OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

Kyle Soyer | PennyDreadful

5. prosince 2015 v 16:28 |  Charaktery
http://38.media.tumblr.com/afdb81ac05bf48198785489613a680f7/tumblr_inline_njqao7lgSl1t2rmiv.gif
| NICK HRÁČE: PENNYDREADFUL| FACECLAIM: Dylan O'Brien | RASA: ČLOVĚK | VĚK: 19 let| BODY: 10
KYLE SOYER

Výška - 178 cm
Status - Živý
Povaha - Nikdo mu neřekne jinak než Soyere. Nějak si odvykl poslouchat na své křestní jméno a je to hlavně tím, že jakožto dítě bez rodičů mu nikdo ani křesntím jménem moc neříkal. Kyle je tiché povahy, přemýšlivé a kupodivu dost svědomité. Rozhodně v jeho případě jde o loajalitu a důvěryhodnost nevídaného stupně. Je submisivní typ, takže poslouchá než sám velí a raději si hledí svého, než aby se míchal do něčeho, čemu nerozumí. Lidé ho často přehlédnou, ani si ho nevšimnou a pokud ani, rychle na něho zapomenou. Když se s někým pustí do řeči, je to pohotový, milý kluk, který je rád za to co má a má poměrně nízké sebevědomí a minimální potřebu se sám zviditelňovat. Mezi jeho hlavní hodnoty patří přežít a všímat si svého. Když si ho někdo začne nějak víc všímat, většinou ho to trochu znervózní, zvlášť když jde o holky, protože ty se o něho nikdy nezajímali zvlášť když měl a má většinou ruce od oleje a špinavý obličej nebo je zamotaný do drátů.
Některé věci mu dochází pomaleji a některé zase rychleji než ostatním, zvlášť co se týče logiky. Je inteligentní, ale toho si zrovna nikdo moc nevšímá. Není bojový typ, vůbec ne a před násilím utíká, když může.

Specializace - technik
Úroveň - 2 - Střední úroveň prověření
Quest Level - 0.0

Schopnost - nemá žádnou schopnost

Minulost: Kyle Soyer se jako malé dítě našel na Arše, opuštěné novorozeně, o které nikdo neměl zájem a tak skončil v ústavu pro opuštěné děti. Vyrůtal sám s malou měrou zájmu a proto si vystačil sám. Hrál si sám, hodně četl dostupné knihy, které mohl dostat a občas si našel nějakého kamaráda, se kterým si mohl hrát nebo si povídat, ale jak byl starší, tím byl uzavřenější a víc zastrčený někde v koutě. Začal se zajímat o techniku a kdykoliv mohl jít ven, hledat po Arše nějaké rozbité přístroje pohozené nebo cokoli jiného, co si pak bral domů a buď to opravoval, nebo z toho tvořil něco nového. Nikdomu se nelíbilo, že si tahá takové harampádí dovnitř, ale nikdo mu to nebral. V patnácti si ho všiml jeden technit z Archy a začal o Kyla jevit zájem. Vzal si ho to učení a tak se dostal z toho ústavu do normální domácnosti. Technik si ho vzal, protože potřeboval někoho talentovaného, kdo by pak dělal jeho práci. Nebylo to nijak špatné a Kyle počítačům a technice vážně rozumněl. Většinu času trávil právě u práce. Moc kamarádů neměl a jiné zájmy si moc nehledal. Proč se tedy někdo jako od dostal do padesátky? Kyle totiž viděl co neměl a také ho za to postihl trest. Brýle nosí od té doby s nehodou s plynem. Trpí kvůli tomu silnou šeroslepostí a dalekozrakostí. Takže bez brýlí vidí maximálně 2m před sebe a ještě k tomu i šeru je pro něho pomalu tma. To co viděl nepoznamenamenalo jen jeho, ale i jeho opatrovníka, který za to zaplatil životem a proto ho pak poslali do padesátky. Pro jistotu.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama