznala, protože jako dítě přišla o matku. Její smysl pro humor se dá kolikrát těžko popsat, ale více se přiklání k tomu nejtvrdšímu černému humoru. Nerada se nudí a proto musí neustále vyvádět nějaké kraviny, které ostatní pobaví. Je velmi ráda středem pozornosti, kterou na sebe taktéž ráda stahuje, i kdyby měla nakonec z toho vyjít jako ten největší šašek.

Je docela dost ambiciozní už jenom kvůli toho, že ji lidi dost podceňují kvůli jejímu jemnějšímu vzhledu, jenž se snaží tolik potlačit, aby ji brali vážně, díky čehož nejde nikdy daleko pro ránu a mužská výchova jde na ni poznat. Někdy je nerozvážná a reaguje dříve než by si to rozmyslela.

Dost často se u ní střídají nálady. Když ji bylo patnáct let, tak u ní byla zjíštěná bipolární porucha osobnosti - což přesněji znamená, že v jeden okamžik může pociťovat pocit méněcennosti až se snížit k pokusu o sebevraždu a během další chvíle zažívat pocity štěstí, zvýšení seběvědomí či impulzivní jednání. Jelikož Archa neměla dostatek zásob léků se vším museli šetřit, aby jim to vystačilo, takže s tímto nemohla Rei se naučit bojovat, ale spíše jenom nějak sžít. Postupem času se ji tyto stavy začaly zhoršovat a jeden nikdy neví, co od ní může očekávat a nebo jak zareaguje, takže se často zamykala u sebe v pokoji a nikoho si k tělu nepouštěla, protože i díky tohoto ostatním nebo spíše sobě nevěří a nesvěřuje se.
-----------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------
Specializace - Runner
Úroveň - 3 - Nejvyšší úroveň prověření
Quest Level - 2.2

Schopnost - proměna v tygra
-----------------------------------------------------------------------------------------
Minulost: Narodila se do rodiny zástupců samotného velitele Archy. I přes takovéto vysoké postavení si rodiče vždy na ni našli čas a věnovali se ji. Hlavně ji zahrnovali stejnou láskou, jakou zahrnovali jejího bratra, který už od začátku snažil, aby Rei měla vše co potřebovala v rámci možnosti.

Když dovršila věk čtyř let dostala se k nim domů zpráva

Po smrti matky začalo všechno být pro Reinu obtížné, jelikož měla spoustu otázek, na které její otec neměl odpověď. Jako třeba, co se stalo mamince a kam šla. Jak chcete něco takového vysvětlit čtyřletému dítěti aniž by ho to nějak nadosmrti nepoznamenalo? Reina nedokázala pochopit, proč už nikdy maminku neuvidí, ale s časem si na to musela zvyknout či nějak dostat informace, které by ji vyhovovaly a ona se s tím smířila. Přes to všechno se její otec snažil za oba rodiče, ale některé věci nedokázal vynahradit, ale i tak si k němu Rei udělala silný vztah, stejně jako k bratrovi. Od té doby nebyla nikdy sama, ale v neustálé společnosti kamarádů jak bratra, tak i otce či známých a převážně šlo o mužské pohlaví, se kterým se naučila díky toho sžít a lépe si s nimi rozumí než a holkama. Její bratr byl mechanik a tak se začala i o tento obor zajímat, ale nakonec od něj upustila.

Místo toho se přihlásila na studium nebo spíše zaučení přežití a poznání prostředí. Tohle byl její první krůček k tomu se stát runnerem. Patřila k těm více nadaným a jedněm z nejlepších ve třídě, protože si vždy dokázala najít něco, co by ji bavilo a mohla se tomu věnovat. Nejvíce ji zajimalo jak se naučit přežít v divočině. Rozdělat oheň a další věci, které se ji mohly kdykoliv hodit, kdyby se dostala na Zemi, což bylo takové její tajné přání.

| Event # 6

27. dubna 2016 v 23:52 Eventy
Konec tohoto měsíce bude zakončen čtyřdenním eventem, který zcela zvrátí průbeh dosavadní hry:

1. DEN: Sabotáž - Skupina jménem Vrány pod výhružkou vyhlazení se přidají na stranu Grounderů a zajistí odlákání pozornosti vyvolaným Černým Rytířem ve společnosti zmutovaných příšer, které vyvolává a donutí jej zaútočit na tábor Padesátky čímž sabotují ochranu tábora.

2. DEN: Válka - Veškeré kmeny Grounderů jsou sjednoceny kvůli jedné jediné věci - vyhlazení všech členů Padestáky, kdy napadnou oslabený tábor z předešlého dne a započnou tak válku při kterém Ti co přežili najdou nový domov jinde.

3. DEN: Nový domov - Seznámení s novým prostředím a domovem Padesátky rovněž s obranou hlavní brány, která bude napadena Groundery, kteří pronásledovali Padesátku.

4. DEN: Zakončení - Proběhne v duchu velkolepých oslav s novém prostředí. Pro všechny bude nachystáno jídlo, pití a vše se ponese v duchu míru, klidu a štěstí.

Tento event pro Vás připravily EmmaJames a Thampir.

| Datum: 28. dubna až 1. května 2016 (čtvrtek-neděle)
| Čas: 17:00
| Moderátor: EmmaJames

| Event # 5

24. dubna 2016 v 11:21 Eventy

Dne 26. dubna proběhne pro Vás další nachystaný event v podobě lovecké výpravy, která bude vyslána směrem k řece, kde je domov tří hadovitých ryb, které již napadly několik členů Padesátky, když chtěli jít pro vodu a skoro jim byl tento čin osudný. Do výpravy se může přidat kdokoliv bude chtít a bude mít nějaké uplatnění či odhodlání v nouzi pomoct.
Tento event pro Vás připravil Asuma.

| Datum: 26. dubna (úterý)
| Čas: 17:00
| Moderátor: EmmaJames

| Wishlist on the Ark

13. dubna 2016 v 0:44

WISHLIST - (tento článek se bude pravidelně kontrolovat) zaujala Vás naše hra a chtěli by jste nám napsat Váš názor, ale nikdo v místnosti není? Nebo naopak máte nějaké připomínky, které by mohly pomoci s chodem místnosti a celkovým rozvojem děje? Chcete pro svou postavu připravit nějaký event a nebo snad pro úplně celou místnost? Tohle je to pravé místo.

Zde se můžete anonymně vyjádřit co si myslíte o chodu místnosti, hře či celkově komunitě The Ark of Survivors. Nebudeme zkoumat, kdo napsal co, ale pokusíme se z každé negativní kritiky poučit a vše co nejrychleji vyřešit.

Nemusíte se bát vyjádřit svůj názor či přijít s nápadem na nové vylepšení do prostředí hry. Veškeré komentáře můžete psát anonymně, pokud nechcete vystupovat pod svým nickem na chatu. (neplatí pro eventy)

Pokud máte nápad na event, můžete jej sem napsat, ale zde neplatí pravidlo o anonymitě. Eventy mohou být jak pro Vaší postavu, tak i pro všechny postavy dohromady, ale musí vše zapadat do prostředí hry. Veškeré nepodepsané eventy nebo nezmínění alespoň jména postavy, ke které by měly být zapsány body automaticky ztrácí na body nárok.

Dyson Garcia | MinatoSuegewara

13. dubna 2016 v 0:10 Charaktery

DYSON GARCIA

(MinatoSuegewara)
Body: 250
Majetek:
---------------------------------------------------------
Partner: Six Reigans (přítelkyně)
---------------------------------------------------------
Status: ŽIVÝ
Věk: 18 let
Rasa: Člověk

