OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

| Skupiny podle ras

14. července 2015 v 2:07 |  Prostředí hry
LIDÉ

Nejrozšířenější rasa ve hře, která dříve žila v poklidu po boku nadpřirozených bytostí, ale poté přišla nukleární válka a lidé se začali brát jako nadřazená rasa díky čehož vznikla rasová nesnášenlivost. Každý kdo má jinou DNA, která byla zmutovaná a má nadpřirozenou schopnost patří u lidí k vyvrhelům společnosti až na pár vyjímek.

[8/-]


ASPEKTY

Jedná se o pradávnou rasu, která se již vyskytuje málo jelikož to jsou silné bytosti, které se dříve lehce stávaly obětí napadení či přímo prodeje na černém trhu. Každý z

aspektů je na světě již jenom jednou. Většinou jsou nenápadni a jediné, co je prozrazuje je jejich barva očí, která většinou prozrazuje o jaký aspekt se jedná. Dost si potrpí na své soukromí a tajnosti, díky čehož mají celkem problémy navázat kontakt s novou osobou kvůli své osamělosti.


[3/9]
SEZNAM ASPEKTŮ: Čas, Osud, Život, Smrti, Přírody, Magie, Hlubin, Věk, Ochránce Aspektů

SLABINY: Kromě samoty největší slabinou Aspektů jsou jejich duše, které se dříve prodávaly na černém trhuYUTONIANI

považují se za nejčistčí rasu, která byla ještě dříve než lidé. Ve společnosti nejsou vůbec oblíbení a většinou se drží jenom ve společnosti vlastních lidí, pokud se nenade nějaká ta vyjímka. Jejich tělo je dosti podobné lidskému až na oči, které vypadají spíše zvířecí a všichni Yutoniani se rodí s černým znamením přes půlku obličeje (viz obrázek). Většinou jsou obdařeni velkou všímavostí a znalostí světa (to se týká starších jedinců Ti kteří žili ještě před uvězněním ve Vesmíru). Obvykle dosahují výšky od 185 cm do dvou metrů

[4/-]

ATRIAŤANÉ

Nejvíce podobná lidské rase. Hlavním poznávacím znamením Atriaťanů jsou jejich "mateřská znaménka" ve tvarů skvrn na tváři, krku a trupu. Tato znaménka však reaguji s vodou a při každém kontaktu s ní se zbarví do světle modré záživé barvy. Jsou výborni plavci a odborníci na historie různých ras. Lidé je moc v lásce nemají a často je označují jako "Marťany" či "Mimozemšťany", i přes to všechno se snaží v jistém poklidu a míru žít po boku lidské či nadpřirozené civilizace jako jakási neutrální zóna.

SLABINY: Jsou silně alergiští na kávu
[7/-]

DRAKOVCI

Jejich název se odvádí od prvního Drakovce, který byl původně člověk, ale při radiaci jeho DNA zmutovala a tělo majitele bylo poseto tvrdšíma šupinama, které chrání tělo majitele před větším nebezpečím a fungují jako obraný mechanismus. Lidskou rasu nemají v lásce a spíše se sdržují pouze ve společnosti svého druhu zřídka kdy ve společnosti jiné rasy. Mají zlepšený čichový smysl díky čehož jsou výborni lovci a stopaři.

SLABINY: ČICH - i přes to, že to je jejich největší výhoda jsou velice citliví na určité pachy.
[3/-]

DRUIDOVÉ

Tato rasa je velmi zvláštní protože dokáže komunikovat s přírodou a říká se, že už jejich narození je doprovázeno jistým propojením s přírodou a pouze čistou magií. Jsou výborní pěstitelé květin a rozumí přímo jejim potřebám jako kdyby s nimi komunikovali jako s lidma. Druidové mají jednu zvláštnost kromě znamení v okolí pravého oka (viz náhled fotky rasy) a to, že se dokážou na velmi krátkou dobu splynout s prostředím okolo sebe, jako jisté poděkování matky přírody, že se o ni starají.

SLABINY: Ztráta vědomí při skoro každém pokusu o silné propojení s přírodou
[3/-]

AUREKOVÉ

často se jim říká obecným názvem zvířata a nebo měniči, protože v sobě mají zmutovanou část DNA, která jim umožňuje na sebe vzít jednu podobu zvířete, která jim byla udělela osudem při narození. Mají v sobě více zvířecí části než té lidské a to způsobuje občas jejich nečekanou výbušnost, ale na druhou stranu dokáži lépe pochopit chování zvířat. Jsou převážně neutrálního postavení ve společnosti.

SLABINY: citlivější smysly + náladovost

[5/-]
SYLVARI

jedná se o nadpřirozené bytosti stvořené přírodou, kterých je již opravdu málo, jelikož se dožívají zcela vysokého věku. Nerodí se jako klasičtí lidé či jiné rasy, ale když nastane jejich čas, tak se probudí z jistého snu, který jim předurčuje jejich život. Převážná většina členů Sylvari jsou pacifisti a boj ovládají pouze Rangeři a Strážci. Jedná se o mírumilovné stvoření, kteří si potrpí na přírodě s kterou jsou velmi propojeni. K členům Padesátky se přidali po uzavření smlouvy o míru a ochraně, čímž si utvořili nové a prozatím jediné spojence.
[1/10]
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama