OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

| Popis hry

17. listopadu 2015 v 1:56 |  Prostředí hry
Vítejte na Arše,

vesmírné stanici, která poskytla útočiště již třetí generaci lidstva (rok 2166) jenž měla to štěstí zde utéct před vypuknutím nukleární války způsobené za pomocí dvou velkých konkurenčních společností, které ovládla touha po moci. Čas plyne jako voda a situace na Arše je čím dál tím hustší protože docházejí pomalu veškeré zásoby a co nejhorší tak zásoby kyslíku kvůli poruše systémů, proto Kancléř Archy Malcome Lindorf přišel s programem PADESÁTKA, kdy se na Zemi vyslala padesát lidí, aby zjistili, zda se dá na Zemi znovu žít a hlavně přežít to tam bez úhony.

Členem Padesátky se ať už dobrovolně nebo nedobrovolně stává každý, který dovrší věku 18cti let a převážně se nějak prohřešili i sebemenším porušením práv a řádu Archy, ale hlavně se zde poslali lidé, kteří nebudou nikomu chybět, tedy vyvrhel společnosti v podobě kriminálníků a hlavně lidí s nadpřirozenou mocí, protože společnost bere nadpřirozeno jako tu nejhorší zkázu světa a proto se k ní i tak chová a lidé jako rasa se povyšují nad ně.

Hlavním úkolem je se dostat do bývalé armádní základny Autumn Valley, která byla vybudována ještě před válkou jako jakási pojistka pro případ nouze. V této základně by měly být zásoby jídla a všeho potřebného, ale jediné co má naše skupina k ruce je více jak 150 let stará mapa, která by jim měla přiblížit polohu, ale bohužel svět se za tu dobu stihl změnit a tam, kde dříve bylo centrum velkého města je nyní pouště či hluboká džungle.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama