OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

Chester Harrold-Morningstar | EmmaJames

5. prosince 2015 v 17:28 |  Charaktery

CHESTER HARROLD-MORNINGSTAR

(EmmaJames)
Body: 450
Majetek:
---------------------------------------------------------
Partner: Lilith Harrold - Morningstar (manželka)
---------------------------------------------------------
Status: ŽIVÝ
Věk: 27 let
Rasa: Yutorian

Výška: 185 cm
---------------------------------------------------------
FACECLAIM: Colin O'Donoghue
---------------------------------------------------------
Povaha - Dříve by se dal Chester oznažit za mírumilovného člověka, který rád všem pomáhal a byl rád vidět na očích, protože to značilo pozornost či určitou pochvalu. Ale tyto časy jsou již dávno za ním a díky toho, co se mu v životě stalo. Už dávno nevyhledává společnost a je nerad na očích. Většinou se drží někde v dálce a s nikým se nebaví, protože nemá potřebu a všechny probodává nepříjemným a hlavně nedůvěřivým pohledem, ale kdo by se tomu divil. Málokoho si pustí k tělu, takže většinou hraje sám za sebe a dává najevo jak ostatními pohrdá už jenom proto jaká rasa jsou či jak se chovají - záminku si vždycky najde. Jednoznačně by se dal popsat jako chladná a nepřístupná osoba s rázným a tvrdohlavým přístupem.
---------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------
Specializace - Žádná
Úroveň - 4 - Akutní úroveň prověření
Quest Level - 4.8

Schopnost - Ovládání druhých za pomoci myšlenky
-----------------------------------------------------------------------------------------
Minulost: Narodil se jako jediné dítě do rodiny švadleny a opraváře. Jeho dětství bylo pro něj pohádkové. Měl vše co chtěl, což byla rodina a pozornost všech, protože byl malé roztomilé dítě.Veškerou pozornost si opravdu užíval, ale bohužel si z dětství už toho zase tolik nepamatuje, i když jeho rodiče se docela dost obávali života, který jej bude čekat až vyroste, protože nebyl obyčejný člověk, ale Yutonian se schopností. Jednoho dne, když byl jeho otec na procházce po Arše, aby si pročistil hlavu viděl jak se špatně chovají k jednomu malému Aurekovi a spěchal zpět do své kajuty za rodinou, aby se podíval zda jsou v pořádku. Chtěl své dítě ochránit před FBPS, ale to se mu stalo nakonec po pár týdnech osudným a po porušení pravidel Archy mu byl udělen trest smrti v podobě vypuštění do Vesmíru bez skafandru.

Od té doby zůstal Chester s jeho matkou sám. Sice se o něj starala moc dobře, ale vynahradit mu lásku a vzor muže nemohla. Když byl Chester sám, tak si často četl psychologická díla či různé poznámky o schopnostech, aby mohl té své lépe porozumnět, ale vždy musel být opatrný kvůli lovu nadpřirozena, který na lodi byl. V den jeho 17ctých narozenin se mu celý jeho svět obrátil vzhůru nohama, jelikož zdravotní stav jeho mamky se hodně zhoršil a začala mít halucinace z vysoké horečky, ale lékaři si s ní moc nevěděli rady. Což Chester nechtěl jen tak nechat být, protože nechtěl přijít o dalšího rodiče a být bez rodiny. Proto se rozhodl vloupat do skladu s léčivem a odtamtud ukradnout potřebné léky, které mohly horečku utišit. Bohužel byl přistižen a ne jen tak někým, ale samotným Khalem Bergerem, který je vedoucí FBPS a byl doprovázen dalšíma dvěma osobama, které byly jeho osobní ochranka. Chester se snažil, aby jej nechytili a mohl matce donést potřebná léčiva a využíval cokoliv k tomu jako třeba svou schopnost díky čehož bylo horší jej chytit, ale i to se nakonec povedlo za pomoci silné rány do hlavy.

Poté co se po více jak 20ti hodinách hlubokého spánku probudil na ne moc pohodlné posteli přivázaný, věděl, že jeho osud je zapečetěn a odsud se nedostane. Což se taktéž stalo. FBPS si z něj udělala obětního beránka, což bylo docela zvláštní, ale Khal Berger chtěl přijít na to jak schopnosti fungují a hlavně jak je zničit a on byl perfektní zdroj, který měl tomu posloužit. Navíc nechtěli dopustit, aby někdo jako Chester chodil po Arše a ovládal si koho chtěl.

Po dobu dlouhých 10ti let byl vězněn v části Archy, o které ani nevěděl, že tam je a byl pod přísným dohledem vědců, kteří měli za úkol ho jakkoliv oslabit, což vedlo k dlouhodobému mučení, pumpování nepříjemných látek do jeho těla a spousty nepříjemných věcí, které jej poznamenaly snad už navždy a to v jak viditelné podobě jizev snad po celém těle, ale tak i šrámů na duši. A jak se vlastně stal členem Padesátky? V době, kdy byl poplach a lidé se odváděli do výsadkové lodi přičemž nebyl tolik chráněný získal dost času na to, aby se mohl odpotácet z laboratoře pryč a shodou okolností se dostal k výsadkové lodi. Raději by zemřel než byl znovu odveden do laboratoře a sloužil k pokusům.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama