OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

Leden 2016

| Nový člen Padesátky

15. ledna 2016 v 19:46 Aktuality
- Při nedávném průzkumu nové části okolí za řekou, kde byly nalezeny otisky lidské nohy, které nepatřily nikomu z Padesátky a zavedli je až na místo, kde dříve byla jedna vesnička našli dva členové Padesátky pod sutinama prachu, dřeva a dalších věcí starší štěně německého ovčáka, které tam bylo očividně delší dobu. Nemohli ho tam nechat a tak je vzali zpátky k lodi, kde se o něj postarali a většinou byl dobře kolektivem přijat až na pár vyjímek, které se ho báli a nebo byli v šoku, že poprvé za 150 let vidí živého psa.

- Bohužel pes neměl žádnou psí známku a tak se o jeho jménu musí rozhodnout samo. Vy máte tu možnost v anketě hlasovat o novém jménu pro tohoto člena :)

http://static.chatujme.cz/smiles/797.gifANKETA JE UKONČENA! VÍTĚZNÉ JMÉNO PRO NOVÉHO ČLENA PADESÁTKY JE SHADOW!

Christian Carrano | AlexanderMortimer

15. ledna 2016 v 18:03 Charaktery

CHRISTIAN CARANNO

(AlexanderMortimer)
Body: 125
Majetek: Krystal Teleportace (Náhodně vybrán krystal adminem)
Krystal Manipulace
Prášek dačasného štěstí (max. 5 použití)
---------------------------------------------------------
Partner: Jaelyn Lemeryen (přítelkyně)
---------------------------------------------------------
Status: ŽIVÝ
Věk: 27 let
Rasa: Atriaťan

Výška: 210 cm
---------------------------------------------------------
FACECLAIM: Jared Leto
---------------------------------------------------------
Povaha - Jak definovat člověka který je v jednu chvilku klidný ale v té další je schopen se vrhnout do skupinky nepřátel a prát se za vlastní život a život těch, které má za úkol uchránit? Jediný kdo je pro něj důležitý je jeho bratr Bellamy a sestra Cora. Pokud chce ublížit někdo jim, je doslova bez sebe. To vlastně nasvědčuje i tomu co udělal proto, aby se dostal do padesátky, aby mohl ochránit svojí malou sestřičku. Je po většinu času potichu a nemá potřebu si nikomu vylévat své srdce a myšlenky. Říká se o něm, že je šílený, dost možná že i němý protože opravdu nemluví, jen když je to nutné. Co je ale pravdy na tom co se o něm říká? To opravdu ví jen ti nejbližší. Je ale opravdu nepředvídatelný.
---------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------
Specializace - Ochranka (samotného velitele Archy)
Úroveň - 3 - Nejvyšší úroveň prověření
Quest Level - 4.1 - 5% vylepšení ovládání schopnosti plus rozšíření many v těle

Schopnost - Výpočet různých pravděpodobností
-----------------------------------------------------------------------------------------
Minulost: Dne 21.12 byl přiveden na svět malý chlapeček, který později dostal jméno Christian. Rodiče i přes těžkou práci mechanika a doktory si na něj našli vždy, co nejvíce času to šlo a zahrnovali jej láskou. Jeho dětství bylo naprosto poklidné a takové jaké by si každé dítě přálo. Mezi dětmi na Arše nebyl oblíbený, tedy rozhodně ne mezi těmi lidskými a částečně ani mezi ostatními rasami. Avšak on sám si vybral kamarády, které ostatní děti odvrhovaly, a nedělal rozdíly mezi rasami. Jeho největší kamarádkou byla Ellie která byla zavřena a bylo rozhodnuto, že bude vypuštěna spolu s 50. Ale jak plynul čas, když mu bylo 21 let tak jeho otce zabili vyhoštěním do vesmíru bez skafandru. Byl to pro něj zásadní zlom, když na něm všechno zůstalo. Možná právě tohle byl pro něj důvod, proč se pokusit udělat vstupní testy k bezpečnostní službě, aby mohl dohlédnout na své sourozence a matku, kteří zprávu o smrti otce nenesli dobře. Nebylo to lehké si zvyknout na každodenní rutinu bezpečnostního oddělení a udělat fyzické a psychické testy, ale jemu se to nakonec povedlo a dostal se do jejich řad, i když ze začátku ho každý bral jako nováčka, takže mu dávali tu nejhorší práci a nechtěli ho pouštět k důležitým informacím, ale on jim dokázal svou oddanost a roky snahy si ho všiml samotný Malcome Lindorf a vyžádal si jeho složku, kterou si několikrát pročetl a další den nechal pro Christiana poslat, aby mu nabídl možnost se stát jedním z členů jeho osobní Ochranky. Po nějaké době se mu povedlo po skvělých zásluhách u Mr.Lindorfa získat místo v 50, krátce potom co se dozvěděl, že jeho sestra a nečekaně i bratr budou mezi nimi.

| Event # 1

9. ledna 2016 v 1:34 Eventy

Nadešel čas, kdy by měli členové padesátky více poznat své okolí kolem sebe a to ne jenom z doslechu lovců, kteří riskují své životy, aby zjístili, co se objevuje za hranicí pro ně neznáma. Proto se utvoři skupinka lidí, kteří půjdou na průzkum okolí a jejich cesta je dovede do místa, kde dříve podle sutin bývala vesnička, ale zastihla ji tlaková vlna výbuchu a tak to tady srovnalo skoro všechno se zemí. Někteřé měli to štěstí, že to i tak přežili, ale dnes již nežijí. Padesátka má tak jedinečnou možnost si utvořit obrázek o tom, co se tady přibližně mohlo odehrát.

| Datum: 11. ledna (pondělí) 2016
| Čas: 17:00
| Moderátor: EmmaJames

| PF 2016

1. ledna 2016 v 0:28 Aktuality

Když rok se s rokem sejde,tak očekávat nejde,
že se život od základu změní,
ale od věci to také není.
Ať postupně svých předsevzetí
dosáhnete, jak nový rok letí
a s úsměvem na rtech každým dnem jdete,
minutu za minutou si užijete.

Vše nejlepší do nového roku Vám přene náš tým adminů z The Ark :)