OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

Benjamin Curtis | EmmaJames

22. prosince 2015 v 11:57 |  Charaktery

BENJAMIN CURTIS

(EmmaJames)
Body: 325
Majetek:
---------------------------------------------------------
Partner: Christine Fonseca (partnerka)
---------------------------------------------------------
Status: ŽIVÝ
Věk: 27 let
Rasa: Člověk

Výška: 189 cm
---------------------------------------------------------
FACECLAIM: Tom Mison
---------------------------------------------------------
Povaha - Benjamin je velmi zajimavá osobnost, ale docela i komplikovaná. Je loajální lidem, kterým může opravdu věřit, ale zároveň je opatrný komu svou důvěru může svěřit. Často nad něčím přemýšlí a snaží se najít různá řešení, která by pomohla. Je docela dost chytrý a má jednu vyjímečnost - má eidetickou paměť, což je pro něj kolikrát prokletím než výhodou. V podstatě je to dobrý člověk, i když se občas u něj neví, co provede.
---------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------
Specializace - Lovec
Úroveň - 3 - Nejvyšší úroveň prověření
Quest Level - 3.7

Schopnost - Žádná
-----------------------------------------------------------------------------------------
Minulost: Všechno to začalo ještě dříve než se Benjamin narodil. Žena jménem Mydaira se jednoho chladného večera vydala na procházku a potkala zde muže, kterého poznala ihned. Byl to Khal Berger, který vedl společnost za lidské práva a chtěl vyhladit všechny nadpřirozené bytosti. Sama si nepamatovala jak se to stalo, ale dali se do řeči a od toho dne se společně začali scházet. Pro Mydairu začala nová éra života, kdy se zamilovala a cítila, že by to mohlo vést i někam jinam, což se taky stalo a po společně strávené noci po nějaké době zjístila, že je těhotná, ale Berger ji odpálkoval, že s žádnou běhnou nic mít nechce a navíc byl ženatý a ona pro něj byla jenom jakési povyražení a nic víc.
Mydaira se musela naučit žít s touto informací a bylo ji jasné, že se dítěte vzdát nechce. Měla to štěstí, že narazila na jednoho muže, který s ní pracoval a vždycky ji pomáhal jak to jenom šlo. Našla v něm zalíbení a stali se oficiálně párem. Netajila mu, co se stalo, ale i přes to se Reynard rozhodl s ní zůstat a ještě ke všemu se oficiálně k dítěti chtěl hlásit, což taktéž udělal, poté co přišla svatba a i dítě na svět.

Mydaira byla svému muži tak vděčná, že na jeho počest pojmenovala syna po jeho dědečkovi - Benjamin. Snažili se zahrnout syna láskou a vším potřebným jak to jenom šlo, jenom aby měl poklidné dětství. Už od mala se u něj projevovaly zájmy o historii, ve které exceloval, ale na druhou stranu měl problémy s jiným učivem za což se mu občas posmívali. Vracel se domu kolikrát s brekem, ale vždy jej rodiče ujistili, že si tím nemusí lámat hlavu, že jenom závidí jeho nadání.
Puberta začala být pro něj velice komplikovaná jelikož přišel o otce. Sice věděl, že jeho pravý otec je někdo jiný, ale nikdy ho nezajímalo proč se ho zřekl a jako jediného otce bral Reynarda. V té době se u něj prokázala eidetická paměť, což pro něj bylo kolikrát prokletí, i když si tak pamatoval vše co se naučil nebo kde udělal chybu. Viděl, že jeho matka cítila obrovskou ztrátu a že si znepřátelila Bergera tím, že si Benjamina nechala a tak se na chvilku stal členem bezpečnostní jednotky Archy, ale dlouho tam nevydržel a raději se zaučoval na lovce v čemž měl díky paměti velkou výhodu.

Jednou při tréninku si jej všiml samotný Khal Berger a pozval si jej k sobě. Začal se ho vyptávat na různé věci a jestli ví, co se stalo a že on je jeho pravý otec. Začal projevot o Benjamina zájem a dokonce mu nabídl i čestné místo po svém boku ve FBPS. Benjamin nabídku přijal a chodil na každé zasedání co to šlo, ale nikdo netušil o co mu přešněji vždy šlo. Chtěl je zničit, protože nesdílel jejich názor, že být odlišný je něco špatného. Trvalo to nějakou dobu, ale postupně se mu povedlo rozhádat spoustu členů a někteří i odešli s tím, že změnili názor.
Bohužel vše nevydrželo dlouho neutajené a Berger na tuto zradu přišel. Běsnil a chtěl ho nějak potrestat, ale nevěděl jak. Jen co se k němu dostala zpráva o programu Padesátky ihned do něj mezi prvními Benjamina zařadil, že tam alespoň nebude jemu dělat problémy a jestli tam zemře, tak to nebude již jeho problém. Od toho dne se k Benjaminovi opět přestal hlásit a Benjamin usedl do výsadkové lodě, která jej dostala na Zem. Když sestup přežil ujal se ihned své role a to zajištěné potravy a bezpečí ostatním a doufal, že to samé udělají i ostatní, protože v jednotě je síla.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama