OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

| News on the Ark no. 2

29. prosince 2015 v 1:31 |  Aktuality
- Zima se nevyhnula ani Padesátce na Zemi a nešlo jenom o nižší teploty, ale vše bylo doprovázeno něčím, co mohli poprvé ve svém životě a to věc jménem sníh, který jim trochu znepříjemňuje život, protože padal hustě.

- Dvojce z Padesátky náhodou objevila bývalý jaderný kryt, ve kterém dříve před válkou či během války bydlela jedna rodina a ještě se tam najdou nějaké zásoby. Po domluvě si ale toho místo nechávají pro sebe prozatím s tím, že k výsadkové lodi donesli alespoň nůž, který se jim může později hodit.

- Před začátkem zimy členové Padesátky prohledali určitou část zásob v druhém patře výsadkové lodi, kde našli plachty, které nakonec použli na stavbu stanů, protože všichni se v klidu v lodi vyspat nemohli. Stany jsou utvořeny pro dvě osoby a většinou si lidé mohli vyřídit kdo s kým bude sdílet stan.

- Od posledních novinek byly ve hře vytvořeny provizorní nožíky a sekery za pomoci ostřejších kamenů, které se za pomocí lýka a větví spojily dohromady. Prozatím jsou tyto věci drženy v lodi v přidělené části ať s nimi nemůže nakládat každý a používají se opravdu jenom když bude potřeba kvůli jejich možné krátké funkčnosti.

http://static.chatujme.cz/smiles/797.gif Aktivním hráčům k jejich profilům postav bylo přidáno 5 bodů a jako poděkování a přání k Novému roku se jim přidává dalších 5.

http://static.chatujme.cz/smiles/796.gif Postavám Octavia Brin Blake, Kim Jongin, Shin Dongho byly změněny statusy na "Mrtvý/á" z důvodu neaktivity
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama