OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

Bellamy Carrano | EmmaJames

15. srpna 2015 v 17:30 |  Charaktery

BELLAMY CARANNO

(EmmaJames)
Body: 285
Majetek: Pistole + střední obnos nábojů
---------------------------------------------------------
Partner: Jennifer Snell - Carrano (manželka)
---------------------------------------------------------
Status: ŽIVÝ
Věk: 23 let
Rasa: Atriaťan

Výška: 180 cm
---------------------------------------------------------
FACECLAIM: Bob Morley
---------------------------------------------------------
Povaha - Na první pohled Vám může přijít jako nepřístupný mladý muž, který má rád svůj osobní prostor. Což je vlastně i docela pravda, ale hlavnější je, že je silně zásadový a snaží se žít podle kodexu, který jej naučil otec a starší bratr či roky u Bezpečáků. Ke všem se snaží být spravedlivý jak to jenom jde, aby nikdo nemusel trpět a byli všichni spokojeni, i kdyby se měl vzdát vlastního. Není nijak nepřátelský, ale nemá rád, když mu někdo záměrně odmlouvá a lže, to dokáže velmi rychle obrátit. Často jej můžete vidět s neutrálním pohledem. Nesnaží se své emoce nějak ukazovat, ale ani je schovávat. Co se týká lidí, které má rád a záleží mu na nich je vůči nim hodně ochranitelský a někdy až moc. Na druhou stranu těmto lidem dokáže být loajální až za hrob.
-----------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------
Specializace - Bezpečnost
Úroveň - 2 - Střední úroveň prověření
Quest Level - 6.0

Schopnost - Manipulace se stíny - za pomoci této schopnosti se dokáže do stínů zahalit sebe plus jedno postavu aniž by jej někdo spatřil a pohybovat se v nich nebo je využívat ve svůj prospěch.
-----------------------------------------------------------------------------------------
Minulost - Bellamy Carrano, prostřední dítě dvou manželů, doktorky a technika. Narozdíl od své mladší sestry měl dětství relativně v pořádku až na pár případů, kdy onemocněl a cítil se dost oslaben, proto vyžadoval více pozornosti. Zezačátku byl opravdu nemocný a poté se snažil ochránit sestru. V 17cti letech se jeho život otřásl a ono pomyslné dětství muselo jít bokem, když se k němu dostala zpráva, že jeho otec bude zabit tím, že jej vypustí ven do Vesmíru bez skafandru. Dodnes všechny, kteří za to mohli nenávidí, protože neměl moc šanci se s ním rozloučit, ale hlavně si procházel šikanou, jenom proto, že byl odlišný.

Jednou když se vracel z jídelny viděl jak partička lidí šikanuje jednoho mladého Yutoriana a nemohl se na to jen tak dívat. Musel ihned zakročit a jít mu pomoct, i když to nebylo moc k čemu, jelikož to byla jasná přesila. O několik minut později je nechali zmlácené ležet na zemi zatím co oni si v klidu ocházeli pryč. Z posledních sil se zvedl a donesl Yutoriana na ošetřovnu za svou mamkou ať toho kluka ošetří. Pohled na tehdy ještě toto malé dítě v něm vyvolával soucit a rozhodl se, že tohle nechce znovu zažít. Tehdy se rozhodl, že se podle vzoru bratra přidá k Bezpečnostnímu oddělení.

Měl trochu výhodu, že ho starší bratr mohl naučit základy a hlavně s ním probrat přijímací testy, ale také se za něj přimluvil. To se moc Bellamymu nezamlouvalo, ale nakonec byl rád, i když se obával protekce, které se mu nakonec naštěstí nedostalo a stejně jako ostatní si musel projít fyzickým testem a testem znalostí a bezpečností. Díky předchozí přípravy udělal testy s přehledem a stal se oficiálně členem bezpečnostního oddělení.

V pomyslném kariérním žebříčku se vyšplhal skoro naž na úplný vrchol díky svým výsledkům, i když si občas udělal co chtěl, protože s některými rozsudky nesouhlasil, ale vždy dokázal zahladit stopy. Bohužel jeden člověk mu úspěch nepřál a to samotný vedoucí Bezpečnostního oddělení, který se cítil Bellamym ohrožen a tak začal vymýšlet jak by mohl uskutečnit svůj plán jak Bellamyho se zbavit. Trvalo to sice nějakou dobu, ale potom se mu povedlo končně plán uskutečnit, kdy nařkl Bellamyho z toho, že chtěl převzít jeho místo a dokonce jej i postřelil a byl na tom vážně.

Vedení bralo tuto zprávu zcela vážně a zavřeli Bellamyho, ale pouze na krátkou dobu. Když měl být totiž odveden na smrt, tak jeho matka zatahala za nitky a místo toho byl Bellamy společně s Corou zařazen do programu Padesátka, která byla vyslána Zem, aby zjístili, zda je obyvatelná a zbytek lidí z Archy sem mohou jít.

Po přistání na Zemi jej zajímala jenom jedna jediná informace a to jestli jeho mladší sestra žije, ihned se ji snažil najít, což se mu taky povedlo. Aniž by sám nějak plánoval, tak se stal jedním z velitelů Padesátky a tábora za své činy, které si na svůj účet mohl připsat. Snaží se dodržovat určitý kodex podle kterého byl vychováván, ale rovněž se snaží být spravedlivý ke všem. Nerad se povyšuje, takže se ani moc za velitele nebere, ale zároveň chce ať jsou všichni lidi v táboře spokojení a v bezpečí, takže se snaží tuto funkci na jednu stranu brát hodně zodpovědně, když ví, že kvůli němu mohou lidé zemřít a nerad by někoho zklamal, hlavně jednu důležitou osobu v jeho životě, která shodou okolností je rovněž velitelka Padesátky a tábora.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama