OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

| Úvod do prostředí hry

5. prosince 2015 v 3:41 |  Prostředí hry

Poslední bezpečnostní kontrola a dveře se za Padesátkou zavírají. Není možnost nikam utéct, pouze čelit svému osudu a doufat, že se vše vydaří jak se má a opravdu se členům podaří najít Autumn Valley, bývalou vojenskou základnu, kde by podle zdrojů měly být ještě nějaké zásoby jídla a dalších potřebných věcí k přežití. Každý člen sedí ve vlastní sedačce, ke které je připoután bezpečnostním pásem a před jejimi zraky na větší obrazovce se objeví všem známá osobnost - MALCOLME LINFORF nebo-li Kancléř/Vedoucí Archy, který pronese následující proslov:

"Věžni Archy, vyslyště mě. Dostáváte druhou šanci a jako Váš Kancléř, je pro Vás doufám jasné, že tohle není šance pro Vás, ale pro nás všechny a pro lidstvo samotné. Nemáme tušení, co na Vás dole čeká - pokud by byly vyhlídky na přežití lepší, tak bychom Vás nikam neposílali. Ale narovinu řečeno, pro Vaše provinění jste postradatelní. Nicméně tyto prohřešky budou prominuty, Vaše záznamy očištěny, pokud zajisté uspějete.

Místo Vašeho dopadu bylo bezpečně vybráno. Před válkou Autumn Valley sloužilo jako vojenská základna poblíž podzimního údolí (proto tento název). Mělo být dostatečně zásobeno nekazícím se jídlem pro 300 na dobu dvou let. Prozatím to tam nikdo nedokázal se dostat. Musíte tyto zásoby najít co nejdříve. Máte jednu jedinou povinnost kromě toho a to zůstat naživu. Přeji Vám hodně štěstí" poté už byl slyšet jenom šum.

Cesta výsadkovou lodí, která byla velikostně přizpůsobena před mnoha lety pro padesát lidí ( + omezené množství zásob jídla, lékařských potřeb atd ) byla poměrně klidná do doby, kdy sestoupili z atmosféry jelikož se výsadková loď začala pod nátlakem otřásat či se vevnitř v kajutě, kde se posádka nacházela objevovaly jiskry. Až na jedinou vyjímku, což byl 17cti a půl letý kluk, který si odepl pás jelikož chtěl zamachrovat a "zalítat si v prostoru" to všichni přežili.

Po pominutí chvilkového šoku a zmatku, který nastal nastalo opět ticho a jediné, co bylo slyšet je vrzání a pomalé otevírání dveří výsadkové lodi, které nakonec se zaduněním dopadly a zaryly se do hlíny pod nimi. Členové padesátky se pomalu odhodlali udělat první kroky na Zemi. Po více jak 150 letech se opět na Zemi objevili lidé. Poprvé v životě pocítili, co to je dýchat opravdový kyslík.

Ovšem prostředí není vůbec takové jaké jim bylo předem popsáno. Pod jejich nohama nebyla hora písku a vyznačené cesty, které sloužily jako silnice, nikde žádné dobravní značení, které bylo vyobrazeno na mapě 150 let staré. Nikoho by nenapadlo, že okolí které je tvořeno hlukovým lesem kam lidské oko dohlédne dříve bylo zřejmě označováno za jeden vnitrozemský stát Afrického kontitentu.

Jediné bezpečné místo před neznámým světem a hlavně hlubokým lesem všude okolo či nedaleké řeky, kde může na ně čekat kdo ví co, je jejich výsadková loď a k pocitu bezpečí rozhodně nepřídává to, že na lodi nejsou mezi zásobama vůbec žádné zbraně ani ty nejmejší v podobě nožíků, takže vše se bude muset postupně vyvíjet. Otázka ale je jakým směrem - jestliže k tomu dobrému nebo ne....
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama