OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

Listopad 2015

| Seznam schopností

28. listopadu 2015 v 16:34 Prostředí hry

V tomto článku si můžete vybrat tu pravou schopnost, která se Vám zalíbí a zároveň se hodí pro Vámi vybraný druh rasy. Pokud si ovšem budete chtít vymyslet vlastní schopnost, tak Vám nikdo nebrání, ale předem se musíte o tom pobavit se správcem EmmaJames, popc0rn, MinatoSuegewara. Důležité je zmínit, že se schopnosti nesmí opakovat, ale je možná jistá obměna, která je založena na základu jiné schopnosti.

Každá rasa může ovládat pouze jednu jedinou schopnost s ohledem na prostor Archy (např. pokud si vyberete rasu Aurek a chcete se proměňovat v žirafu, můžete pouze v mládě žirafy a to na časově omezenou dobu narozdíl od někoho, kdo se umí proměnit v malinkou myš). Postupem času a získáváním bodů je možno si dokoupit zlepšení úrovně nadpřirozené bytosti, která je již na Zemi.

| Vedoucí skupin

21. listopadu 2015 v 13:05 Hratelné skupiny
KHAL BERGER

je vedoucím skupiny FBPS (Federace boje proti schopnostem), který tuto skupinu založil po tom, co jedna osoba s nadpřirozenou mocí, kterou neuměla ovládat zabila jeho milovanou dceru. Přes tuto ztrátu se nemohl přenést a tak začal jeho lov po lidech s nadpřirozenou schopností. Je silně nekompromisní, přísný a někdo by řekl až chladný či bezcitný. Dokáže být přesvědčivý, že poblbnul spoustu lidí jenom ať si najde stoupence. Pečlivě si vybírá, kdo se dostane do skupiny a každý zájemce si musí projít zkouškou, kterou sám KHAL BERGER vymýšlí a dohlíží na plnění, pokud ale při plnění zkoušky se objeví jakési sympatie můžete se do skupiny dostat s větší pravděpodobností.

FACECLAIM: Jeremy Irons

ANAYA

stejně jako Dante Morningstar - Darkbloom i ona patřila k lidem, kteří se na Zemi dostali jako první, ale bohužel to pro ně neskončilo moc dobře. Začali se jejich nározy lišit na styl budoucnosti jaká lidstvo čeká a nikomu se nechtělo přihlížet jako on všechny vede podle nich do záhuby. To by ale nebylo tak nejhorší jako testy, které na lidech a sobě prováděl až jednoho zabil. Tohle všechno byl důvod proč se oddělili a začali si říkat GROUNDERS. Při jedné bitvě s Kolonií byl zabit velitel, který svou vládu přenechal právě ANAYE, protože byl rozhodnut, že bude vládnout moudře a spravedlivě. Snaží se pro svůj lid dělat vše co jenom jde a jít jim příkladem, ale sama má kolikrát problémy, protože ji berou ještě za mladou ženu, když má teprve 19 let. Nikdo by se neměl nechat zmást jejím vzhledem, dokáže být opravdu pořádná potvora, když chce.

FACECLAIM: Shelley Henning

MALCOLME LINDORF

je jedním z nejvýše postavených členů zasedací rady na Arše společně s tím, že jde o samotného kancléře, který na Arše rozkazuje a vytváří pravidla pro přežití, co nejvíce lidí bude možno. Na svém postu je již více jak 40 let a za tu dobu se jeho názory různě měnily. Většinou se chová, tak jak se na kancléře patří a dělat vše nejlepší pro ostatní lidi, ale zároveň musí přinášet oběti. Byl to právě on, kdo přišel s programem PADESÁTKA, kdy se trestanci či již nepotřební lidé pošlou na Zemi, aby se zjístilo zda se tam dá žít a zajistit tak zázemí a zásoby pro ostatní na Arše až zde sestoupí.

FACECLAIM: Donald Sutherland

PhDr. DANTE MORNINGSTAR - DARKBLOOM

Pro některé šlo dříve o velmi nenápadného mladého muže, který byl ale silně ambiciózní a chtěl se stát svým vlastním pánem, ale i pánem ostatních. Nesouhlasil s politikou, která byla zavedena na Arše a tak s hrstkou lidí využili další menší vesmírné lodi a sestoupili v ní na Zem. Byl zázrak že to přežili a že je vůbec radiace nezabila. Časem ale zjístil, že jejich DNA byla zmutována ve Vesmíru a díky toho jsou radiaci odolní. Byl to zrovna on, kdo nechal postavit Kolonii (dnes již velmi vyspělé a moderní město za zdí) Dalo by se o něm mluvit jako o perfekcionistovi, který je alergický na nepořádek. Je dosti vypočítavý a má zvláštní schopnost, kterou získal po tom, co na sobě dělal testy, dokáže rozeznat lidské tužby. Je výborný umělec ať jde již o hudbu nebo umění jako takové. Jeho největší zbraní jsou právě slova, nic víc nepotřebuje.

FACECLAIM: Tom Ellis

AAELLA

je nejvýše postavený vůdce ze skupiny, která si říká VRÁNY, kde nejsou lidé, ale Aurekové. Jde o inteligentní a znalou ženu, která se snaží, aby byli všichni spokojeni a žili v míru. Nemusí zrovna násilí čímž se liší od Grounderů, kteří jsou stejně jako oni původní obyvatelé Země, ale bohužel na nich se podepsal gen ovlivněný radioaktivitou díky čehož se nedokážou proměnit ve svou zvířecí podstatu a musí tam shovávat znetvořenou část obličeje či těla pod maskou z vraního peří. Název VRÁNY vznikl díky toho, že skrz vrány dokážou vidět vše co se děje kvůli propojení, což je jediné, co jim ze schopnosti zůstalo.

FACECLAIM: Unknown

| Popis hry

17. listopadu 2015 v 1:56 Prostředí hry
Vítejte na Arše,

vesmírné stanici, která poskytla útočiště již třetí generaci lidstva (rok 2166) jenž měla to štěstí zde utéct před vypuknutím nukleární války způsobené za pomocí dvou velkých konkurenčních společností, které ovládla touha po moci. Čas plyne jako voda a situace na Arše je čím dál tím hustší protože docházejí pomalu veškeré zásoby a co nejhorší tak zásoby kyslíku kvůli poruše systémů, proto Kancléř Archy Malcome Lindorf přišel s programem PADESÁTKA, kdy se na Zemi vyslala padesát lidí, aby zjistili, zda se dá na Zemi znovu žít a hlavně přežít to tam bez úhony.

Členem Padesátky se ať už dobrovolně nebo nedobrovolně stává každý, který dovrší věku 18cti let a převážně se nějak prohřešili i sebemenším porušením práv a řádu Archy, ale hlavně se zde poslali lidé, kteří nebudou nikomu chybět, tedy vyvrhel společnosti v podobě kriminálníků a hlavně lidí s nadpřirozenou mocí, protože společnost bere nadpřirozeno jako tu nejhorší zkázu světa a proto se k ní i tak chová a lidé jako rasa se povyšují nad ně.

Hlavním úkolem je se dostat do bývalé armádní základny Autumn Valley, která byla vybudována ještě před válkou jako jakási pojistka pro případ nouze. V této základně by měly být zásoby jídla a všeho potřebného, ale jediné co má naše skupina k ruce je více jak 150 let stará mapa, která by jim měla přiblížit polohu, ale bohužel svět se za tu dobu stihl změnit a tam, kde dříve bylo centrum velkého města je nyní pouště či hluboká džungle.

| Faceclaims

17. listopadu 2015 v 1:49

Přemýšlíte nad tím, že si založíte postavu a nevíte jestli Vámi vybraný vzhled tu již není? K tomu Vám pomůže tento článek, ve kterém se s každou novou postavou budou objevovat portréty s jménem představitele/představitelky, které již nejsou volné, ale někdo za ně už hraje. Pokud by se nějaký možný faceclaim uvolnil rovněž jej najdete níže v tomto článku. Jestli si moc nevíte rady jaký faceclaim zvolit můžete navštívit Faceclaim directory - na této stránce najdete snad všechny možné vzhledy známých i méně známých lidí a třeba si vyberete.

__
_____
_
_