OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

| Spojenci & nepřátelé

16. února 2016 v 2:33 |  Hratelné skupiny

Pro lepší orientaci v tomto článku najdete seznam spojenců a nepřátel, které se ve hře objevili a rovněž zde budou uvedení i jejich velitelé a jaký postoj vůči Padesátce zastávají. V průběhu děje se mohou vztahy měnit, proto prosím kontrolujte tento článek pro lepší orientaci.

SYLVARI - Jsou nadpřirozené bytosti stvořené přírodou, které se dožívali velmi vysokého věku, proto jich již není na světě tolik jako před válkou. Žijí pouze z přírodních zdrojů, které jim příroda poskytne nebo si sami najdou. Převážná většina z nich jsou pacifisté, kteří se snaží přežít a ochránit co nejvíce přírody.

Vládce: TUNGË (případě zástupu Annanis)
http://static.chatujme.cz/smiles/797.gif KLADNÝ VZTAH -> sepsaná smlouva o ochraně

VRÁNY - Jedni z dalších původních obyvatel, kteří se řadí do rasy Aurokové, ale radiace měla na ně neblahý vliv a přišli o svou schopnost se měnit ve zvířata a jediné, co jim zůstalo je propojení s určitým zvířetem (v jejich případě Vránou) skrz které mohou vidět okolí očima vrány. Rovněž jsou vrány pro ně něco jako posvátná zvířata, ale občas i sluhové. Jejich tváře jsou poškozené radioaktivitou a tak je nosí zahalené maskami vraního zobáku, které jsou vyrobené z vraního peří a nikomu neukazují svou pravou identitu.

Vládce: AAELLA
NEUTRALNÍ VZTAH -> sepsaná dohoda o neútočení mezi nimi a Padesátkou

GROUNDEŘI - Původní obyvatelé Země, kteří zde žijí již mnoho let a dělí se na více jak 4 kmeny, které ovládají různé části území, o kterém jsem uzavřené různé dohody. Groundeři nemají Padesátku v lásce a chtějí je vyhladit do posledního, aby si uchovali své území, na které Padesátka vkročila po přistání, což se nikomu nelíbilo, a proto se s nimi i tak zachází.

Vládce: ANNYA
http://static.chatujme.cz/smiles/796.gifZÁPORNÝ VZTAH

TENA - Členka Grounderů, která se nepodílí na myšlence, že členové Padesátky jsou zhouba a měli by zemřít. Proto se objevila na scéně, aby upozornila Padesátku na blížící se útok, díky čehož byli varováni. Pokud nechce, tak ji nikdo nespatří, ale objevuje se vždy, když má přijít nějaké nebezpečí směrem Padesátka, aby je ochránila.

http://static.chatujme.cz/smiles/797.gifKLADNÝ VZTAH

PSYCHOUŠI - Už podle názvu jde poznat, že tato skupina to rozhodně v hlavě nemá v pořádku a jediné, co je zajímá je zabíjení a jako velká odměna krev, která je u nich něčím posvátným a ten kdo má více vražd za sebou tem si upevňuje tak své velení. Často jim nejde rozumnět co říkají a většina lidí se už o to ani nesnaží. Nerozlišují nepřátele, takže vraždí jak ve svých řadách, tak i mezi Groundery, Vránami či Padesátkou.

Vládce: NEZNÁMÝ
http://static.chatujme.cz/smiles/796.gifZÁPORNÝ VZTAH
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama