OZN: PŘEJEME VÁM HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A NOVÉHO ROKU

Cora Carrano | EmmaJames

14. července 2015 v 3:07 |  Charaktery

CORA CARANNO

(EmmaJames)
Body: 540
Majetek:
---------------------------------------------------------
Partner: Alice O'Neil Verner (manželka)
---------------------------------------------------------

Status: ŽIVÁ
Věk: 20 let
Rasa: Atriaťan

Výška: 170 cm
---------------------------------------------------------
FACECLAIM: Brittany Snow
---------------------------------------------------------
Povaha - Cora je poměrně milá dívka, které je ovšem dost háklivá na rasovou diskriminaci. Jeden by od ní očekával, že se bude starat jenom o sobe, ale na srdci ji leží blaho hlavně druhých a až potom je na řadě ona. Je hodně citově vázaná na své bratry, ale kdo by se tomu, co se ji stalo divil.
---------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------
Specializace - Zdravotnictví (doktor)
Úroveň - 2 - Střední úroveň prověření
Quest Level - 6.0

Schopnost - Umí léčit za pomoci své krve
-----------------------------------------------------------------------------------------
Minulost - Píše se 12. prosince 2146, kdy se do rodiny mechanika a doktorky, narodilo v pořadí již třetí dítě - byla to holčička. Pojmenovali ji Cora, protože už tehdy jim přišla netradiční. Bohužel neměla takové dětství jako její dva starší bratři, kteří vyrůstali v poklidu. Cora tohle nezažila, protože bylo na Arše povoleno mít jenom dvě děti, jelikož více by se uživit nemohlo. Trochu, ale nějaké to štěstí měla a to, že měla tak dobré starší bratry Reisena a Bellamyho, kteří se o ní starali, aby na ni nikdo nepřišel. Společně s jejich otcem ji vybudovali menší přístěnek v lodi za pokojem bratrů, kde ji vždy schovávali když přišla nečekaná kontrola, o které ale vždy předem věděli, protože jeden z bratrů byl u Ochranky a další u Bezpečáků, takže měli vždy čas se na to připravit. Cora tímhle docela dost trpěla a doteď se ji ještě někdy drží panické záchvaty z malých prostorů. Takto žila do svých 15cti let, kdy začala více riskovat a potají chodila sledovat svou mamku při práci, protože ji měla za vzor a jednou se taky chtěla stát doktorkou.

Už ji nebavilo jenom poslouchat od bratrů či rodičů jaké to na Arše a chtěla vše vidět na vlastní oči a začala utíkat, aby prozkoumala pro ni neznámé věci a udělala si přehled, ale hlavně proto, aby mohla potají sledovat svou mamku při práci, protože byla doktorka a zachraňovala životy. Jednou chtěla být jako ona, byla to pro ni hrdinka. Jednoho dne, když se toulala nepozorovaně po Arše až narazila na pracoviště otce, který se zrovna dohadoval s Kancléřem Archy, že by se měla vypustit mezi lidi informace o stenčení zásob a to hlavně ze strany kyslíku, ale Kancléř nechtěl riskovat rozruch či případně zpouru a tak toto rozhodnutí zamítnul. V době, kdy chtěl jít s touto informací její otec na veřejnost, což taky udělal chytli Coru a zjístili, že nemá žádné doklady a byla pozvána na kobereček, kde se zjístilo, že i ona o tomto ví. Ihned ji odvedli do vězení, kde ji drželi.

Vězení pro ni nebylo hrozné, protože si za ty roky utajení zvykla a díky bratrů to tam měla zpříjemněné, že zde mohla hodně studovat knihy ohledně doktořiny či jiné knihy. Kromě toho ji, ale občas propašovali nějaký ten uhel či tužku díky čehož mohla rozvíjet své umělecké nadání. Díky čehož její cela taky vypadala - všude spousta obrázku ať už se jednalo o věci, které ji vyjadřovali a nebo představy o tom jak by mohl život na Zemi vypadat či jak asi vypadal samotný výbuch při té katastrofě.

Každým dnem čekala, kdy příjde ten osudný den a skončí stejně jako její otec vypuštěn do Vesmíru, ale Arše se její schopnost hodila, i přes to, že se na ni dívali skrz prsty kvůli toho, že je Atriaťanka, ale zase měla jistou ochranu díky postavení její mamky, která si musela tohle zasloužit tvrdou prací.

Do programu Padesátky se dostala automaticky už kvůli toho, co je, ale hlavně díky své mamky, která tímhle chtěla pro Coru alespoň nějakou šanci na život, i když to znamenalo ji nechat jít takhle až smrti vstříc. Byla jedna z mála, která si dělala už od začátku plán jak se dostat pro zásoby, aby nějak přežili a hlavně získat tak čas pro lidi na Arše, když věděla, co se mělo stát z nedostatku kyslíku.

Je na ní hodně zvláštní věc, když se nebere v potaz znamení po těle, kteří maji všichni Atriaťané - její oči, má každé oko jiné barvy, levé oko je světle modrošedé a druhé v světle oříškové barvě. Bohužel tím to u jejich očí nekončí, ale má oční vadu, která způsobuje, že ztrácí oční pigment a ve velmi rozšířeném stádiu může až oslepnout, ale k tomu ještě nedošlo, i když oči světlé má. Občas tím někoho vyděsí, kdo si na to ještě nezvykl a rozrušuje ho, že je každé oko jiné. Pokud, ale ani podle tohoto ji nepoznáte, tak ji určitě poznáte podle netradiční barvy vlasů, která je její přírodní barva - a to přesněji světle modré a nádechem do zelena.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama