OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

Prosinec 2015

| News on the Ark no. 2

29. prosince 2015 v 1:31 Aktuality
- Zima se nevyhnula ani Padesátce na Zemi a nešlo jenom o nižší teploty, ale vše bylo doprovázeno něčím, co mohli poprvé ve svém životě a to věc jménem sníh, který jim trochu znepříjemňuje život, protože padal hustě.

- Dvojce z Padesátky náhodou objevila bývalý jaderný kryt, ve kterém dříve před válkou či během války bydlela jedna rodina a ještě se tam najdou nějaké zásoby. Po domluvě si ale toho místo nechávají pro sebe prozatím s tím, že k výsadkové lodi donesli alespoň nůž, který se jim může později hodit.

- Před začátkem zimy členové Padesátky prohledali určitou část zásob v druhém patře výsadkové lodi, kde našli plachty, které nakonec použli na stavbu stanů, protože všichni se v klidu v lodi vyspat nemohli. Stany jsou utvořeny pro dvě osoby a většinou si lidé mohli vyřídit kdo s kým bude sdílet stan.

- Od posledních novinek byly ve hře vytvořeny provizorní nožíky a sekery za pomoci ostřejších kamenů, které se za pomocí lýka a větví spojily dohromady. Prozatím jsou tyto věci drženy v lodi v přidělené části ať s nimi nemůže nakládat každý a používají se opravdu jenom když bude potřeba kvůli jejich možné krátké funkčnosti.

http://static.chatujme.cz/smiles/797.gif Aktivním hráčům k jejich profilům postav bylo přidáno 5 bodů a jako poděkování a přání k Novému roku se jim přidává dalších 5.

http://static.chatujme.cz/smiles/796.gif Postavám Octavia Brin Blake, Kim Jongin, Shin Dongho byly změněny statusy na "Mrtvý/á" z důvodu neaktivity

| Mapa prostředí

28. prosince 2015 v 20:01 Prostředí hry
Pro zvětšení mapy dejte "zobrazit obrázek"

Tato mapa slouží hráčům pro lepší orientaci v herním prostředí, která se bude postupem času více a více odhalovat či měnít při eventech či více předem určerných bodech, které admini stanoví, že chtějí do hry zapojit. S každou další změnou se bude mapa aktualizovat.

Benjamin Curtis | EmmaJames

22. prosince 2015 v 11:57 Charaktery

BENJAMIN CURTIS

(EmmaJames)
Body: 325
Majetek:
---------------------------------------------------------
Partner: Christine Fonseca (partnerka)
---------------------------------------------------------
Status: ŽIVÝ
Věk: 27 let
Rasa: Člověk

Výška: 189 cm
---------------------------------------------------------
FACECLAIM: Tom Mison
---------------------------------------------------------
Povaha - Benjamin je velmi zajimavá osobnost, ale docela i komplikovaná. Je loajální lidem, kterým může opravdu věřit, ale zároveň je opatrný komu svou důvěru může svěřit. Často nad něčím přemýšlí a snaží se najít různá řešení, která by pomohla. Je docela dost chytrý a má jednu vyjímečnost - má eidetickou paměť, což je pro něj kolikrát prokletím než výhodou. V podstatě je to dobrý člověk, i když se občas u něj neví, co provede.
---------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------
Specializace - Lovec
Úroveň - 3 - Nejvyšší úroveň prověření
Quest Level - 3.7

Schopnost - Žádná
-----------------------------------------------------------------------------------------
Minulost: Všechno to začalo ještě dříve než se Benjamin narodil. Žena jménem Mydaira se jednoho chladného večera vydala na procházku a potkala zde muže, kterého poznala ihned. Byl to Khal Berger, který vedl společnost za lidské práva a chtěl vyhladit všechny nadpřirozené bytosti. Sama si nepamatovala jak se to stalo, ale dali se do řeči a od toho dne se společně začali scházet. Pro Mydairu začala nová éra života, kdy se zamilovala a cítila, že by to mohlo vést i někam jinam, což se taky stalo a po společně strávené noci po nějaké době zjístila, že je těhotná, ale Berger ji odpálkoval, že s žádnou běhnou nic mít nechce a navíc byl ženatý a ona pro něj byla jenom jakési povyražení a nic víc.
Mydaira se musela naučit žít s touto informací a bylo ji jasné, že se dítěte vzdát nechce. Měla to štěstí, že narazila na jednoho muže, který s ní pracoval a vždycky ji pomáhal jak to jenom šlo. Našla v něm zalíbení a stali se oficiálně párem. Netajila mu, co se stalo, ale i přes to se Reynard rozhodl s ní zůstat a ještě ke všemu se oficiálně k dítěti chtěl hlásit, což taktéž udělal, poté co přišla svatba a i dítě na svět.

Mydaira byla svému muži tak vděčná, že na jeho počest pojmenovala syna po jeho dědečkovi - Benjamin. Snažili se zahrnout syna láskou a vším potřebným jak to jenom šlo, jenom aby měl poklidné dětství. Už od mala se u něj projevovaly zájmy o historii, ve které exceloval, ale na druhou stranu měl problémy s jiným učivem za což se mu občas posmívali. Vracel se domu kolikrát s brekem, ale vždy jej rodiče ujistili, že si tím nemusí lámat hlavu, že jenom závidí jeho nadání.
Puberta začala být pro něj velice komplikovaná jelikož přišel o otce. Sice věděl, že jeho pravý otec je někdo jiný, ale nikdy ho nezajímalo proč se ho zřekl a jako jediného otce bral Reynarda. V té době se u něj prokázala eidetická paměť, což pro něj bylo kolikrát prokletí, i když si tak pamatoval vše co se naučil nebo kde udělal chybu. Viděl, že jeho matka cítila obrovskou ztrátu a že si znepřátelila Bergera tím, že si Benjamina nechala a tak se na chvilku stal členem bezpečnostní jednotky Archy, ale dlouho tam nevydržel a raději se zaučoval na lovce v čemž měl díky paměti velkou výhodu.

Jednou při tréninku si jej všiml samotný Khal Berger a pozval si jej k sobě. Začal se ho vyptávat na různé věci a jestli ví, co se stalo a že on je jeho pravý otec. Začal projevot o Benjamina zájem a dokonce mu nabídl i čestné místo po svém boku ve FBPS. Benjamin nabídku přijal a chodil na každé zasedání co to šlo, ale nikdo netušil o co mu přešněji vždy šlo. Chtěl je zničit, protože nesdílel jejich názor, že být odlišný je něco špatného. Trvalo to nějakou dobu, ale postupně se mu povedlo rozhádat spoustu členů a někteří i odešli s tím, že změnili názor.
Bohužel vše nevydrželo dlouho neutajené a Berger na tuto zradu přišel. Běsnil a chtěl ho nějak potrestat, ale nevěděl jak. Jen co se k němu dostala zpráva o programu Padesátky ihned do něj mezi prvními Benjamina zařadil, že tam alespoň nebude jemu dělat problémy a jestli tam zemře, tak to nebude již jeho problém. Od toho dne se k Benjaminovi opět přestal hlásit a Benjamin usedl do výsadkové lodě, která jej dostala na Zem. Když sestup přežil ujal se ihned své role a to zajištěné potravy a bezpečí ostatním a doufal, že to samé udělají i ostatní, protože v jednotě je síla.

| Poděkování

11. prosince 2015 v 1:44 Prostředí hry

Ráda bych vyjádřila svou vděčnost touto veřejnou cestou všem, kteří měli se mnou pevné nervy a pomáhali mi vdechnout život Archy, protože bez nich kdo ví zda by tato hra vůbec nakonec vznikla. Nejdříve bych chtěla poděkovat PennyDreadful, která zde zastává post druhého admina za vymyslení hlavní zápletky nadpřirozena do hry a propůjčení samotného nápadu s propojením prostředí této hry a rovněž za pomocnou konzultaci při tvoření celkového vzhledu Archy.

Jako další poděkování patří směrem k Thampir, která rovněž jako Penny pomáhala konzultací při tvoření grafické podoby Archy či samotného vymýšlení podrobností chybějících v článkách společně se spoustou dalších věcí.

Nesmím zapomenout na Kell, která hodiny a hodiny se mnou konzultovala jaké aspekty by hra měla obsahovat pro její lepší odlišnost od ostatních her a na co vše by nemělo být zapomenuto nehledě na tu neustálou podporu, i když jsem si myslela, že se Archu rozjet nepovede.

Rovněž chci poděkovat popc0rn, která rovněž pomáhala s obsahem článků či podstatných věcí týkající se hry, které já jsem opomenula a společně s Penny mě dokopávaly ať na Arše pracuji více a založí se.

KenziThompson, té chci rovněž poděkovat jelikož i ona pomáhala vdechnout život Arše a vymýšlela různá zlepšení, které se hlavně v budoucnosti místnosti projeví pro obzvláštění děje.

V neposlední řadě nesmím opomenout Vás hráče, kteří jste se rozhodli dát Arše šanci a přispěli jste jejímu rozvoji jak dějovému, tak i celkově za což Vám moc děkuji a doufám, že se Vám bude i nadále zde líbit :)

| News on the Ark no. 1

11. prosince 2015 v 1:04 Aktuality
- Píše se 5.prosince, den kdy členové PADESÁTKY sestoupili z Vesmíru na Zem ve výsadkové lodi rozlohově přizpůsobené jejich počtu. Při letu obdrželi potřebné informace ke splnění úkolu v podobě proslovu samotného Kancléře Archy Malcolma Lindorfa. Až na jednu vyjímku sestup přežili všichni členové padesátky.

- Po dopadu zjístili, že se na Zemi dá v pořádku dýchat a pokusili se zmapovat si menší okruh území v okolí výsadkové lodi, která se stala jejich prozatimním hlavním útočištěm dokud nenajdou potřebné věci k vybudování stanů. Při průzkumu se zjístilo, že místo jejich dopadu mělo být o dost blíže než ve skutečnosti je a jejich hlavní překážka v dosažení cíle je hustý a nepředvídatelný les. Při průzkumu avšak narazili na živého tvora - jelena, ale bohužel pohled na něj nebyl příjemný kvůli radiace, která měla na něj vliv a místo jedné hlavy měl dvě, i když ta druhá nebyla plně vyvinutá.

- Další den po přežití docela chladné noci ve výsadkové lodi se někteří členové vydali hledat alespoň nějaký zdroj vody či dřeva, který by jim mohl pomoct přežít noční nízké teploty, čímž mohla být Archa znepokojena, když za pomoci čipů každého člena skrz, které jsou jejich funkce monitorovány.

- Do tábora byl donesen menší počet dříví na přežití alespoň jedné noci společně s informací, že v okolí lodi se nachází podivné bobule, které sice přivedou člověku bolesti hlavy, motání hlavy, ale jinak jsou vlastně neškodné. Kromě toho se našel první zdroj vody z nedaleké řeky, která zde původně neměla být, ale je dosti kalná, takže je lepší ji nějak převařit s tím, že to není zrovna dvakrát bezpečné místo, jelikož se v něm nachází podivný tvor, který připomíná něco mezi hadem a přerostlou rybou.

| Bodová ohodnocení

7. prosince 2015 v 22:05 Eventy

Níže vypsané body poslouží jako ohodnocení hráčů a pravidelnou aktivitu hraní na místnosti či při eventech, u kterých se podle jejich velikosti odvádějí následné body pro postavy. Body se připisují na účet Vaší postavy (viz profil postavy za kterou hrajete) za kterou právě hrajete. Pokud máte více postav ve hře, tak i jim se připisují body, ale podle toho o jak velkou událost ve hře jde a podle uvážení správce či samotného moderátora eventu.

Aktivita (body se přidávají na konci měsíce) - 5 bodů

Vymýšlení eventu + moderování - 35-45 bodů
Vymýšlení eventu - 15 bodů
Moderování - 20 bodů
Opakované moderování - 10 bodů
Účast na eventu - 5 bodů
Přínos postavy k eventu - 10 bodů

Lilith Harrold-Morningstar | Thampir

5. prosince 2015 v 19:45 Charaktery

LILITH HARROLD-MORNINGSTAR

(Thampir)

Body: 295
Majetek: Luk + střední obnos šípů
---------------------------------------------------------
Partner: Chester Harrold - Morningstar (manžel)
---------------------------------------------------------
Status: ŽIVÁ
Věk: 19 let
Rasa: Člověk

Výška: 165 cm
---------------------------------------------------------
FACECLAIM: Claire Coffee
---------------------------------------------------------
Povaha - Lilith je většinu času veselá a usměvavá, před ostatními se skoro nikdy nemračí a snaží se nebýt ani smutná. Narozdíl od svých rodičů je hodně tolerantní k ostatním rasám a ráda jim pomáhá. Její největší slabina je zvědavost, protože se zajímá o všechny a všechno, někdy je možná i trochu vlelzá. Na druhou stranu, když se dozví nějaké tajemství, můžete se spolehnout že si ho nechá pro sebe.
---------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------
Specializace - Evidence záznamů kronik
Úroveň - 3 - Nejvyšší úroveň prověření
Quest Level - 4.7 - 15 cm dlouhá magicky upravená bojga jako společník

Schopnost - žádnou neovládá
-----------------------------------------------------------------------------------------
Minulost: Rodiče Lilith jsou velmi aktivními členy skupiny FBPS a už od malinka se u ní snažili vypětovat nenávist k ostatním rasám, ovšem bez úspěchu. Od chvíle kdy malá Lilith poprvé uviděla přeměněného aureka ji schopnosti ostatních uchvátily. Proto si s rodiči nikdy moc nerozuměla a většinu času se spíš toulala po Arše. Povedlo se jí nachomítnout i k několika tajným poradám a když to prasklo, dostala se do vězení. Díky svojí eidetické paměti nikdy nezapomene nic co slyšela nebo viděla.

Chester Harrold-Morningstar | EmmaJames

5. prosince 2015 v 17:28 Charaktery

CHESTER HARROLD-MORNINGSTAR

(EmmaJames)
Body: 450
Majetek:
---------------------------------------------------------
Partner: Lilith Harrold - Morningstar (manželka)
---------------------------------------------------------
Status: ŽIVÝ
Věk: 27 let
Rasa: Yutorian

Výška: 185 cm
---------------------------------------------------------
FACECLAIM: Colin O'Donoghue
---------------------------------------------------------
Povaha - Dříve by se dal Chester oznažit za mírumilovného člověka, který rád všem pomáhal a byl rád vidět na očích, protože to značilo pozornost či určitou pochvalu. Ale tyto časy jsou již dávno za ním a díky toho, co se mu v životě stalo. Už dávno nevyhledává společnost a je nerad na očích. Většinou se drží někde v dálce a s nikým se nebaví, protože nemá potřebu a všechny probodává nepříjemným a hlavně nedůvěřivým pohledem, ale kdo by se tomu divil. Málokoho si pustí k tělu, takže většinou hraje sám za sebe a dává najevo jak ostatními pohrdá už jenom proto jaká rasa jsou či jak se chovají - záminku si vždycky najde. Jednoznačně by se dal popsat jako chladná a nepřístupná osoba s rázným a tvrdohlavým přístupem.
---------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------
Specializace - Žádná
Úroveň - 4 - Akutní úroveň prověření
Quest Level - 4.8

Schopnost - Ovládání druhých za pomoci myšlenky
-----------------------------------------------------------------------------------------
Minulost: Narodil se jako jediné dítě do rodiny švadleny a opraváře. Jeho dětství bylo pro něj pohádkové. Měl vše co chtěl, což byla rodina a pozornost všech, protože byl malé roztomilé dítě.Veškerou pozornost si opravdu užíval, ale bohužel si z dětství už toho zase tolik nepamatuje, i když jeho rodiče se docela dost obávali života, který jej bude čekat až vyroste, protože nebyl obyčejný člověk, ale Yutonian se schopností. Jednoho dne, když byl jeho otec na procházce po Arše, aby si pročistil hlavu viděl jak se špatně chovají k jednomu malému Aurekovi a spěchal zpět do své kajuty za rodinou, aby se podíval zda jsou v pořádku. Chtěl své dítě ochránit před FBPS, ale to se mu stalo nakonec po pár týdnech osudným a po porušení pravidel Archy mu byl udělen trest smrti v podobě vypuštění do Vesmíru bez skafandru.

Od té doby zůstal Chester s jeho matkou sám. Sice se o něj starala moc dobře, ale vynahradit mu lásku a vzor muže nemohla. Když byl Chester sám, tak si často četl psychologická díla či různé poznámky o schopnostech, aby mohl té své lépe porozumnět, ale vždy musel být opatrný kvůli lovu nadpřirozena, který na lodi byl. V den jeho 17ctých narozenin se mu celý jeho svět obrátil vzhůru nohama, jelikož zdravotní stav jeho mamky se hodně zhoršil a začala mít halucinace z vysoké horečky, ale lékaři si s ní moc nevěděli rady. Což Chester nechtěl jen tak nechat být, protože nechtěl přijít o dalšího rodiče a být bez rodiny. Proto se rozhodl vloupat do skladu s léčivem a odtamtud ukradnout potřebné léky, které mohly horečku utišit. Bohužel byl přistižen a ne jen tak někým, ale samotným Khalem Bergerem, který je vedoucí FBPS a byl doprovázen dalšíma dvěma osobama, které byly jeho osobní ochranka. Chester se snažil, aby jej nechytili a mohl matce donést potřebná léčiva a využíval cokoliv k tomu jako třeba svou schopnost díky čehož bylo horší jej chytit, ale i to se nakonec povedlo za pomoci silné rány do hlavy.

Poté co se po více jak 20ti hodinách hlubokého spánku probudil na ne moc pohodlné posteli přivázaný, věděl, že jeho osud je zapečetěn a odsud se nedostane. Což se taktéž stalo. FBPS si z něj udělala obětního beránka, což bylo docela zvláštní, ale Khal Berger chtěl přijít na to jak schopnosti fungují a hlavně jak je zničit a on byl perfektní zdroj, který měl tomu posloužit. Navíc nechtěli dopustit, aby někdo jako Chester chodil po Arše a ovládal si koho chtěl.

Po dobu dlouhých 10ti let byl vězněn v části Archy, o které ani nevěděl, že tam je a byl pod přísným dohledem vědců, kteří měli za úkol ho jakkoliv oslabit, což vedlo k dlouhodobému mučení, pumpování nepříjemných látek do jeho těla a spousty nepříjemných věcí, které jej poznamenaly snad už navždy a to v jak viditelné podobě jizev snad po celém těle, ale tak i šrámů na duši. A jak se vlastně stal členem Padesátky? V době, kdy byl poplach a lidé se odváděli do výsadkové lodi přičemž nebyl tolik chráněný získal dost času na to, aby se mohl odpotácet z laboratoře pryč a shodou okolností se dostal k výsadkové lodi. Raději by zemřel než byl znovu odveden do laboratoře a sloužil k pokusům.

Kyle Soyer | PennyDreadful

5. prosince 2015 v 16:28 Charaktery
http://38.media.tumblr.com/afdb81ac05bf48198785489613a680f7/tumblr_inline_njqao7lgSl1t2rmiv.gif
| NICK HRÁČE: PENNYDREADFUL| FACECLAIM: Dylan O'Brien | RASA: ČLOVĚK | VĚK: 19 let| BODY: 10
KYLE SOYER

Výška - 178 cm
Status - Živý
Povaha - Nikdo mu neřekne jinak než Soyere. Nějak si odvykl poslouchat na své křestní jméno a je to hlavně tím, že jakožto dítě bez rodičů mu nikdo ani křesntím jménem moc neříkal. Kyle je tiché povahy, přemýšlivé a kupodivu dost svědomité. Rozhodně v jeho případě jde o loajalitu a důvěryhodnost nevídaného stupně. Je submisivní typ, takže poslouchá než sám velí a raději si hledí svého, než aby se míchal do něčeho, čemu nerozumí. Lidé ho často přehlédnou, ani si ho nevšimnou a pokud ani, rychle na něho zapomenou. Když se s někým pustí do řeči, je to pohotový, milý kluk, který je rád za to co má a má poměrně nízké sebevědomí a minimální potřebu se sám zviditelňovat. Mezi jeho hlavní hodnoty patří přežít a všímat si svého. Když si ho někdo začne nějak víc všímat, většinou ho to trochu znervózní, zvlášť když jde o holky, protože ty se o něho nikdy nezajímali zvlášť když měl a má většinou ruce od oleje a špinavý obličej nebo je zamotaný do drátů.
Některé věci mu dochází pomaleji a některé zase rychleji než ostatním, zvlášť co se týče logiky. Je inteligentní, ale toho si zrovna nikdo moc nevšímá. Není bojový typ, vůbec ne a před násilím utíká, když může.

Specializace - technik
Úroveň - 2 - Střední úroveň prověření
Quest Level - 0.0

Schopnost - nemá žádnou schopnost

Minulost: Kyle Soyer se jako malé dítě našel na Arše, opuštěné novorozeně, o které nikdo neměl zájem a tak skončil v ústavu pro opuštěné děti. Vyrůtal sám s malou měrou zájmu a proto si vystačil sám. Hrál si sám, hodně četl dostupné knihy, které mohl dostat a občas si našel nějakého kamaráda, se kterým si mohl hrát nebo si povídat, ale jak byl starší, tím byl uzavřenější a víc zastrčený někde v koutě. Začal se zajímat o techniku a kdykoliv mohl jít ven, hledat po Arše nějaké rozbité přístroje pohozené nebo cokoli jiného, co si pak bral domů a buď to opravoval, nebo z toho tvořil něco nového. Nikdomu se nelíbilo, že si tahá takové harampádí dovnitř, ale nikdo mu to nebral. V patnácti si ho všiml jeden technit z Archy a začal o Kyla jevit zájem. Vzal si ho to učení a tak se dostal z toho ústavu do normální domácnosti. Technik si ho vzal, protože potřeboval někoho talentovaného, kdo by pak dělal jeho práci. Nebylo to nijak špatné a Kyle počítačům a technice vážně rozumněl. Většinu času trávil právě u práce. Moc kamarádů neměl a jiné zájmy si moc nehledal. Proč se tedy někdo jako od dostal do padesátky? Kyle totiž viděl co neměl a také ho za to postihl trest. Brýle nosí od té doby s nehodou s plynem. Trpí kvůli tomu silnou šeroslepostí a dalekozrakostí. Takže bez brýlí vidí maximálně 2m před sebe a ještě k tomu i šeru je pro něho pomalu tma. To co viděl nepoznamenamenalo jen jeho, ale i jeho opatrovníka, který za to zaplatil životem a proto ho pak poslali do padesátky. Pro jistotu.

Jennifer Snell Carrano | popc0rn

5. prosince 2015 v 13:44 Charaktery

JENNIFER SNELL - CARRANO

(popc0rn)
Body: 360
Majetek: Osobní dýka, prášek posílení schopnosti/blokace (max. 5 použití)
---------------------------------------------------------
Partner: Bellamy Carrano (manžel)
---------------------------------------------------------
Status: ŽIVÁ
Věk: 24 let
Rasa: Aurek

Výška: 172 cm
---------------------------------------------------------
FACECLAIM: Odette Annable
---------------------------------------------------------
Povaha - Jenn je spíše samotářské povahy, takže se drží stranou a nevystupuje z řady. Dělá co se ji řekne a vyhýbá se problémům, které nemá ráda. Když už se však s někým dá do řeči a většinou ne její vinou, dokáže se otevřít a od srdce pobavit. I když občas bývá náladová, drzá a výbušná, což se od její rasy dá také čekat.

Když si něco vezme do hlavy, je velice vytrvalá a trpělivá. Dokáže čekat celé dny i měsíce, aby dosáhla svého. Nikdy se nikam nežene a své názory si nechává spíše pro sebe. Nerada vyčnívá a snaží se s každým, když už s ním příjde do kontaktu, zapadnout aby si zbytečně neudělala nepřátele.

Když už ale jsme u toho, jejím nepřítelem, aniž by chtěla, se automaticky stává Aurek s krví lva. Má to v krvi, a ačkoliv se snaží, jak chce, prostě mu na chuť nepříjde. Možná z nich má i trochu strach, kdo ví?
---------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------
Specializace - Lovec
Úroveň - 2 - Střední úroveň prověření
Quest Level - 7.9

Schopnost - Proměna ve zvíře - gepard
-----------------------------------------------------------------------------------------
Minulost: Jennifer se narodila na Arše, kde byla také vychována. Pro její rasu a zvíře, které má v sobě byla okamžitě brána a vycvičena jako lovec. Dětství si tedy moc neužila. Její rodiče to však nikdy nebrali zle. Viděli v tom pozitivum a vzhledem k tomu, že v tom byla Jenny dobrá, viděli v tom mnohem větší potenciál.
Ačkoliv ji chybělo hrávat si s dětmi jako byla ona, dělat vylomeniny a různé průšvihy, dnes může děkovat, že o to přišla. Díky tomu je taková jaká je. Neústupná a cílevědomá žena, která si nenechá nic líbit a hlavně se z ní stal perfektní lovec. Na cokoliv se zaměří to dříve či později uloví. Naučila se velké trpělivost a svůj cíl nikdy nemine. Možná ji k tomu pomohlo i to, že je jedináček. Díky tomu se může zdát i trochu sobecká.

Postupem času se Jenn povedlo na Arše vybudovat si poměrně vysoké postavení. Dokonce se pomalu dostávala mezi velitele a hlavně cvičitele lovců. Stále ale bylo mnoho lidí, kteří ji nebrali tak vážně, jak by si představovala. A proč? Je přece ženského pohlaví a ženy nikdy nemůžou mít takový potenciál jako muži.

S rodiči však díky tomuto postavené, které získala, vycházeli mnohem lépe než obvykle. Otec k ní jednu dobu dokonce vzhlížel a matka se ji snažila najít vhodného manžela, který by je dokázal všechny zabezpečit. Dokonce se ji povedlo Jennifer zasnoubit s jedním bohatým a vysoce postaveným mužem, byť se s ním Jenny nikdy neviděla.

To Jennifer nemohla skousnout. Nechtěla si vzít pro ni cizího muže jen proto, aby dostala svou rodinu na vrchol. Začala kvůli tomu tedy zanedbávat své povinnosti a jak se říká blbnout.

A právě i toto vedlo k tomu, aby ji obvinili z brutální vraždy, kterou nespáchala. Byla jen ve špatnou dobu na špatném místě a mrtvého muže objevila. Krev na jejich rukách a šatech však soudci, společně s otisky na místě vraždy, stačili k tomu, aby byla neprávem obviněna. Snažila se muži, ale pouze pomoci, i když to už nešlo. Jeho tělo rozsápalo nějaké zvíře a přežití bylo bez šance.

Díky tomu obvinění byl, ale sňatek zrušen a její postavení spadlo úplně na spodní příčku žebříčku. Rodiče ji však úplně zavrhli a vydědili. Nechtěli s ní mít nic společného, matka ji dokonce řekla, že ji nechce nikdy vidět a ať na ně zapomene. Byla totiž označena za vraha a vypálili ji tak na zadní lopatku lilii, která značí právě vražedkyni. Jennifer však doufá, že se jednoho dne najde pravý vrah a ona bude očištěna.

za zbylou dobu, než ji poslali na Zemi společně s padesátkou, se usilovně snažila vraha vypátrat. S okovy to však moc dobře nešlo. Nicméně gepard, kterého má v sobě ji nedovolil se vzdát té myšlenky, že jednou bude svobodná. Že se jednou vrah najde a ona bude volná a veřejně se ji všichni omluví. Však na každou sv*ni se vaří voda, jak se říkává.

Nyní však přišla s akcí "Padesátka", kam zapsali téměř všechny, kteří byli pro Archu takzvaně nepotřebnými. Mezi nimi byla i Jenny. Obyčejná vražedkyně, které se takto mohou jednodušše zbavit. Tak proč ji tam neposlat, že?