OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

| News on the Ark no. 1

11. prosince 2015 v 1:04 |  Aktuality
- Píše se 5.prosince, den kdy členové PADESÁTKY sestoupili z Vesmíru na Zem ve výsadkové lodi rozlohově přizpůsobené jejich počtu. Při letu obdrželi potřebné informace ke splnění úkolu v podobě proslovu samotného Kancléře Archy Malcolma Lindorfa. Až na jednu vyjímku sestup přežili všichni členové padesátky.

- Po dopadu zjístili, že se na Zemi dá v pořádku dýchat a pokusili se zmapovat si menší okruh území v okolí výsadkové lodi, která se stala jejich prozatimním hlavním útočištěm dokud nenajdou potřebné věci k vybudování stanů. Při průzkumu se zjístilo, že místo jejich dopadu mělo být o dost blíže než ve skutečnosti je a jejich hlavní překážka v dosažení cíle je hustý a nepředvídatelný les. Při průzkumu avšak narazili na živého tvora - jelena, ale bohužel pohled na něj nebyl příjemný kvůli radiace, která měla na něj vliv a místo jedné hlavy měl dvě, i když ta druhá nebyla plně vyvinutá.

- Další den po přežití docela chladné noci ve výsadkové lodi se někteří členové vydali hledat alespoň nějaký zdroj vody či dřeva, který by jim mohl pomoct přežít noční nízké teploty, čímž mohla být Archa znepokojena, když za pomoci čipů každého člena skrz, které jsou jejich funkce monitorovány.

- Do tábora byl donesen menší počet dříví na přežití alespoň jedné noci společně s informací, že v okolí lodi se nachází podivné bobule, které sice přivedou člověku bolesti hlavy, motání hlavy, ale jinak jsou vlastně neškodné. Kromě toho se našel první zdroj vody z nedaleké řeky, která zde původně neměla být, ale je dosti kalná, takže je lepší ji nějak převařit s tím, že to není zrovna dvakrát bezpečné místo, jelikož se v něm nachází podivný tvor, který připomíná něco mezi hadem a přerostlou rybou.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama