OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

Jennifer Snell Carrano | popc0rn

5. prosince 2015 v 13:44 |  Charaktery

JENNIFER SNELL - CARRANO

(popc0rn)
Body: 360
Majetek: Osobní dýka, prášek posílení schopnosti/blokace (max. 5 použití)
---------------------------------------------------------
Partner: Bellamy Carrano (manžel)
---------------------------------------------------------
Status: ŽIVÁ
Věk: 24 let
Rasa: Aurek

Výška: 172 cm
---------------------------------------------------------
FACECLAIM: Odette Annable
---------------------------------------------------------
Povaha - Jenn je spíše samotářské povahy, takže se drží stranou a nevystupuje z řady. Dělá co se ji řekne a vyhýbá se problémům, které nemá ráda. Když už se však s někým dá do řeči a většinou ne její vinou, dokáže se otevřít a od srdce pobavit. I když občas bývá náladová, drzá a výbušná, což se od její rasy dá také čekat.

Když si něco vezme do hlavy, je velice vytrvalá a trpělivá. Dokáže čekat celé dny i měsíce, aby dosáhla svého. Nikdy se nikam nežene a své názory si nechává spíše pro sebe. Nerada vyčnívá a snaží se s každým, když už s ním příjde do kontaktu, zapadnout aby si zbytečně neudělala nepřátele.

Když už ale jsme u toho, jejím nepřítelem, aniž by chtěla, se automaticky stává Aurek s krví lva. Má to v krvi, a ačkoliv se snaží, jak chce, prostě mu na chuť nepříjde. Možná z nich má i trochu strach, kdo ví?
---------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------
Specializace - Lovec
Úroveň - 2 - Střední úroveň prověření
Quest Level - 7.9

Schopnost - Proměna ve zvíře - gepard
-----------------------------------------------------------------------------------------
Minulost: Jennifer se narodila na Arše, kde byla také vychována. Pro její rasu a zvíře, které má v sobě byla okamžitě brána a vycvičena jako lovec. Dětství si tedy moc neužila. Její rodiče to však nikdy nebrali zle. Viděli v tom pozitivum a vzhledem k tomu, že v tom byla Jenny dobrá, viděli v tom mnohem větší potenciál.
Ačkoliv ji chybělo hrávat si s dětmi jako byla ona, dělat vylomeniny a různé průšvihy, dnes může děkovat, že o to přišla. Díky tomu je taková jaká je. Neústupná a cílevědomá žena, která si nenechá nic líbit a hlavně se z ní stal perfektní lovec. Na cokoliv se zaměří to dříve či později uloví. Naučila se velké trpělivost a svůj cíl nikdy nemine. Možná ji k tomu pomohlo i to, že je jedináček. Díky tomu se může zdát i trochu sobecká.

Postupem času se Jenn povedlo na Arše vybudovat si poměrně vysoké postavení. Dokonce se pomalu dostávala mezi velitele a hlavně cvičitele lovců. Stále ale bylo mnoho lidí, kteří ji nebrali tak vážně, jak by si představovala. A proč? Je přece ženského pohlaví a ženy nikdy nemůžou mít takový potenciál jako muži.

S rodiči však díky tomuto postavené, které získala, vycházeli mnohem lépe než obvykle. Otec k ní jednu dobu dokonce vzhlížel a matka se ji snažila najít vhodného manžela, který by je dokázal všechny zabezpečit. Dokonce se ji povedlo Jennifer zasnoubit s jedním bohatým a vysoce postaveným mužem, byť se s ním Jenny nikdy neviděla.

To Jennifer nemohla skousnout. Nechtěla si vzít pro ni cizího muže jen proto, aby dostala svou rodinu na vrchol. Začala kvůli tomu tedy zanedbávat své povinnosti a jak se říká blbnout.

A právě i toto vedlo k tomu, aby ji obvinili z brutální vraždy, kterou nespáchala. Byla jen ve špatnou dobu na špatném místě a mrtvého muže objevila. Krev na jejich rukách a šatech však soudci, společně s otisky na místě vraždy, stačili k tomu, aby byla neprávem obviněna. Snažila se muži, ale pouze pomoci, i když to už nešlo. Jeho tělo rozsápalo nějaké zvíře a přežití bylo bez šance.

Díky tomu obvinění byl, ale sňatek zrušen a její postavení spadlo úplně na spodní příčku žebříčku. Rodiče ji však úplně zavrhli a vydědili. Nechtěli s ní mít nic společného, matka ji dokonce řekla, že ji nechce nikdy vidět a ať na ně zapomene. Byla totiž označena za vraha a vypálili ji tak na zadní lopatku lilii, která značí právě vražedkyni. Jennifer však doufá, že se jednoho dne najde pravý vrah a ona bude očištěna.

za zbylou dobu, než ji poslali na Zemi společně s padesátkou, se usilovně snažila vraha vypátrat. S okovy to však moc dobře nešlo. Nicméně gepard, kterého má v sobě ji nedovolil se vzdát té myšlenky, že jednou bude svobodná. Že se jednou vrah najde a ona bude volná a veřejně se ji všichni omluví. Však na každou sv*ni se vaří voda, jak se říkává.

Nyní však přišla s akcí "Padesátka", kam zapsali téměř všechny, kteří byli pro Archu takzvaně nepotřebnými. Mezi nimi byla i Jenny. Obyčejná vražedkyně, které se takto mohou jednodušše zbavit. Tak proč ji tam neposlat, že?
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama