OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

| Vedoucí skupin

21. listopadu 2015 v 13:05 |  Hratelné skupiny
KHAL BERGER

je vedoucím skupiny FBPS (Federace boje proti schopnostem), který tuto skupinu založil po tom, co jedna osoba s nadpřirozenou mocí, kterou neuměla ovládat zabila jeho milovanou dceru. Přes tuto ztrátu se nemohl přenést a tak začal jeho lov po lidech s nadpřirozenou schopností. Je silně nekompromisní, přísný a někdo by řekl až chladný či bezcitný. Dokáže být přesvědčivý, že poblbnul spoustu lidí jenom ať si najde stoupence. Pečlivě si vybírá, kdo se dostane do skupiny a každý zájemce si musí projít zkouškou, kterou sám KHAL BERGER vymýšlí a dohlíží na plnění, pokud ale při plnění zkoušky se objeví jakési sympatie můžete se do skupiny dostat s větší pravděpodobností.

FACECLAIM: Jeremy Irons

ANAYA

stejně jako Dante Morningstar - Darkbloom i ona patřila k lidem, kteří se na Zemi dostali jako první, ale bohužel to pro ně neskončilo moc dobře. Začali se jejich nározy lišit na styl budoucnosti jaká lidstvo čeká a nikomu se nechtělo přihlížet jako on všechny vede podle nich do záhuby. To by ale nebylo tak nejhorší jako testy, které na lidech a sobě prováděl až jednoho zabil. Tohle všechno byl důvod proč se oddělili a začali si říkat GROUNDERS. Při jedné bitvě s Kolonií byl zabit velitel, který svou vládu přenechal právě ANAYE, protože byl rozhodnut, že bude vládnout moudře a spravedlivě. Snaží se pro svůj lid dělat vše co jenom jde a jít jim příkladem, ale sama má kolikrát problémy, protože ji berou ještě za mladou ženu, když má teprve 19 let. Nikdo by se neměl nechat zmást jejím vzhledem, dokáže být opravdu pořádná potvora, když chce.

FACECLAIM: Shelley Henning

MALCOLME LINDORF

je jedním z nejvýše postavených členů zasedací rady na Arše společně s tím, že jde o samotného kancléře, který na Arše rozkazuje a vytváří pravidla pro přežití, co nejvíce lidí bude možno. Na svém postu je již více jak 40 let a za tu dobu se jeho názory různě měnily. Většinou se chová, tak jak se na kancléře patří a dělat vše nejlepší pro ostatní lidi, ale zároveň musí přinášet oběti. Byl to právě on, kdo přišel s programem PADESÁTKA, kdy se trestanci či již nepotřební lidé pošlou na Zemi, aby se zjístilo zda se tam dá žít a zajistit tak zázemí a zásoby pro ostatní na Arše až zde sestoupí.

FACECLAIM: Donald Sutherland

PhDr. DANTE MORNINGSTAR - DARKBLOOM

Pro některé šlo dříve o velmi nenápadného mladého muže, který byl ale silně ambiciózní a chtěl se stát svým vlastním pánem, ale i pánem ostatních. Nesouhlasil s politikou, která byla zavedena na Arše a tak s hrstkou lidí využili další menší vesmírné lodi a sestoupili v ní na Zem. Byl zázrak že to přežili a že je vůbec radiace nezabila. Časem ale zjístil, že jejich DNA byla zmutována ve Vesmíru a díky toho jsou radiaci odolní. Byl to zrovna on, kdo nechal postavit Kolonii (dnes již velmi vyspělé a moderní město za zdí) Dalo by se o něm mluvit jako o perfekcionistovi, který je alergický na nepořádek. Je dosti vypočítavý a má zvláštní schopnost, kterou získal po tom, co na sobě dělal testy, dokáže rozeznat lidské tužby. Je výborný umělec ať jde již o hudbu nebo umění jako takové. Jeho největší zbraní jsou právě slova, nic víc nepotřebuje.

FACECLAIM: Tom Ellis

AAELLA

je nejvýše postavený vůdce ze skupiny, která si říká VRÁNY, kde nejsou lidé, ale Aurekové. Jde o inteligentní a znalou ženu, která se snaží, aby byli všichni spokojeni a žili v míru. Nemusí zrovna násilí čímž se liší od Grounderů, kteří jsou stejně jako oni původní obyvatelé Země, ale bohužel na nich se podepsal gen ovlivněný radioaktivitou díky čehož se nedokážou proměnit ve svou zvířecí podstatu a musí tam shovávat znetvořenou část obličeje či těla pod maskou z vraního peří. Název VRÁNY vznikl díky toho, že skrz vrány dokážou vidět vše co se děje kvůli propojení, což je jediné, co jim ze schopnosti zůstalo.

FACECLAIM: Unknown
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama