OZN: Khal Berger je MRTEV! Darkblooom-Morningstar dočasně velitelem

Leden 2016

| Nový člen Padesátky

15. ledna 2016 v 19:46 Aktuality
- Při nedávném průzkumu nové části okolí za řekou, kde byly nalezeny otisky lidské nohy, které nepatřily nikomu z Padesátky a zavedli je až na místo, kde dříve byla jedna vesnička našli dva členové Padesátky pod sutinama prachu, dřeva a dalších věcí starší štěně německého ovčáka, které tam bylo očividně delší dobu. Nemohli ho tam nechat a tak je vzali zpátky k lodi, kde se o něj postarali a většinou byl dobře kolektivem přijat až na pár vyjímek, které se ho báli a nebo byli v šoku, že poprvé za 150 let vidí živého psa.

- Bohužel pes neměl žádnou psí známku a tak se o jeho jménu musí rozhodnout samo. Vy máte tu možnost v anketě hlasovat o novém jménu pro tohoto člena :)

http://static.chatujme.cz/smiles/797.gifANKETA JE UKONČENA! VÍTĚZNÉ JMÉNO PRO NOVÉHO ČLENA PADESÁTKY JE SHADOW!

| Event # 1

9. ledna 2016 v 1:34 Eventy

Nadešel čas, kdy by měli členové padesátky více poznat své okolí kolem sebe a to ne jenom z doslechu lovců, kteří riskují své životy, aby zjístili, co se objevuje za hranicí pro ně neznáma. Proto se utvoři skupinka lidí, kteří půjdou na průzkum okolí a jejich cesta je dovede do místa, kde dříve podle sutin bývala vesnička, ale zastihla ji tlaková vlna výbuchu a tak to tady srovnalo skoro všechno se zemí. Někteřé měli to štěstí, že to i tak přežili, ale dnes již nežijí. Padesátka má tak jedinečnou možnost si utvořit obrázek o tom, co se tady přibližně mohlo odehrát.

| Datum: 11. ledna (pondělí) 2016
| Čas: 17:00
| Moderátor: EmmaJames

| PF 2016

1. ledna 2016 v 0:28 Aktuality

Když rok se s rokem sejde,tak očekávat nejde,
že se život od základu změní,
ale od věci to také není.
Ať postupně svých předsevzetí
dosáhnete, jak nový rok letí
a s úsměvem na rtech každým dnem jdete,
minutu za minutou si užijete.

Vše nejlepší do nového roku Vám přene náš tým adminů z The Ark :)