Výška: 185 cm
---------------------------------------------------------
FACECLAIM: Hayden Christensen
---------------------------------------------------------
Povaha - Dyson byl klidný člověk, komunikativní, vlídný a rád pomohl. Nyní je z kliďase spíše pruďas, kterého se nevyplatí vytočit. Komunikativnost mu zůstala, ale tu si musíte nějak vysloužit. Nejlépe je dobré začít mluvit o prachobyčejné základní technice. Prostě začít úplně od začátků. Ochota pomáhat mu taky zůstala, ale ten, komu pomáhá, musí být nějak schopný, s neschopnými lidmi, kteří dané věci nerozumí a přesto jí vlastní, mu dojde trpělivost a na dotyčného se vykašle. Jak bylo řečeno, je stabilní jak plutonium. To začalo, už při jeho pomocích na stanici, kdy začal mít chvíle, kdy se prostě někam zašantročí i s krabičkou součástek a nikdo a nic ho nesmí rušit. Takové chvíle transu. Jednou to jeden kluk udělal a nechybělo mnoho a Dyson šel do cely už v 15 letech. Je to týmový hráč. Rád dělá v týmu, nikdy ne sám. Má pak pocit, že je pro tým důležitým článkem. Hlavně takový ten technický mozek akce, co těm, co dělají špinavou práci, skrz počítače otvírá vchody a klestí tak cestu nepřátelským územím. Co je třeba u něj zmínit, tak je upřímnost. Je až mrazivě upřímný a říká všechno, tak, jak si to myslí. Osobně si myslí, že je to lepší, než člověka krmit láskyplnými lži.
Jako silnou stránku u Dysona lze uvést inteligenci. On je inteligentní kluk, i když vypadá, jako by si odseděl desítky let v nejtvrdším vězení. Vždy, když měl u otce na stanici hotové své úkoly, posbíral si pár součástek určených k vyhození a začal z nich něco sestavovat. Zpočátku to byl prostě jen nějaký nepoužitelný nástroj, ale to se záhy vylepšilo a mnoho součástek vrátil po určitých úpravách zpět do provozu. Stanice tak měla celkem nízkou spotřebu materiálu a to se Arše samozřejmě velmi zamlouvalo.

Další jeho výhodou je síla. Při vypomáhání na stanici nabral značnou sílu, kterou vždy dokázal vhodně využít. Ostatní, nebo aspoň většina dětí a mládež v jeho věku k němu měly tím pádem respekt. K tomu lze přičíst, že ve volných chvílích po dosažení 15. narozenin se věnoval bojovému umění . Pro tyto potřeby získal z vyřazeného materiálu železnou tyč, s kterou postupem času dokázal úplně divy. Dokonce několikrát vystupoval při Dni jednoty před celou Archou a vždy sklidil velký aplaus.

Neumí myslet strategicky. Prostě je to takový ten cvok, co hned do všeho vletí po hlavě a druzí ho musí velmi dlouho přemlouvat, aby si to promyslel. Ohledně přežití umí rozdělat oheň, to se naučil omylem ve stanici. Tím jeho znalosti přežití víceméně končí. A s jídlem je to podobný. Ne všechno se dá tyčí umlátit, tedy vlastně ulovit. A pokud bude někdy držet v ruce střelnou zbraň, bude ho muset někdo s ní naučit zacházet. Jeho slabostí jsou také jakékoli sólové akce, ať už pracovní či jiné. Vždy musí mít někoho u sebe, na koho by se mohl spolehnout v situaci. Není vůdčí ani sólový typ. Vlastně jeho slabosti jsou všechny, které má skoro každý mladistvý v jeho věku a které Archa nedovolila trénovat. Poznávání rostlin, plavání a spousty dalších věcí. Takové věci zná jen z obrázků a to je
málo, když žije ve světě, který začíná a končí součástkami a elektronikou. Nyní, když už nikoho nemá, a po tom všem, mu bude činit potíže i loajalita svým lidem. Pokud by mu nějaká druhá strana dala výhodné podmínky, o přeběhnutí by nejspíše uvažoval a pořádně promýšlel případné výhody a nevýhody.
---------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------
Specializace - Mechanik/technik
Úroveň - 2 - Střední úroveň prověření
Quest Level - 1.4

Schopnost - z čehokoliv dokáže vytvořit zpátky funkční věc, která bude zčásti alespoň o něco vylepšená. Takový ten mozek všeho. Díky vypracované fyzičce a bojovému umění je značně hbitý a dokáže se dobře ukrýt, aby tak mohl využít jakékoliv situace.
-----------------------------------------------------------------------------------------
Minulost: S rodiči žil v brazilské stanici Archy. Matku nepoznal, protože zemřela při porodu. Otec pracoval jako mechanik a Dyson jej měl i díky absenci matky moc rád a chtěl mu moc pomáhat. Nakonec se mu povedlo tátu uprosit a ten si ho vzal na stanici, aby mu pomáhal s drobnými úkoly. Objevil u něj celkem talent a postupně mu svěřoval větší záležitosti, ty ovšem nejpodstatnější dál vykonával otec. Ten se mu chtěl nějak odvděčit, a jelikož si nebyl jistý, co se vlastně s Dysonem stane, až tu nebude, tak se se známým ze stanice dohodl na tom, aby Dysona po jeho patnáctinách naučil brazilské bojové umění capoeira, aby se dovedl nějak bránit, bude-li to třeba. Ovšem něco se zlomilo až po 17. narozeninách. Týden po nich stroje v brazilské stanici postihl masivní elektrický zkrat, který velkou většinu místních mechaniků zabil. Včetně jeho otce. Všichni ho chlácholili tím, že to byla nešťastná nehoda. To mu nestačilo a musel se nějak na okolí pomstít. Potajmu začal krást drobné nářadí a součástky, které pak pečlivě schovával v pokoji. Co nakonec nepotřeboval, vracel. Časem přesto samozřejmě začalo být podezřelé, že mizí věci. Dysonovi jeho výpady vždy procházely, i když několikrát unikl o vlásek. Byl si vědom toho, že pokud ho chytí, půjde v lepším případě do vězení, v tom horším vyletí do vesmíru bez skafandru. A ono to přišlo. Už si nesl poslední zásobu součástek, když vtom ho vyrušila ostraha. Součástky pustil a utíkal do pokoje a tam se zavřel. Ostraha ovšem již s přivolanými posilami dveře vykopla. Dyson se nedal a tyčí několik vojáků ošklivě potloukl. Nakonec ho ale přemohli a Dyson směřoval hned do vězení. Při prohlídce jeho pokoje našli solidní arzenál součástek a nářadí. Stihl nakrást vybavení pro maličkou samostatnou stanici. Vsugeroval si totiž, že Archa mu rodiče zabila záměrně, že je to trest za jeho technický talent a začal ji proto od smrti otce nenávidět. Zpráva, že poletí s dalšími stejně starými lidmi s podobným osudem na Zemi zkoumat podmínky k žití po jaderné válce, ho proto potěšila. Aspoň konečně vypadne z té konzervy. A je mu celkem i jedno, jak to tam bude vypadat. Přinejhorším zase uvidí své rodiče a to je pro něj výhra. A pokud ho to nezabije, případná dobrodružství mu dají zase motivaci.

| Seznam zrádců

3. dubna 2016 v 23:38 Hratelné skupiny
TENA

- Členka Grounderů, která se nepodílí na myšlence, že členové Padesátky jsou zhouba a měli by zemřít. Proto se objevila na scéně, aby upozornila Padesátku na blížící se útok, díky čehož byli varováni. Pokud nechce, tak ji nikdo nespatří, ale objevuje se vždy, když má přijít nějaké nebezpečí směrem Padesátka, aby je ochránila.

FACECLAIM: Natalia Tena


JAMES GREYTON

- Původní člen Padesátky řadící se k lidské rase. Dříve byl velmi nenápadný a nikdo o něm nic nevěděl nebo si na něj neměl jak stěžovat. To mu hezky hrálo do karet a pomalu začal strádat svou pavučinu lží a plánů jak obejít pravidla, která vznikla při prvním dnu na Zemi. Nelíbil se mu způsob jakým Velitelé rozhodovali a tak se je pokusil konfrontovat (jeden málem zabit oběšením a druhý málem zabit dýkou.) Je to vypočítavý a ambiciozní člověk, který hraje na všechny strany jenom, aby přežil a získal to co chce. Rozhodně se s ním nikdo neviděl naposledy.

FACECLAIM: Miles Teller