OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

Alice Carrano Verner | popc0rn

5. prosince 2015 v 13:25 |  Charaktery

ALICE CARRANO VERNER

(popc0rn)

Body: 425
Majetek:
---------------------------------------------------------
Partner: Cora Carrano (manželka)
---------------------------------------------------------
Status: ŽIVÁ
Věk: 22 let
Rasa: Člověk

Výška: 166 cm
---------------------------------------------------------
FACECLAIM: Lily Collins
---------------------------------------------------------
Povaha - Alice je většinou milé, usměvavé a beztarostné povahy. Málo kdy uvidíte na její tváři zasmušilý výraz, většinou všechny svoje "bolístka" schovává hluboko uvnitř sebe. Ale i Alice je člověk a někdy se stane, že je toho na ni moc, a má dny, kdy se chová protivně, uplakaně a podrážděně. Ale jinak se se svými problémy a podobně snaží nesvěřovat.

Málo co ji opravdu vyvede z míra. Málo čeho se lekne. Častěji ji uvidíte naštvanou než vystrašenou. Alice je sice zlatíčko a snaží se věci nebrat moc vážně, ale jsou věci, co ji dokáži naštvat. Nemá ráda, když se někdo hrabe v její věcech. Například v pokoji, ale celkově v jejím soukromí. Má také svůj osobní prostor a málo koho k sobě pustí blíže než půl metru. Když třeba nechce a Vy se ji dotknete, většinou reaguje podrážděně a zdrženlivě. Také nemá ráda komunikaci s cizími lidmi a celkově seznamování se. Je spíše introvert, co má rád společnost lidí, které zná.

Když někoho nemá ráda, často na něj reaguje drze a snaží se dotyčného takzvaně setřít.. Nebo prostě poslat slušně do míst, kde slunce nesvítí. Občas je trochu moc zvědavá, ale ví, kdy si to může dovolit a kdy ne. Ráda porušuje pravidla, hlavně ta co se ji zdají nesmyslná, ale zároveň se snaží si dát pozor, aby tím nenaštvala ty, které má ráda. Když už si Alice někoho pustí jen trošičku k tělu, málokdy se ho snaží naštvat. Ale když on naštve ji, nebojí se použít ostrá slova. A může to být kdokoliv. Dokáže se urazit a trucovat klidně i několik hodin, ale většinou ji to déle jak těch pár hodin nevydrží. A i když dokáže být zlá na ty, které má ráda, většinou toho potom lituje a je ta, která se omlouvá první. Má ráda společnost těch, které si pustí k tělu. Celkově má ráda fyzický kontakt, ale pouze od těch několika málo vyvolených. Někomu trvá roky se k ní nějak dostat a někdo si ji dokáže získat jedním slovem. Záleží na charakteru onoho člověka.
---------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------
Specializace - Zdravotník
Úroveň - 2 - Střední úroveň prověření
Quest Level - 5.0

Schopnost - Nemůže mít schopnost avšak je poměrně rychlá a obratná na člověka
-----------------------------------------------------------------------------------------
Minulost: Alice je jedinečné dítě již od narození. Všechno ji šlo hladce, oproti ostatním dětem byla vždy napřed a hlavně již od malička je velice chytrá.
Díky tomu se ji povedlo vystudovat zdravotnictví a stát se tak velice dobrou a zkušenou lékařskou. Avšak i díky tomu, že je čistý člověk a ne rasa se schopnostmi, tak velice snadno zapadla mezi vedení Archy a vypěstovala si velice dobré postavení. Byť nerozhoduje o chodu a nezasahuje do rozkazů, pravidelně se zúčastňuje zasedání rady a tak ví, co se kde děje a jak jsou na tom.
Právě proto se dobrovolně, jako lékařský doprovod, přihlásila do programu Padesátka. Záleží ji na životě každého na této lodi, ať už se provinil jakkoliv. Jediné, co ji trochu trápí, že nemá schopnost a bránit se tak bude problémové. Snad někomu padne do oka a získá si tak svého bodyguarda!

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama