OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

| Poděkování

11. prosince 2015 v 1:44 |  Prostředí hry

Ráda bych vyjádřila svou vděčnost touto veřejnou cestou všem, kteří měli se mnou pevné nervy a pomáhali mi vdechnout život Archy, protože bez nich kdo ví zda by tato hra vůbec nakonec vznikla. Nejdříve bych chtěla poděkovat PennyDreadful, která zde zastává post druhého admina za vymyslení hlavní zápletky nadpřirozena do hry a propůjčení samotného nápadu s propojením prostředí této hry a rovněž za pomocnou konzultaci při tvoření celkového vzhledu Archy.

Jako další poděkování patří směrem k Thampir, která rovněž jako Penny pomáhala konzultací při tvoření grafické podoby Archy či samotného vymýšlení podrobností chybějících v článkách společně se spoustou dalších věcí.

Nesmím zapomenout na Kell, která hodiny a hodiny se mnou konzultovala jaké aspekty by hra měla obsahovat pro její lepší odlišnost od ostatních her a na co vše by nemělo být zapomenuto nehledě na tu neustálou podporu, i když jsem si myslela, že se Archu rozjet nepovede.

Rovněž chci poděkovat popc0rn, která rovněž pomáhala s obsahem článků či podstatných věcí týkající se hry, které já jsem opomenula a společně s Penny mě dokopávaly ať na Arše pracuji více a založí se.

KenziThompson, té chci rovněž poděkovat jelikož i ona pomáhala vdechnout život Arše a vymýšlela různá zlepšení, které se hlavně v budoucnosti místnosti projeví pro obzvláštění děje.

V neposlední řadě nesmím opomenout Vás hráče, kteří jste se rozhodli dát Arše šanci a přispěli jste jejímu rozvoji jak dějovému, tak i celkově za což Vám moc děkuji a doufám, že se Vám bude i nadále zde líbit :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama